Azerice İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Azerice İngilizce Tercüme Hizmeti

Azerice, Türk dilleri içinde bulunan Oğuz grubuna ait bir dildir. Azerbaycan’ın resmi dili olmakla birlikte en fazla İran Azerbaycan’ında konuşulur. Yine, Güney Kafkasya ve Doğu Anadolu Bölgesi’nde de kullanılır. Farklı dillere tercümesinde dikkat edilmesi gereken bir dildir. Çünkü konuşulduğu bölgelere göre farklı aksanlara sahiptir. Bu nedenle tercüme sürecinizde profesyonel tercüme firmalarından destek almalısınız. Azerice İngilizce tercüme hizmetimizle size istediğiniz gibi anlaşılır, akıcı ve net tercüme hizmeti vermekteyiz. Tercüman kadromuz, iki dilin de gramatik yapısını ve aksanlarını bilen uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle Azerice İngilizce tercümeleriniz için özenli bir çalışma yaparak istediğiniz tercümeyi size en kısa sürede sunar.

Azerice İngilizce Profesyonel Tercüme

Çapraz tercüme için en önemli nokta, anlam bütünlüğünü bozmadan tercümenin yapılmasıdır. Bu da sadece alanında eğitim almış, deneyim kazanmış tercümanlarla gerçekleşir.  Azerice İngilizce tercüme hizmeti veren tercümanlarımız, her iki dili, en ince ayrıntısına kadar bilir. Tercümanlarımız, metnin daha anlaşılır olması için özenli bir çalışma sergiler. Azericeden İngilizceye tercüme yaparken dillerin yapısından aksan farklılıklarını da göz önünde bulundurur. Tercümanlarımız, tercümelerinizi yaparken bütün ayrıntılara dikkat eder. Böylece hangi alanda olursa olsun kaynaklarınız dile en uygun şekilde tercüme edilir. Azerice İngilizce profesyonel tercüme hizmetimizde tercümelerinizde herhangi bir kayıp, eksik durumuyla karşılaşmazsınız. Yine, metinleriniz, anlaşılır ve açık şekilde elinize ulaşır.

Azerice İngilizce Tercüme Süreci

Alo Translate, müşteri odaklı çalışmasıyla diğer kurumlardan kendini ayıran bir firmadır. Müşteri odaklı çalışma stilimizle sizinle birlikte bir yol çizeriz. Böylece teslim tarihini istediğiniz tarihe göre belirleriz. Azerice İngilizce tercüme sürecinizde teslim tarihine kadar belgelerin durumunu takip edebilirsiniz. Bizimle iletişim kurduğunuzda tercümelerinizle alakalı bütün bilgileri eksiksiz alırsınız. Bu sayede hataları, anlaşmazlıkları kendinizin görebilme şansı vardır. Tercümelerinizi yaparken tercümanlarımız, gerekli özeni gösterir. Tercümeler yapılırken sizin isteklerinizi göz önüne alarak ilerleriz. Bu nedenle tercüme sürecine başlamadan önce size birkaç soru sorarak nasıl bir hizmet istediğinizi öğreniriz. Ortak çalışmamızla gerçekleşen tercümeleriniz, teslim günü geldiğinde size eksiksiz bir biçimde ulaşır.

Azerice İngilizce Tercümede Neden Biz?

Müşteri odaklı çalışma prensibimizle, güvenilir ve disiplinli tercüme anlayışımızla, firmamız çok fazla tercih edilmektedir. Çapraz tercümelerin hepsinde olduğu gibi Azerice İngilizce tercüme içinde istediğiniz donanımlı hizmeti veririz. Siz değerli müşterilerimizin memnun olması için yapılan tercümeler, sürekli kontrol edilerek gözden geçirilir. Yine, bize ulaştığınız andan itibaren fiyat bilgisini de öğrenirsiniz. Yaptığımız fiyatlandırmalar, tamamen uygun şekilde belirlenir. Azerice İngilizce tercümelerinizde hemen bize ulaşabilirsiniz. Böylece hiçbir olumsuz durumla karşılaşmadan tercümelerinizin yapılmasını sağlarsınız. Teslim gününe kadar tercümelerinizle alakalı dilediğiniz bütün soruları sorabilirsiniz. Gerekli olan bütün bilgiler hemen tarafınıza iletilir. Kaliteli çalışma anlayışına sahip firmamızla hemen iletişime geçerek tercüme hizmetini alabilirsiniz.

Azerice İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum