Blockchain Tercümeniz 1 Adımda Hazır!

Blockchain Çevirisine Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Çeviriye 1 Adım Uzaktasınız!

Blockchain çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Blockchain Tercümesi Hizmeti

Blockchain ve benzeri teknolojilerle iş yapan kişiler mutlaka uluslararası alanda da gelişmeye ve genişlemeye ihtiyaç duyarlar. Bu gelişme ve genişleme sırasında ihtiyaç duyulacak blockchain tercüme işlemleri için profesyonel bir hizmet tercih etmek her zaman yararlı olacaktır. Alo Translate ile birlikte blockchain, kripto para, çevrimiçi bankacılık ve mobil ödeme gibi bu alanda ihtiyaç duyabileceğiniz bütün teknolojik konularda en doğru tercüme hizmetini alabilirsiniz. Üstelik bu tercüme hizmetini sadece bir dil için değil birkaç dil için birlikte alarak gerçek anlamda uluslararası bir genişleme elde edebilirsiniz. Böylece işletmenizin ya da kendinizin üst seviyelere çıkmasına da sağlam bir zemin hazırlamış olacaksınız.

Profesyonel Blockchain Tercümesi

Blockchain gibi teknolojiler sabit değildir. Sürekli olarak değişir ve gelişirler. Şirketler de bu büyüme etkisini lehlerine çevirebilmek için küresel pazarlara çıkış süreçlerini hızlandırmak istiyor. Bunu da bahsi geçen teknolojilerin teknik detaylarını yerelleştirerek yapmak mümkündür. Bu yüzden yerelleştirme için blockchain alanında ihtiyaç duyduğunuz tercüme hizmetleri güncel teknoloji şartlarına göre uygulanmalıdır. Ancak o zaman profesyonel bir blockchain tercümesinden bahsedebiliriz. Tercümelerimiz blockchain teknolojisi hakkındaki yeterli bilgi sahibi, profesyonel dilbilimciler ve konunun uzmanları tarafından yapılmaktadır. Böylece blockchain sistemlerini, konuyla ilgili yazılım uygulamalarını, teknik bilgiler ve pazarlama içeren belgeleri kaliteli ve hızlı bir şekilde tercüme ettirebilirsiniz.

Blockchain Tercümesi Süreci

Tercüme işlemlerinde güven ve kalite oldukça önemli iki ayrıntı olarak karşımıza çıkıyor. Alo Translate olarak sektörde uzun zamandır sürdürdüğümüz başarılı ve profesyonel hizmetle birlikte aradığınız kalite ve güveni bulmuş olacaksınız. Sahip olduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi sayesinde kendimizi sonuna kadar geliştiriyor ve alabileceğiniz en iyi tercüme hizmetini alabilmeniz için çalışıyoruz. Böylece blockchain tercüme hizmetinize kaliteli bir şekilde kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Blockchain tercüme süreci web sitemize girerek tercüme edilmesini arzuladığınız belgelerinizi bize iletmekle başlayacaktır. İnceleme sonrası iletilen belgelerle alakalı tercümeye dair bilgiler sizinle paylaşılır ve tercüme işlemi hızlı bir şekilde başlamış olur. Süreç sonunda isteklerinizle paralel doğrultuda tercüme işlemini tamamlayarak sizlere teslim ediyoruz.

Blockchain Tercümesinde Neden Alo Translate?

Blockchain gibi güncel bir şekilde takip edilmesi gereken teknolojik konularda tercüme hizmetleri için en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Sunulan güvenli, profesyonel ve kaliteli hizmetimiz sayesinde Alo Translate ismi kendisini duyurmaktadır. Kalite ve yönetim sertifikalarımızla tescillediğimiz profesyonelliğimiz yüzünden bizi tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Bunun yanında sunduğumuz hizmetlerin 7/24 kesintisiz bir şekilde sunuluyor olması da bizi tercih etmeniz için yeterli sebeplerden biri olabilir. Gönderdiğiniz belgelerin incelenmesi sonrası fiyat bilgilerini kısa zamanda alabilir ve tercüme işlemleri başladıktan sonra devam eden süreci anlık olarak takip ederek yönetebilirsiniz. Bu yüzden blockchain tercüme işlemlerinde konuya hakim ve deneyim sahibi bir firma ile çalışmak istiyorsanız Alo Translate’i mutlaka deneyimlemeniz gerekiyor.

 

Blockchain Tercüme

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir blockchain tercümesi hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede blockchain çevirisi hizmeti vermektedir.

Tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Hangi alanlarda çeviri hizmeti veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Hangi dillerde blockchain çevirisi yapıyorsunuz?

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de blockchain çevirisi hizmeti veriyoruz.

Blockchain tercümesi için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da blockchain tercümesi için ödemenizi yapabilirsiniz.

Blockchain tercümesi için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden blockchain tercümesi için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Deneme blockchain çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme blockchain çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle serbest çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Blockchain tercümesi hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın