Fince İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Fince İngilizce Tercüme Hizmeti

Ural dil ailesine mensup olan Fince, Finlandiya’nın iki resmi dilinden birisidir. Fince aynı zamanda İsveç’in kuzeydoğusunda da konuşulan bir dildir. Dünya üzerinde yaklaşık 5,5 milyon kişi Fince konuşmaktadır. Fince Ural dilleri içerisinde Macarcadan sonra en çok konuşulan dildir. Öyle ki bu kadar çok kişi Fince konuşmasından dolayı Fince İngilizce tercüme hizmeti de oldukça popüler hale gelmiştir. Fince tercüme hizmeti alırken profesyonel firmalardan hizmet almaya dikkat edilmesi gerekir. Fince İngilizce tercümede iki dile de hâkim tercüman ekibiyle çalışmak gereklidir. Alo Translate olarak tercüme hizmetlerimizde müşterilerimize en kaliteli hizmet verdiğimizden emin oluyoruz. Bunu da profesyonel ve alanında deneyimli tercümanlarımızla birlikte yapıyoruz.

Fince İngilizce Profesyonel Tercüme

Çapraz tercümelerde alanında uzman olan kişilerle çalışmak en doğru karar olacaktır. Çünkü çapraz tercümeler diğer tercüme çeşitlerine göre daha zorlayıcı ve karmaşık olur. Anlam kaymaları olması ya da metindeki istenilen anlamı tercüme edememe, amatör tercüme hizmeti veren firmalarda sıklıkla görülmektedir. Alo Translate olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı ve uzman tercüman kadromuzun yardımıyla bu gibi sorunlarla müşterilerimizi mağdur etmeyiz. Aynı zamanda Fince İngilizce tercüme hizmetimizde metinlerinizi size en kısa sürede teslim etmeye de özen gösteririz. Ayrıca metinlerin akıcı olmasına ve doğru tercüme edilmesine de oldukça dikkat ediyoruz.

Fince İngilizce Tercüme Süreci

Alo Translate olarak müşterilerimizin isteklerine göre bir tercüme süreci oluşturuyoruz. Belirlediğiniz teslim tarihine göre Fince İngilizce tercüme hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tercüme edilmesini istediğiniz Fince ya da İngilizce metinlerinizi online ortam üzerinden bizlere gönderebilirsiniz. Daha sonrasında sizlere metinlerin uzunluğuna göre bir teslim tarihi veriyoruz. Ardından gerekli tercümeleri uzman ekibimiz ile birlikte yapmaya başlıyoruz. Bu süreçte müşterilerimizle olan iletişimimizin kopmamasına da dikkat ediyoruz. Bunun sonucunda da sizlere en kaliteli ve doğru Fince İngilizce tercüme hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda gönderdiğiniz metinleri sizlere en kısa sürede teslim etmek için de ekstra dikkat ediyoruz. Tercüme süreci ve genel tercüme hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Fince İngilizce Tercümede Neden Biz?

Alo Translate olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve profesyonel kadromuzun yardımı ile piyasadaki en popüler firmalardan birisiyiz. Müşterilerimizin tercüme hizmetlerinde bizleri tercih etmesinin belli başlı sebepleri bulunmaktadır. Online tercüme hizmeti bizi vazgeçilmez tercüme firmalarından birisi yapmaktadır. Ayrıca müşterilerimizi hiçbir konuda mağdur etmemek için de tercüme için gönderilen metinlerinizi en kısa süre içerisinde sizlere teslim ediyoruz. Alo Translate, tercüme hizmeti verebilmek için bütün sertifikalara sahiptir ve dil tercümesi üzerine lisans yapmış kişilerle çalışmaktadır. Tecrübeli ekibimiz dil alanında yetkinliğe sahip tercümanlardan oluşmaktadır. Fince İngilizce tercüme hizmetimizden faydalanmak için ya da detaylı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Fince İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum