İtalyanca İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

İtalyanca İngilizce Tercüme Hizmeti

Diller arası tercüme söz konusu olduğunda sadece o dillere ait yazma ve konuşma bilgisi yeterli olmaz. Dilin gramer yapısı başta olmak üzere mesleki ve özel kullanımları gibi pek çok detaya da hakimiyet gerekir. Hint-Avrupa dil grubunda yer alan İtalyanca ve İngilizce özellikle tercüme söz konusu olduğunda dile hakimiyet derecesinin gramer bakımından çok iyi olması beklenir. Keza resmî kurumlar ve benzeri alanlarda tercih edilen İtalyanca İngilizce tercüme hizmeti söz konusu olduğunda, alanının en iyi tercümanlarından destek alınması neredeyse zorunluluk seviyesine ulaşabilir. İki dil grubunun da çok iyi seviyelerde tercüme edilmesi, Alo Translate firmamız sayesinde son derece kolay ulaşılabilecek hizmetlerden biridir. Alanının en iyi tercüman kadrosuyla hizmet verebilen Alo Translate farkıyla eksiksiz, tam ve yerinde bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İtalyanca İngilizce Tercüme Hizmetleri

İtalyanca İngilizce tercüme hizmetleri Alo Translate’ten en çok talep edilen tercüme türleri arasında yer alır. Başta gramer yapılarındaki farklılıklar olmak üzere birçok detayı bir araya getirebilen bu tarz yabancı dil tercümelerinde ilk dikkat edilmesi gereken dil yeterlilik seviyesidir. Çünkü resmi ve diplomatik evraklar, iş kurumlarının talep formları ya da iş sözleşmeleri tercüme konusunda özel hassasiyet gerektirir. Bu noktada Alo Translate olarak tam zamanlı ve üstün nitelikli tercüme hizmeti sunmaktayız. Uzman bir kadronun elinden çıkan projelerde, talep edilen İtalyanca İngilizce tercüme hizmetinin en ince ayrıntısına kadar anlaşılabilir metinler ortaya çıkarması amaçlanır. Böylece eksiksiz ve en doğru tercüme hizmeti müşterilerimize sunulur.

İtalyanca İngilizce Tercüme Hizmeti Nasıl Alınır?

Alo Translate firmamız genel çalışma prensipleri gereği tam zamanlı ve doğru tercüme hizmetini sunmaya odaklanır. İtalyanca İngilizce tercüme gibi hizmet seçeneklerimizden yararlanmak için ise 7/24 destek veren tercüman ekiplerimizle iletişime geçilmelidir. Sizden talep edilecek olan tercüme dosyalarında eksiklik ve yanlışlık olmadan ekibe ilettiğiniz anda tercüme beklenilen her dil grubu için ayrı bir ekip organize edilir. Metnin incelenmesiyle başlayan bu süreç Alo Translate üzerinden de aşama aşama izlenebilir. Böylelikle tam zamanlı bir şekilde sürecin her detayı kontrol edilebilmektedir. Talep edilen İtalyanca İngilizce tercüme dosyalarında son kontroller yapıldıktan sonra sizin belirlediğiniz tarihte teslimat gerçekleştirilir. Yine bu süreçte destek ekibi her türlü konu ve soruya anında yanıt verebilmektedir.

Alo Translate Farkıyla İtalyanca İngilizce Tercüme

Güvenilir, eksiksiz, tam zamanlı ve %100 memnuniyet odaklı çalışmalarını sürdüren Alo Translate firmamız zengin dil kadrosuyla dikkat çeker. Her kıtadan onlarca farklı dil için tercüme imkanlarından faydalanmak istiyorsanız günün her saati bizlere ulaşmanız mümkündür. İtalyanca İngilizce tercüme hizmeti için de elbette ki bu durum geçerlidir. Üstelik kontrol paneli sayesinde tercüme işinin alındığı andan teslimat anına kadarki tüm süreçleri birebir kontrol edebilme olanağına da sahip olabilirsiniz. Herhangi bir konuda merak ettiklerinizi öğrenmek ya da sipariş oluşturmak için dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Böylece Alo Translate farkının sunacağı avantajlara sahip olma şansını da yakalayabilirsiniz.

İtalyanca İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum