Hintçe İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Hintçe İngilizce Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Hintçe İngilizce Tercüme Hizmeti

Hintçe, genellikle Hindistan’ın kuzey, batı ve merkez kesimlerinde konuşulan Hint-Avrupa dil ailesine ait bir dildir. Pakistan’da kullanılan ve ülkenin resmi dili olan Urduca ile birlikte Hindustani dilinin iki yazılı formundan biri olarak kabul edilir. Aynı zamanda Hindistan’ın da iki resmi dilinden bir tanesidir. Hintçe dilinin zorluğu yazı sisteminden gelir. Çünkü Pakistan’da Hintçe için Arap alfabesi kullanılırken Hindistan’da Devangari isimli bir yazı sistemi kullanılır. Bu yüzden tercüme işlemlerinde bu iki yazım diline de hakim olunması gerekmektedir. Üstelik Hintçe dili için Hindistan içerisindeki farklı diyalekler ve lehçeler de farklı kullanımlar yaratmaktadır. Alo Translate olarak tüm bu noktalara hakim olan ekibimiz sayesinde profesyonel bir şekilde Hintçe İngilizce tercüme hizmeti sunmaktayız.

Hintçe İngilizce Profesyonel Tercüme

Tercüme aşamasında birbirine benzeyen ve aynı alfabe türünde yazılan dillerin daha kolay tercüme edildiğini görebiliriz. Ancak Hintçe İngilizce tercüme söz konusu olduğunda birinin latin alfabesi diğerinin ise Devangari isimli bir yazı sistemini kullandığını biliyoruz. Bu yüzden tercüme işlemleri titizlik içinde ve profesyonel bir çerçevede yapılmalıdır. Özellikle resmi belgelerde hataların yapılmaması için profesyonel bir tercüme hizmeti gerekir. Resmi olmayan belgelerde ise kültürden kaynaklı farklı kullanımların doğru anlaşılabilmesi için Hint kültürüne de hakim tercümanlarla çalışılması daha yararlı olacaktır. Bu anlamda Hintçe İngilizce tercüme aşamasında dilin iki tarafına da fazlasıyla hakim çalışanlarımızla, istediğiniz her türden tercüme hizmetini size sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Hintçe İngilizce Tercüme Süreci

Müşterilerimiz tarafından en çok merak edilen nokta tercüme süreçlerinin nasıl işlediğidir. Bu kısımda içinizi rahatlatacak şey, hizmetlerimizin müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde gerçekleştirilmesidir. Süreç genel olarak tercüme edilmesini istediğiniz metni tarafımıza iletmenizle başlar. Gönderdiğiniz metin tercümanlarımız tarafından incelenir ve ekibimiz ne kadar sürede tercüme edileceği ile ilgili bilgi sağlarlar. Bu bilgi, fiyat bilgisi ile birlikte sizinle paylaşılır. Kabul etmeniz dahilinde de tercüme işlemine en kısa sürede başlamış oluruz. Ancak iletişimimiz yine kesilmeyecektir. Tercüme süresince de iletişimimizi devam ettirerek tüm aşamaları görebilmenizi ve istediğiniz değişiklikleri yapabilmenizi sağlıyoruz. Böylece süreç sona erdiğinde tam olarak istediğiniz içeriğe kavuşmuş olacaksınız. Hintçe İngilizce tercüme süreci de aynen bu şekilde gerçekleşerek sizlere kusursuz bir hizmet sunar.

Hintçe İngilizce Tercümede Neden Biz?

Alo Translate olarak tercih edilme sebebimiz, tercüme işlemlerinde profesyonel çizgimizden asla ayrılmamamız olarak öne çıkmaktadır. Tercüman ekibimizin sahip olduğu dilbilgisine ek olarak, müşteri ilişkilerindeki profesyonellikleri sayesinde de her daim hizmet sonunda müşterilerimizi memnun edebilmekteyiz. Bu mutluluğu başarılı tercüme işlemleri için çok değerli görüyoruz. Yani müşterilerimizin memnun olması bizim için oldukça önemlidir. Buna paralel olarak fiyatlandırmalarda da müşterilerimizin çıkarlarını korumaya özen gösteriyoruz. Tüm bu artıları birleştirdiğinizde Hintçe İngilizce tercüme işlemleriniz için Alo Translate’i tercih etmeniz size işlerinizde oldukça büyük avantajlar sağlayacaktır. Hintçe İngilizce tercüme aşamasında ihtiyaç duyacağınız her şey için bizlere ulaşabilir ve istediğiniz bilgileri kısa süre içerisinde edinebilirsiniz.

Hintçe İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Hintçe İngilizce tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Hangi alanlarda Hintçe İngilizce çeviri hizmet veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Hintçe İngilizce dışında hangi dillerde çeviri yapıyorsunuz?

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Hintçe İngilizce tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Hintçe İngilizce tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Hintçe İngilizce deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle serbest Hintçe İngilizce çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Hintçe İngilizce tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın