Boşnakça İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Boşnakça İngilizce Tercüme Hizmeti

Boşnakça, Balkanlarda Boşnaklar tarafından kullanılan bir dildir. Dilbilgisi olarak Sırp-Hırvatçanın standart bir çeşidi olarak görülmektedir. Boşnakça ile alakalı önemli olan nokta Bosna-Hersek’te kullanılan üç ana dilden birisi olmasıdır. Bunun dışında Sırbistan, Kuzey Makedonya, Karadağ ve Kosova’da da kullanılmaktadır. Yani kullanım alanı oldukça geniş bir dil olarak görülüyor. Bu alan içerisinde Boşnakça İngilizce tercüme konusunda aradığınız uzmanlık ve profesyonelliği tam olarak bizimle bulabileceksiniz. Boşnakça, sahip olduğu Balkan kültürü sayesinde oldukça karmaşıklaşabilen ve diğer Balkan dilleri ile karıştırılabilecek bir zemine sahiptir. Bu yüzden tercüme esnasında sadece Boşnak kültürüne hakim olmak yeterli değildir. Gramatik açıdan da oldukça iki farklı dil oldukları için yapılacak tercümelerde her iki dilin kültürüne ve dilbilgisine hakim profesyoneller gerekiyor.

Boşnakça İngilizce Profesyonel Tercüme

Normal bir insanın tercüme aşamalarında iki dile birden eşit oranda hakim olması son derece az rastlanan bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Bu yüzden bu tür çokdilli tercüme işlemleri için profesyonel tercümanlar ile çalışmak oldukça mühimdir. Özellikle resmi belge tercüme işlemlerinde yapılacak hatalar ciddi sıkıntılar yaratabiliyor. Boşnakçanın son dönemlerde Hırvat ve Sırp dillerinden de hem sözcükler hem de biçim olarak farklılaşması bu hataların yaygın bir şekilde yapılmasına sebep oluyor. Böyle hataların yaşanmaması için mutlaka profesyonel bir hizmet alınması gerekiyor. Hem Boşnakça hem de İngilizce konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımız sayesinde istediğiniz tercüme işlemlerini sizin için oldukça zahmetsiz hale getiriyoruz. Tercüme edilecek metnin anlaşılır hale getirilmesi ve sonrasında tercüme edilmiş metnin sunulmasında alabileceğiniz en yüksek kalitedeki hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Boşnakça İngilizce Tercüme Süreci

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamız sayesinde tamamen sizlerin isteklerine göre bir tercüme süreci oluşturmaktayız. Bu anlamda müşterilerimizin genel olarak beklentisi teslim tarihi ve tercüme şekliyle alakalı şekilleniyor. Süreci başlatabilmek adına öncelikli olarak sizlerden tercüme edilmesini istediğiniz metinleri temin ediyoruz. Daha sonra bu metinleri inceleyerek size teslim tarihi ve fiyat ile alakalı bilgilendirmeler yapıyoruz. Böylece tercüme işlemi süresince istemeyeceğiniz şekilde aksamalar yaşanmasının da önüne geçiliyor. Aynı zamanda yaptığımız tercüme işleminde sizlerle gerçekleştirdiğimiz karşılıklı iletişim sayesinde hizmeti her anında inceleyebilme ve takip edebilme şansına sahip oluyorsunuz. Bu yolla tam olarak istediğiniz şekilde bir tercümeye sahip olmanızı sağlamaktayız.

Boşnakça İngilizce Tercümede Neden Biz?

Alo Translate’in halihazırda bizi tercih eden müşterilerimiz tarafından beğenilme sebebi, işlerimizi tamamen profesyonel bir odakla yönetmemizden gelmektedir. Tercüman kadromuzun sadece tercüme işlemlerinde değil müşteri ilişkileri konusunda da sahip oldukları profesyonellik sayesinde hedefimiz her zaman %100 başarılı bir tercüme olmuştur. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmanın artısını da yine başarılı bir tercüme aşamasında oldukça değerli görmekteyiz. Birçok müşterinin aklındaki soru olan fiyatlandırma konusunda da çıkarlarınızı koruyacak şekilde hareket ediyoruz. Tüm bu etkenler göz önüne alındığında Boşnakça İngilizce tercüme konusunda Alo Translate’in tercih edilmesi işleriniz açısından sizlere çok büyük bir avantaj sağlayacaktır. Her şekildeki Boşnakça İngilizce tercüme ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilir ve gerekli bilgileri kısa süreler içerisinde alabilirsiniz.

Boşnakça İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Boşnakça İngilizce tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Boşnakça İngilizce hangi alanlarda çeviri hizmeti veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Boşnakça İngilizce dışında hangi dillerde çeviri yapıyorsunuz?

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Boşnakça İngilizce tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Boşnakça İngilizce tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Boşnakça İngilizce deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle Boşnakça İngilizce serbest çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Boşnakça İngilizce tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın