Ermenice İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Ermenice İngilizce Tercüme Hizmeti

Ermenice, Hint-Avrupa dil ailesinde yer alan sıklıkla Ermenistan’da konuşulan bir dildir. İngilizce ve Ermenice aynı dil aile yapısına ait olup Ermenice Asya Kolu’nda İngilizce ise Avrupa Kolu’nda yer alır. Bu nedenle profesyonel tercümeye ihtiyaç duyulan bir alan olan Ermenice İngilizce tercüme, uzman tercümanlar eşliğinde yapıldığında doğru ve etkili bir sonuç alınır. Akıcılığın korunması ve hatasız bir tercüme oldukça önemlidir. Öyle ki, her iki dilde de farklı aksan ve konuşma dili etkisinde bir kullanım vardır. Alo Translate olarak, farklı yabancı dillerde uzmanlaşan tercüman kadromuzla maksimum düzeyde verimli bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

Ermenice İngilizce Profesyonel Tercüme

Anlam bütünlüğünün korunması, yanlış tercümelerin önlenmesi, zaman tasarrufu için profesyonel tercümanlara danışmak gerekmektedir. Çapraz tercüme, karşılıklı ve sağlıklı bir iletişim kurmak amacı ile yapılır. Ermenice İngilizce tercüme yaparken çapraz tercüme yöntemi etkili bir şekilde kullanılır. Bu alanda sunduğumuz tercüme hizmetimiz anadilini efektif kullanan ve çeşitli dillerin lehçe ve türlerinde uzmanlaşmış tercüman kadromuz tarafından yapılır. Akıcı ve anlaşılır bir metin göndermek çapraz tercüme metodunda doğru tercüme için gereklidir. Nitekim Ermeniceden İngilizceye tercüme sırasında oldukça dikkatli olmak gerekir. İki dil de Hint-Avrupa Dilleri Ailesi’ne mensup olmalarına rağmen yapı olarak farklı özellikler taşırlar. Dünya standartlarında hazırlanan belge ve metin tercümelerinde hizmetimiz ayrıcalığı ile istediğiniz tüm belge ve metinlerin yüksek kaliteli bir şekilde tercüme edilmesini sağlamaktayız.

Ermenice İngilizce Tercüme Süreci

Tercüme yapılması istenen metnin anlaşılır, hatasız ve akıcı olmasına dikkat edilmelidir. Tercümesini istediğiniz metnin ya da belgenin boyut, talep, uzunluğu gibi parametrelere göre teslim tarihi bilgisi ve zamanında teslim garantisi vermekteyiz. Böylece işleriniz aksamadan talep ettiğiniz tarihte belgelerinizi teslim etmenize olanak sağlarız. Online Ermenice İngilizce tercüme hizmetimiz sayesinde müşterimiz ile sanal bir toplantı ve etkileşim sağlarız. Tercüme edilmesini istediğiniz metinler üzerinde yaptığımız değişiklikleri size danışarak düzenleriz. Tercüme edilen belge ve metinlerin müşteriyle etkileşim halinde düzenlendikten sonra belirlenen teslim tarihinde elinize ulaşmasını sağlarız. Böylece istekleriniz ile birebir uyumlu şekilde yapılan tercüme hizmetini olabildiğince kısa sürede tarafınıza iletiriz.

Ermenice İngilizce Tercümede Neden Biz?

Müşteri istekleri doğrultusunda teslim tarihine ve tercüme biçimine özenle dikkat edilir. Uzman tercüman kadromuz ile iletişim halinde kalarak tercüme edilecek metin üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri anında iletebilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda profesyonel Ermenice İngilizce tercüme hizmetinde %100 başarı hedefindeyiz. Gecikmesiz belge ve metin tesliminde uzman tercüman kadrosuna sahip olan firmamız, eksiksiz bir tercüme hizmeti sunar. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak için tüm çapraz tercümelerde olduğu gibi Ermenice İngilizce tercüme metinleri talepleriniz doğrultusunda uzman tercümanlar tarafından hassas bir şekilde kontrolden geçirilir. İhtiyaç duyduğunuz her an tarafımıza ulaşarak belge aktarım işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Ermenice İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum