Çince İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Çince İngilizce Tercüme Hizmeti

Dünya üzerinde en çok konuşulan diller sıralamasında ilk ikide yer alan diller İngilizce ve Çince olmaktadır. Bu nedenle de Çince İngilizce tercüme en sık ihtiyaç duyulan tercüme hizmetleri arasındandır. Çince ve İngilizce dil yapısı, kullanılan harfler, gramatik özellikleri olarak birbirine uzak iki ayrı dildir. Bu nedenle Çince İngilizce tercümenin yapılabilmesi için iki dilin de tüm özelliklerine hakim, profesyonel tercümanlar gerekmektedir. Çince İngilizce tercüme alanında uzman tercümanlar ile gerçekleştiriyor, müşterilimize profesyonel bir çapraz tercüme hizmeti sunuyoruz. Her iki dilin farklı aksan ve farklı yazım şekillerine hakim, işinde uzman kadromuz ile sizlere en kaliteli tercüme hizmetini vermeyi amaçlıyoruz.

Çince İngilizce Profesyonel Tercüme

Her alanda verilebilen tercüme hizmeti özellikle resmiyette kullanılacak metinlerde oldukça önem arz etmekte, kusursuz olması gerekmektedir. Çince ve İngilizce gibi birbirinden oldukça farklı iki dilin tercümesi oldukça dikkat isteyen, uzman tercümanlar tarafından yapılması gerekilen bir tercümedir. Tercüme yaparken oluşabilecek anlam kaymaları önlenmeli, metinlerin anlam bütünlüğünü korunmalıdır. Aynı zamanda tercüme yapan tercüman iki dilin kalıplarına ve dil kurallarına hakim olmalı, yaptığı tercümenin yanlış anlamlara mahal vermeden doğru bir tercüme olmasına dikkat etmelidir. İşte bu noktada Alo Translate olarak Çince İngilizce profesyonel tercümenin adresi olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çince İngilizce tercümeleriniz için uzman kadromuz ile çalışıyor, sizlere profesyonel bir hizmet sözü veriyoruz.

Çince İngilizce Tercüme Süreci

Alo Translate olarak önceliğimiz her zaman için müşterilerimizin memnuniyeti olmaktadır. Bu noktada sizlerin istek ve arzularınız doğrultusunda hareket ederek, Çince İngilizce tercüme sürecini sizlere kusursuz bir şekilde sunmaktayız. Tercüme hizmeti için bizlere ilettiğiniz belgeleriniz için anında fiyat ve süre bilgisini alacak, daha tercüme süreciniz başlamadan bu sürecin ne kadar süreceğini bileceksiniz. Tercüme süreci başladıktan sonra ise bu süreci Alo Translate sistemi sayesinde kolayca takip edebileceksiniz. Tercüme süreci boyunca bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiyi tarafımızdan alabilirsiniz. Tercüme ödemelerinizi ise gelişmiş alt yapımız sayesinde sizlere sunmuş olduğumuz çeşitli ödeme yöntemlerinden istediğinizi seçerek kolayca yapabilirsiniz.

Çince İngilizce Tercümede Neden Biz?

Alo Translate olarak benimsediğimiz müşteri odaklı çalışma prensibi ile hareket ediyor, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere hizmet veriyoruz. Standart veya çapraz tercüme fark etmeksizin bütün tercüme hizmetlerimizde profesyonel ekibimiz ile çalışarak müşterilerimize kusursuz bir tercüme sürecini sunmak için çabalıyoruz. Çince İngilizce tercüme hizmetimizde de tercümesi yapılacak belgelerinizi bizlere iletmenizin ardından daha tercüme işlemine başlamadan sizlere fiyat ve süre bilgisini veriyoruz. Aynı zamanda güvenilir iş anlayışı ile hareket ederek sizleri tercüme sürecine dahil ediyoruz; böylelikle istediğiniz anda tercümenizin durumunu öğrenebilirsiniz. Siz de Çince İngilizce tercümeleriniz için bizimle iletişime geçebilir, uzman kadromuz ile profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Çince İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Çince İngilizce tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Hangi alanlarda Çince İngilizce tercüme hizmeti veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Çince İngilizce dışında hangi dillerde çeviri yapıyorsunuz?

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Çince İngilizce tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Çince İngilizce tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Çince İngilizce deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle Çince İngilizce serbest çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Çince İngilizce tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın