Fransızca İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Fransızca İngilizce Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Fransızca İngilizce tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Fransızca İngilizce Tercüme

Etkin olarak eski Fransız sömürgesi ülkeler tarafından kullanılan Fransızca, günümüzde dünya çapında 200 milyon kişi tarafından bilinmektedir. Fransızcanın dilbilgisi yapısı incelendiğinde, İngilizce bilen bir insanın daha kolay öğreneceği söylenebilir. Bunun nedeni, İngilizcedeki birçok kelimenin Fransızca kökenli olmasındandır. İki dil alfabe açısından da benzer nitelikler taşımaktadır. Yine her iki dil telaffuzda da benzerlikler taşımaktadır. Bulunduğumuz dönemde, dünyada en çok konuşulan dil olan İngilizceye tek rakip Fransızcadır. Fransızcanın etkisi yaşanan ekonomik, kültürel ve diplomatik gelişmeler nedeniyle artmıştır. Günümüzde Fransızca İngilizce tercüme hizmeti veren birçok firma vardır. Bu firmalardan biri olan Alo Translate, çapraz tercüme talepleriniz için kaliteli, güvenli ve hızlı tercüme hizmetinin adresidir.

Fransızca İngilizce Profesyonel Tercüme

Alo Translate, tercüme hizmetinde profesyonel Fransızca İngilizce tercüme hizmeti sağlamayı ilke edinmiştir. Bu kapsamda, müşterilerin vermiş olduğu tercüme siparişlerinde kesinlikle bilgisayar tabanlı tercüme programları kullanılmaz. Siparişleriniz, tercüme edilen her iki dil üzerinde de yüksek hakimiyete sahip uzman tercümanlar tarafından hazırlanmaktadır. Özellikle çapraz tercümeler, daha fazla dikkat ve özen istemektedir. Fransızca İngilizce tercüme yapan uzmanların her biri hem Fransızcanın hem de İngilizcenin dil yapısına ve özel kelime öbeklerine hakimdir. Sipariş ettiğiniz metin üzerinden yapılan tercümede hiçbir terminolojik hata ya da anlam kaymasına mahal vermeden hizmet verilmektedir. Profesyonel tercüme sürecinin getirdiği bir gereklilik olan gizliliğin korunması da Alo Translate sorumluluğundadır. Belgeleriniz üçüncü tarafla paylaşılmaz.

Fransızca İngilizce Tercüme Süreci

Tüm hukuki, akademik, medikal ve kişisel Fransızca metinlerinizin İngilizce tercümesi Alo Translate bünyesinde çalışan uzman kadro tarafından yapılır.  Kadromuzda yer alan tüm tercümanlar alanlarında uzman, deneyimli profesyonellerdir. Alo Translate Fransızca İngilizce tercüman bürosu, size her daim kaliteli tercüme hizmeti sunmak üzere çalışmaktadır. Tercümesini istediğiniz belgenizi web sitemiz üzerinden yükleyerek tercüme siparişinizi verebilirsiniz. Tercümesi yapılacak metin incelenerek fiyat bilgisi tarafınıza verilecektir. Ödeme işlemini gerçekleştirmeniz ile tercüme işlemleri başlar. Profesyonel tercüme hizmeti kapsamında tüm kontrol ve düzeltme işlemleri her çeşit metin için düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlerin tamamı standart tercüme süreci içerisinde yer almaktadır. Çapraz tercüme hizmetlerimizde büyük bir özen ve dikkat ile çalışılmaktadır.

Fransızca İngilizce Tercüme Hizmetinde Güven ve Uygun Fiyat

Alo Translate tercümanlık hizmetlerinde, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu kapsamda verilen tercüme hizmetlerinde, kalite, gizlilik ve uygun fiyat esasları prensip edinilmiştir. Tercüme sektöründe yer alan çok sayıda firmanın sadece bir kısmı müşterilerde güven duygusu oluşturabilmektedir. Alo Translate söz konusu güvenilirlik olduğunda bunu başarabilen firmalar arasında yer almaktadır. Üstelik güvenilirliğinin yanı sıra bu yüksek standarttaki hizmeti Alo Translate’te en uygun fiyatlar ile bulmanız mümkündür. Tercüme büromuzda uzman tercümanlarımız tarafından verilen çapraz tercüme hizmetimiz uluslararası standartlardadır. Almış olduğunuz tercüme hizmetinden son derece memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Alo Translate’in Fransızca İngilizce tercüme hizmeti ile ilgili detayı bilgi almak ve sipariş vermek için bize ulaşabilirsiniz.

Fransızca İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen Fransızca İngilizce serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Fransızca İngilizce serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Fransızca İngilizce tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir. Ardıl, simultane ve video konferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum