Gürcüce İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Gürcüce İngilizce Tercüme Hizmeti

Profesyonel firmaların sunduğu tercüme hizmetleri içerisinde en fazla tercih edilenlerden biri çapraz tercümedir. Kişilerin ana dillerinin haricinde iki dilde tercüme yaptırmaları gerektiğinde, bu hizmete başvurdukları görülmektedir. Gürcüce İngilizce tercüme,  müşterilerimizin sıklıkla tercih ettikleri tercüme hizmetlerindendir. Uzman tercüman kadromuzun özverili çalışmaları ve Gürcüceden İngilizceye tercüme ettikleri yüksek kalitedeki belgeler, firmamıza olan ilgiyi arttırmaktadır. Çünkü Gürcüce İngilizce tercüme süreçlerinde de gözlemlendiği üzere birbirinden pek çok açıdan farklı olan iki dilde belgeler hazırlanması zordur. Öyle ki yazı sistemi, anlam ve ses farklılıkları, kelime haznesi gibi nedenler başta olmak üzere süreci karmaşıklaştıran pek çok etken vardır. Bu nedenle, uzman tercüman kadromuz ve profesyonel hizmetlerimizle her daim yanınızda olduğumuzu unutmamalısınız.

Gürcüce İngilizce Profesyonel Tercüme

Gürcüce, Gürcistan’ın resmi dilidir ve dünya üzerinde 4 milyondan fazla kişinin Gürcüce konuştuğu tahmin edilmektedir. Kartveli dil ailesine mensup olan Gürcücenin aynı zamanda İran, Azerbaycan, Türkiye, Rusya, Avrupa ve ABD gibi dünyanın farklı bölgelerindeki ülkelerde de konuşulduğu bilinmektedir. Özellikle kullandıkları Gürcü alfabesi ve yaygın olmayan bir dil ailesine mensup olması, hem öğrenilmesini hem de okunmasını zorlaştırmaktadır. Bu doğrultuda, küresel çapta etkin bir dil olma özelliğini taşıyan İngilizceye tercüme edilirken ayrı bir özen gösterilmesi beklenir. Gürcüce İngilizce profesyonel tercüme hizmetimiz, dil alanında uzmanlaşan ve yüksek kalitede metin hazırlama yetkinliği bulunan tercüman kadromuz tarafından sizlere sunulmaktadır. Tüm çapraz tercüme ihtiyaçlarınız için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gürcüce İngilizce Tercüme Süreciniz

Üst düzey çalışma disiplini ve dikkat gerektiren tercüme süreçleri, ancak profesyonel firmalarla birlikte çalışıldığında başarılı sonuç vermektedir. Alo Translate olarak, her daim müşteri memnuniyeti odaklı olduğumuzu ve yüksek kalitede tercüme hizmetleri verdiğimizi garanti edebiliriz. Bu süreçte sizden tek beklentimiz, tercüme edilmesini istediğiniz metinleri web sitemiz üzerinden bize iletmenizdir. Metinlerinizi inceleyen uzman ve tecrübeli tercüman kadromuz, sürece dair bilgilendirme yapma amacıyla teslimat süreci ve fiyat konusunda merak ettiğiniz sorularınızı cevaplandıracaktır. Üstelik tercüme edilmeye başlanan belgelerinizi, anlık olarak takip etmeniz de mümkündür. Hazırlanan metinleriniz ise son kontrollerinin ardından tam zamanında tarafınıza iletilecektir. Eğer Gürcüce İngilizce tercüme süreciniz hakkında merak ettikleriniz varsa dilediğiniz her an bize ulaşabilirsiniz.

Gürcüce İngilizce Tercümede Neden Biz?

Alo Translate, tercüme sektörünün en profesyonel ve deneyimli firmalarından biridir. Peki, uzun yıllar boyunca kalitesinden ödün vermeden, daima gelişimini sürdüren bu firmanın sırrı nedir? Biz, her daim müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı ve geri dönüşlerinden elde ettiğimiz tecrübelerle hizmetlerimizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda, bizimle iletişime geçen herkese aynı özen ve ilgiyle yaklaşarak almak istedikleri hizmetleri dinliyoruz. Üstelik güvenilir bir firma olduğumuzu kanıtlamak için anlık olarak süreci takip etme ve bilgi alma fırsatı sunuyoruz. Tercüman kadromuza ise daima dil alanında lisans eğitimini tamamlamış, ilgili olduğu dillerde uzman ve çalışma disiplini yüksek kişileri dahil etmeyi hedefliyoruz. Unutmamalısınız ki Gürcüce İngilizce tercümede bir numara olan Alo Translate, her daim hizmetinizdedir.

Gürcüce İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum