Çekçe İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Çekçe İngilizce Tercüme Hizmeti

Çekçe, Hint- Avrupa dillerine bağlı olan Slav dillerinin Batı kolunu oluşturmaktadır. Çek Cumhuriyeti’nde yaşayan 12 milyon Çek tarafından resmi dil olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında Çekçe, karmaşık bir dil olması ve hızlı konuşulması nedeniyle öğrenilmesi ve tercümesi de zor olan diller arasındadır. Zor olmasının başlıca nedeni, çoğu Slav dilinde olduğu gibi farklı çekimlerin olması ve genel olarak serbest bir dil olmasıdır. Bu nedenle, bu dilin tercümesinde ayrı bir özen göstermek gerekmektedir. Çekçe İngilizce tercüme hizmetimizde çalıştığımız uzman kadromuz bu alanda özenli bir çalışma sergilemektedir. Tercüme kadrosunda yer alan uzmanların hepsi her iki dilde de uzmanlaşmış kişilerdir. Alo Translate olarak Çekçe İngilizce tercüme alanında hizmetinizdeyiz.

Çekçe İngilizce Profesyonel Tercüme

Günümüzde en fazla tercih edilen tercüme hizmetleri arasında çapraz tercüme bulunmaktadır. Çapraz tercümede amaç, bireylerin birbirini daha doğru anlamasına yardımcı olmaktır. Bilhassa yurt dışı ile bağlantı içerisinde olan şahıslar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Alo Translate olarak Çekçe İngilizce tercüme ile çapraz tercüme kapsamında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çekçeden İngilizceye tercüme yapılırken, dillerin lehçeleri üzerinde de kapsamlı bilgi sahibi olmak önemlidir. Profesyonel bir tercüme hizmeti bu konuda deneyim ve bilgi ister. Yapılan tercümelerde bu detaylara dikkat edilmektedir. Çalışmalarımızda ihtiyaca uygun tercüme yapmak adına, tecrübe sahibi kadromuzla en verimli ve kaliteli hizmet için çalışmaktayız. Tüm tercüme siparişlerinizi şeffaf bir şekilde sistemimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Çekçe İngilizce Tercüme Süreci

Tercüme sürecinde düzenli ve özenli bir çalışma yapılması oldukça önemlidir. Bu yüzden Alo Translate olarak müşterilerimizin tercüme taleplerine en iyi hizmeti sunabilmek için özveriyle çalışmaktayız. Bu kapsamda uzman kadromuzda bulunan her bir tercüman, tercüme hizmeti adına en iyi çözümleri üretmek adına çalışmaktadır. Tercüme siparişi vermek istediğiniz takdirde, Çekçe İngilizce tercüme hizmeti almak istediğiniz metni, sipariş sistemine yükleyin. Ardından süreç başlayacaktır. Akabinde en kısa sürede size fiyat ve teslim tarihi bilgisi verilecektir. Ödeme işlemini yaparak tercüme işlemini başlatabilirsiniz. Tercüme hizmeti için ekibimizin büyük bir özenle çalıştığından emin olabilirsiniz. Tercümesi yapılacak olan metniniz incelendikten sonra tercümesi yapılır. Son kontrollerin ardından size teslim edilir.

Çekçe İngilizce Tercüme için Doğru Adres

Özellikle çapraz tercüme hizmeti büyük özen, iki dil üzerinde de hakimiyet ve deneyim isteyen bir süreçtir. Alo Translate, kadrosunda bulunan tüm tercümanlar bu hizmet kapsamında deneyim sahibi uzmanlardır. Şirketimiz, bünyesinde çalışan uzman tercümanlar ile sektörde lider şirketler arasında yerini almıştır.  Alo Translate en doğru ve ihtiyaca uygun tercüme hizmetinin yanı sıra güvenli ödeme yöntemleri sunarak kalitesini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile tüm dil çiftlerinde en iyi çapraz tercüme hizmetini sunmak adına çalışıyoruz. Alo Translate, Çekçe İngilizce tercüme hizmeti almak isteyenler için en doğru adrestir. Firmamız ve çalışma sürecimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve tercüme siparişi için iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Çekçe İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum