Hızlı Tercümeniz 1 Adımda Hazır!

Profesyonel Hızlı Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Hızlı Çeviriye 1 Adım Uzaktasınız!

Hızlı çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Hızlı Tercüme

Önemi giderek artan tercüme, günümüz koşullarında neredeyse vazgeçilmez hizmetler arasına girmiştir. Gerek iş hayatı gerek özel hayat için en çok aranılan hizmetlerden biri olan hızlı tercüme, akla gelebilecek her türlü alan için tercih edilebilir. Alanının en iyi tercüman kadrosuyla Alo Translate firmamızda verilen onlarca farklı tercüme türü yine birbirinden farklı diller için sağlanabilmektedir. Tercüme için ihtiyaç duyulan dil ve dil gruplarında uzman bir kadronun yönettiği bu hizmetler, gizlilik koşullarına bağlıdır. Üstelik 7/24 dilediğiniz yerden tercüme sürecini kontrol edebilme garantisiyle sizlere sunulan tüm tercüme hizmetlerinde ilk amaç bahsi geçen dile hakim olan en doğru kadroyu yaratarak tam zamanlı teslimattan geçmektedir.

Hızlı Tercüme

Profesyonel Hızlı Tercüme Hizmeti

Dünya dilleri için ihtiyaç duyulan profesyonel hızlı tercüme hizmeti, Alo Translate güvencesiyle artık sanıldığından çok daha kolay. Başta İngilizce olmak üzere Fransızca, İtalyanca, Almanca, Arapça olmak üzere farklı dil grupları arasında gerçekleştirilebilen hızlı tercüme hizmetleri alanının en iyi tercümanları tarafından gerçekleştirilir. Özellikle iş hayatına yönelik tercüme taleplerinde büyük dikkat isteyen terim ve kalıpların kullanımı için tercih edilen tercümanın dil üzerindeki yeterliliği sorgulanır. Bu yeterliliğe sahip, profesyonel ve sonuç odaklı ilerleyen tercüman kadromuz sayesinde acil olan her türlü tercüme hizmetinden faydalanmak mümkündür. Üstelik anlık takip sistemi sayesinde tercüme işlemlerinin son durumu da dakikası dakikasına izlenebiliyor.

Hızlı Tercüme Süreci

Dilediğiniz anda dilediğiniz noktadan ulaşabileceğiniz Alo Translate firmamız hızlı tercüme hizmeti almak isteyen herkese kolay ve anlaşılır bir takip sistemi sunuyor. Buna göre herhangi bir dil için ihtiyaç duyulan tercüme hizmeti ilk olarak web sitemiz üzerinden sisteme giriş yapmanızla başlıyor. Giriş sonrasında talep edilen tercümeye ilişkin evrakları tercüman kadromuza teslim etmeniz gerekir. Bu esnada ister özel ister iş hayatına yönelik her türlü belge, doküman ve diğer kaynaklar firmamız tarafından gizlilik politikasıyla korumaya alınır. Tercüme işlemlerinin başlamasıyla birlikte yine web sitemiz üzerinden tüm süreci anlık olarak izleyebilirsiniz. Bu esnada tercüme istenilen iki farklı dilin tüm detaylarına hakim olan tercüman kadro birlikte hareket ederek işi tam zamanlı olarak teslim eder.

Hızlı Tercümenin En Doğru Adresi: Alo Translate!

Geniş tercüman kadrosuyla yıllardır hızlı ve güvenilir tercüme hizmetlerini sunan Alo Translate birbirinden farklı dillerde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Alanının en iyi kadrosuyla prensipli ve disiplinli yürütülen hızlı tercüme hizmeti için tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden bizlere ulaşmak olacaktır. Tercüme için gerekli olan evrakları kadromuza ilettiğiniz anda başlayan süreç sizin belirlediğiniz tarihlerde teslim edilir. Kolay ulaşılabilir olması nedeniyle dilediğiniz yerden iletişime geçebileceğiniz kadromuz %100 memnuniyet odaklı olarak çalışmalarını yürütmektedir. Özellikle de gizlilik çerçevesinde ilerleyen hızlı tercüme hizmetlerinin verildiği dilleri öğrenmek için web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir hızlı tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede hızlı çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde hızlı çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de hızlı çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da hızlı çeviri için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden hızlı çeviri için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü hızlı deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum