Filipince İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Filipince İngilizce Tercüme Hizmeti

Filipinler’de İngilizce ile beraber resmi dil olan Filipince, globalleşen dünyamızda tercümesine ihtiyaç duyulan dillerden birisidir. Bugün Filipinler’in ulusal dili olmasının yanında eğitim dili olarak da kabul edilir. Aynı zamanda ülke medyasında da kullanılmaktadır. Bunun yanında tüm dünyada alışılan çalışma düzeninin değişmesi ile birlikte iş dünyası, dünyanın bir ucundan başka bir ucuna kadar genişlemiştir. Dolayısıyla Filipince gibi farklı dillerin tercümelerinin yapılmasına da ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Alo Translate tercüme firması olarak Filipince İngilizce tercüme konusunda ihtiyaç duyulan alanlar için doğru ve kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Başarılı tercüman ekibimiz ile hangi alanda hangi tür belge olursa olsun eksiksiz ve doğru tercümeler yaparak müşteri memnuniyeti kazanmaya devam ediyoruz. Başta Filipince İngilizce tercüme olmak üzere her türlü tercüme hizmeti talebinizde yanınızdayız.

Filipince İngilizce Tercüme Ekibimiz

Eskiden belirli sektörler için önemli olan belli başlı diller varken şimdilerde bunu tek bir dile indirmek mümkün değil. Bununla birlikte her alanda ihtiyaç duyulan farklı diller için tercümelerde başarılı tercümanlarla çalışmak gerekiyor. Alo Translate ekibi olarak en profesyonel hizmeti sunduğumuza inanıyoruz. Çapraz tercüme konusunda alanında uzman tercümanlarımız bünyemizde çalışmaktadır. Bu sayede Filipince İngilizce tercüme ekibimiz verilen her işte başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. Tercümelere anlık müdahale etme hakkı olan müşterilerimizin talepleri doğrultusunda düzenlemeler yapan tercümanlarımız en kısa sürede en doğru tercümeler çıkarmaktadır.

Filipince İngilizce Tercüme

Günümüzde bütün ülkeler ve bütün diller bir bilgisayar bağlantısı kadar uzağımızda yer almaktadır. Yani her dilde eğitim, kariyer veya kişisel keyif imkanımız vardır. Dünya genelinde kabul edilen evrensel dil olan İngilizce bu konuda büyük bir yardımcıdır. Filipinler gibi ikinci ana dili İngilizce olan bir ülkeden tercüme yapmak da son derece mümkündür. Firmamız çapraz tercüme konusunda iş, okul, hukuki yazışma, belge, metin vs. gibi pek çok alanda hizmet vermektedir. Filipince İngilizce tercüme alanları da bu çapraz tercüme alanlarına dahildir. Bunun yanı sıra firmamız gizliliğe önem vermektedir. Belgeler, metinler, mailler vb. gibi kişisel tercümeler gibi her tercüme de bilgi gizliliğine dahildir. Yapılan işlemler tercüman ve müşteri arasında kalmaktadır.

Filipince İngilizce Tercüme’de Neden Biz?

Alo Translate firmamız, sektör içerisinde en uygun ve en ulaşılabilir Filipince İngilizce tercüme hizmetini vermektedir. Deneyimli ve uzman kadromuz sayesinde gerekli olan tercüme işlemleri, hızlı ve kaliteli bir şekilde sağlanmaktadır. Aynı zamanda müşterilerimizle birlikte koordineli bir çalışma süreci yürütmekte ve müşteri memnuniyetini ilk sıraya koymaktayız. Internet sitemiz üzerinden bize ulaşan herkes, 7 gün 24 saat tercümesini istediği belgeyi iletebilir. Ekiplerimiz tarafından yapılan incelemeler sonucunda tercüme işleminin ne kadar süreceği, ne kadara mal olacağı gibi bütün bilgiler sizler ile paylaşılmaktadır. Verilen bilgiler sonucunda istenirse tercüme süreci hemen başlayacaktır.

Filipince İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum