İbranice İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

İbranice İngilizce Tercüme Hizmeti

Hedef dili ana dil olmayan tercümeler, çapraz tercüme hizmeti kapsamında ele alınmaktadır. Bu hizmetin verilmesi için tercümanların her iki dili de iyi derecede biliyor olması gerekir. Çapraz tercüme, yabancı bir dilin iki kere tercüme edilmesinin önüne geçebilmek için kullanılır. Çünkü örneğin, İbranice İngilizce tercüme hizmetinde metni önce Türkçe daha sonra ise İngilizce tercüme etmek arada anlam kaymalarının olmasına yol açacaktır. İbranice, İbrani alfabesi ile yazılan, Semitik bir dildir. Yaygın olmaması ile birlikte antik dilin kuralları son derece zordur. Günümüzde İbraniceye iyi derecede hakim tercümanlara ulaşmak pek kolay olmamaktadır. Alo Translate, bünyesine İbranice bilen tercümanları kazandırarak profesyonel hizmetler sunmaya devam etmektedir.

İbranice İngilizce Tercüme Hizmetinde Profesyonellik

Günümüzde uluslararası doktrin, makale ve benzeri belgelere duyulan ihtiyaç artmıştır. Belgelerin tercüme süreçlerinde sadece ana dile değil, yabancı bir dilden farklı bir dile tercüme edilmesine de gerek duyulur. Bu tercümelerde üçüncü bir dil kullanılmadan, doğrudan tercüme yapılmalıdır. Profesyonel çalışmalar yürütülmesi için yabancı dilbilgisi ile birlikte, iki dilin de anlam bütünlüğü sağlanmalıdır. Anlam kaymasını en aza indirmek adına, yabancı dil becerileri gelişmiş ekiplerle çalışılmalıdır. Alo Translate olarak, sektördeki tecrübelerimiz ve deneyimli tercümanlarımız ile çapraz tercüme hizmetlerinde fark yaratmayı başardık. Çünkü alacağınız tüm hizmetleri profesyonel bir şekilde yürütürüz. İbranice İngilizce tercüme hizmeti de bunlardan bir tanesidir.

İbranice İngilizce Tercüme Süreci

Çapraz tercüme hizmeti almak için yapmanız gereken işlemler oldukça kolaydır. Örneğin, İbranice İngilizce tercüme hizmetinden yararlanmak için online adrese giriş yaparak tercüme edilmesini istediğiniz dosyaları sisteme yükleyebilirsiniz. Dosyalarınız iletildiği anda, tercümanlarımız inceleme yaparak tercüme süreci hakkında sizlere bilgi vermektedir. Bu noktada sürecin nasıl işleyeceği, ücreti ve ne kadar süreceği yönünde tüm bilgilendirmeler yapılmaktadır. Süreç ise tercümanlarımızın dosyalarınızı incelemesi ile başlayarak tercümanlardan oluşan iyi bir ekip kurması ile devam eder. Ekip çalışmaları yapıldığı için dikkat eksikliğinden kaynaklı bir sorun yaşanma ihtimaliniz de ortadan kalkar. Verilen hizmet boyunca sisteme girerek dosyalarınızı takip edebilirsiniz. Ekibimizin bildirmiş olduğu teslim tarihinde, dosyalarınız kusursuz bir şekilde tarafınıza iletilir.

İbranice İngilizce Tercüme Nasıl Yapılır?

İki farklı dil arasında yapılacak tercümeler, her iki dilde de yeterli bilgiye sahip olan tercümanlar tarafından yapılır. Örneğin, İbranice İngilizce tercüme işlemini yapacak tercümanların hem İbraniceye hem de İngilizceye hakim olması gerekir. Dolayısıyla bu hizmetler fazlasıyla profesyonellik gerektirir. Dosyalar sisteme yüklendiğinde inceleme sağlanır, konu ve hedef dile göre ekip kurulur. Alo Translate, 7/24 online olduğu için günün her saatinde hizmet alabilirsiniz. Ek olarak dosyaların teslim edilmesi için kısıtlı zamanınız varsa, ekiplerimize bilgi verebilirsiniz. Dosyalarınızı almanız gereken tarihe kadar kapsamlı çalışmalar yürütülür ve istediğiniz sürede teslim edilir. Sektörde profesyonelliğini kanıtlayan Alo Translate, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Yani, müşterilerin beklentilerini tam olarak karşılayacak hizmetler sunulur.

İbranice İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum