Estonca İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Estonca İngilizce Tercüme Hizmeti

Estonca, hem Estonya’nın resmi dili hem de pek çok bölgede bulunan Estonyalı göçmenlerin ana dilidir. Dünyanın her yerinde rastlanabilecek Estoncaya gerek kişisel gerek profesyonel sebepler ile ihtiyaç duyulabilmekte. İngilizce ise Çince ile birlikte dünyanın en çok konuşulan dilleri arasında başta geliyor. Pek çok ülkede İngilizce resmi dil olarak kabul edilirken, diğer birçok ülkede de İngilizce birinci yabancı dil olarak kabul edilip eğitim dili olarak da benimsenmekte. Bu noktada Estonca İngilizce tercüme hizmeti her an her yerde gereksinim oluşturabilecek ciddi bir hizmet.

Estonca İngilizce Profesyonel Tercüme

Estonca dili de İngilizce de Latin alfabesi ile yazılsa da bu iki dil arasında oldukça büyük farklılıklar bulunur. Estonca, Finceye oldukça benzeyen bir dilken İngilizce ile arasında yakın bir akrabalık bulunmamaktadır. İngilizce ise, dünya üzerinde çok fazla sayıda insan tarafından biliniyor olmasına rağmen, diğer pek çok dilde olduğu gibi tercüme yapmak için ekstra yetkinlik gerektirir. Her iki dil için de tercüme yapabilmek, bu dilin gramer kurallarına hakim olmayı gerektirmektedir. Bu durumun yanı sıra, tercüme için bilinmesi gereken kültürel bir arka plan bulunur. Bu sayede tercüme metnin yalnızca gramer özellikleri değil, anlamsal özellikleri de tam olarak aktarılabilir. Böylesine bir tercüme hizmeti ise alanında yetkin, profesyonel ve deneyimli tercümanlara ihtiyaç duyar.

Estonca İngilizce Tercüme Süreci

Tercüme hizmetinin en kilit noktalarından biri iki dilin de yapı kurallarına hakim olmaktır. Buna ek olarak, o dilleri konuşma seviyesinde bilmek, dilin kültürüne ve tarihine tanıdık olmak büyük bir zorunluluktur. Bu noktada Alo Translate tercüme deneyimi olan, Estonca ve İngilizcenin eğitimini almış ekip arkadaşları ile birlikte hizmet verir. Tercüme süreci boyunca müşterinin istek ve talepleri ön planda tutulur. Verilen tarihlere sadık kalarak tercümesi gereken metin zamanında tamamlanır. Tercüme metin, istenilen zamanda paylaşılarak geri bildirimler dikkate alınmaktadır. Estonca İngilizce tercümenin doğalında gelişen zorluklar büyük bir profesyonellik içinde ele alınarak eksiksiz bir çıktı sunulur.

Estonca İngilizce Tercüme için Neden Biz?

Estonca İngilizce tercüme ihtiyacı; eğitimle ilgili, kişisel ve günlük yaşamla ilgili ya da eğitim nedeni ile başta olmak üzere pek çok neden sonucunda doğabilmekte. Bu noktada tercüme metinde anlam kaymalarından kaçınmak, orijinal metnin tam anlamı ile yansıtılması için profesyonel tercümanların yardımını almak hayati öneme sahip olabilmekte. Alo Translate ekibi tarafından yapılan tercümelerde metin orijinaline uygun bir akıcılıkta tercüme edilirken, seçilecek kelimeler konusunda da müşteriye danışılmaktadır. Bu sayede interaktif iletişim ile ilerleyen yöntem, tercüme sürecini büyük oranda kolaylaştırır. Alo Translate tarafından verilen tercüme hizmetinde herhangi bir aksaklık olmamakta, metin müşteriye istenilen zamanda ve maksimum kalitede ulaştırılmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için siz de tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Estonca İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum