İşaret Dili Çeviriniz 1 Adımda Hazır!

Profesyonel İşaret Dili Çevirisi Sadece 1 Adım Uzakta.

Programınızı İletin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Çeviriye 1 Adım Uzaktasınız!

İşaret Dili Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz programı iletin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

İşaret Dili Çevirisi Hizmeti

İletişim, her insanın temel ihtiyaçlarından biridir. Sağır ve işitme güçlüğü çeken kişilerin de engelsiz iletişim kurabilmelerini sağlamak için Alo Translate ekibi olarak, işaret dilinden konuşma diline ve tersi yönde tercüme hizmeti veriyoruz. İşitsel ve dilsel olarak engelli konumunda olan insanların da bizim tarafımızdan anlaşılması ve bizim aracılığımızla başkalarından anlayış deneyimlenmesi için diğer işaret dillerinde ve uluslararası işaretlerde de yetkiniz. Amacımız ve görevimiz, sözlü tercüme yoluyla sağır ve işiten insanlar arasında göz hizasında eşit, esnek bir iletişim sağlamaktır. Alo Translate ailesi olarak işaret dili çevirisi hususunda her iki hedef dilde de en yüksek doğrulukla tercüme yapıyor, diğer kültüre aktarımı sağlıyor ve etkileyen tüm faktörleri dikkate alıyoruz.

 

 

İşaret Dili Çevirisinde Uzman Kadro

Bireysel tercümanlarımızın bireysel güçlü yönlerini bir araya getirerek büyük resim oluşturuyoruz. Güçlü bir ekiple çalışıyoruz, bu da bizi esnek hale getiriyor ve çalışmalarımızı sürekli olarak değerlendirmemizi ve güncellememizi sağlıyor. Bireysel güçlü yönler ve ilgi alanları tarafımızca yapılan iş bölümünde oldukça önemlidir. Bu durum tercüme hizmetinin mümkün olan en iyi şekilde yerine getirilmesine yol açar. İşaret dili çevirisi hususunda müşterilerimizin görüşleri bizim için özellikle önemlidir. Her zaman yapıcı geri bildirimlere ve önerilere açık durumdayız. Önemli olaylar veya uzun vadeli ihtiyaçlar için tercüme ekibini koordine ediyor, maliyet taşıyıcıları arıyor ve yasal düzenlemeler hakkında size bilgi veriyoruz.

İşaret Dili Çevirisinin Önemi

Engelli kadrosunda istihdam edilen az sayıdaki işitme engelli tercümanlar ile ortak olarak çalışmaktan gurur duyuyoruz. Bu, bir yandan diğer yabancı işaret dili çevirisi hizmetini sunmamızı sağlarken, diğer yandan da ortalamanın üzerinde bir kalite standardına sahip olmamızı sağlıyor. Yazılı metinleri sizin için işaret diline çeviriyoruz ve web siteleri, reklam eklentileri, sergiler, yayın evleri ve çok daha fazlası için işaret dili videoları oluşturuyoruz. Kamu ve özel hizmet sağlayıcılar, ana sayfanızın veya reklam malzemelerinizin engelsiz tasarımından yararlanır. Bunun sebebi, bu sağlayıcıların yalnızca BM Engelli Hakları Sözleşmesi’nin gerekliliklerini karşılamakla kalmamaları, aynı zamanda kendilerini yenilikçi ve açık olarak sunmalarıdır. Bu bağlamda işaret dili çevirisi oldukça önemli bir husustur.

İşaret Dili Çevirisinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni müşteri gruplarına, kurum ve tesislerde engelsiz bir çevrimiçi mevcudiyet veya yerinde işaret dili çevirisi videoları oynatan teknik cihazların kullanımı ile hitap edilebilir ve ulaşılabilir. İşitme engellilerin ilk dili olan işaret diline yazılı bir metnin tercümesi söz konusu olduğunda güvenilir bir ortak olarak yanınızdayız. Yazılı veya sözlü metinlerin engelli tercümanlar tarafından başka bir işaret dili veya Uluslararası İşaret diline tercümesi tarafımızca yapılmaktadır. Ayrıca işaret dili filmleri için altyazı oluşturulması ve işaret dili filmleri için yazılı metinlerin oluşturulması da verdiğimiz hizmetlerden yalnızca birkaçıdır. İşaret dili bağlamında en iyi hizmeti alabilmek için Alo Translate ailesi olarak sürecin her anında yanınızda olmaya özen gösteriyoruz.

İşaret Dili Çevirisi Hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir işaret dili çevirisi hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede işaret dili çevirisi hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde işaret dili çevirisi hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de işaret dili çevirisi hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da işaret dili tercümesi için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden işaret dili tercümesi için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest işaret dili çevirmeni başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum