Katalanca İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Katalanca İngilizce Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Katalanca İngilizce Tercüme Hizmeti

Katalanca, yoğun olarak İspanya’nın Akdeniz kıyılarında özellikle de Barcelona’da konuşulan bir dildir. Aynı zamanda, Güney Fransa’da da azınlık dili olarak kabul görmüştür. Oksitancaya ve İspanyolcaya benzeyen bir dil olarak günümüzde çoğunlukla İspanya’nın Katalonya özerk bölgesinde yaşar. Farklı bir dil olmasından dolayı Katalancaya tercüme edilmesini istediğiniz metinlerin profesyonel bir süreçten geçmesi gerekir. Çünkü İspanyolcaya ve Oksitancaya benzemesinden dolayı karışıklıklar ortaya çıkabilir. Katalanca İngilizce tercüme süreciniz için hizmet veren firmamız, metinlerinizin dile uygun bir şekilde aktarılmasına olanak verir. Bu tarz tercümelerde en çok dikkat edilmesi gereken dilin anlaşılır biçimde tercüme edilmesidir. Bizimle çalışan tercümanlarımız, kaynaklarınızın anlaşılır, açık ve akıcı olmasını sağlar.

Katalanca İngilizce Profesyonel Tercüme

Çapraz tercümelerin gerekli bütün eğitimleri almış ve kendini geliştirmiş tercümanlarla yapılması hizmetin profesyonelliğini kanıtlar. Çünkü bu sayede tercümeleriniz karmaşıklıktan uzaklaşır. Akıcı ve anlaşılır tercümeler oluşturulur. Katalanca İngilizce tercüme hizmetiniz, bizimle birlikte tamamen profesyonel olarak yürütülür. Çünkü kadromuz içinde iki dile de tamamen aşina olan tercümanlar bulunur. Katalanca ve İngilizce alnında bütün gerekli eğitimleri almış kişilerden oluşur. Aynı zamanda bütün Katalanca İngilizce tercümanlarımız, gerek eğitim sürecinde gerek iş yaşamında pratik yapmış kişilerdir. Böylece yetkinliği kanıtlayarak uzman unvanına sahip olmuşlardır. Tercüme hizmetiniz gerçekleşirken disiplinli bir çalışma tercümanlarımız tarafından gösterilir. Böylece tercüme kaynaklarınız eksiksiz ve hatasız bir şekilde ulaşır.

Katalanca İngilizce Tercüme Süreciniz

Alo Translate olarak sektörün öncü firması olmaya devam ediyoruz. Bu gelişimimizi, müşterilerimizle birlikte hareket ettiğimiz tercüme sürecine borçluyuz. İş ve eğitim hayatı, edebiyat veya konuşma gibi bütün tercümelerinizi dilediğiniz gibi gerçekleştiririz. Katalanca İngilizce tercüme sürecinizde bize ulaşmanızla başlar. Bu esnada gerekli fiyat bilgisi ve teslim günü belirlenir. Teslim gününü belirlerken sizin istediğiniz gün, göz önüne alınır. Metinleriniz, tercümanlarımız tarafından en ince ayrıntısına kadar incelenmeye ve tercüme edilmeye başlar. Hızlı bir biçimde biten tercümeleriniz, tekrar tekrar kontrol edilir. Bu sayede hata veya eksik varsa düzenlemeler yapılır. Tercümelerinizi teslim gününe kadar takip ederek siz de tercümelerinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Katalanca İngilizce Tercümede Neden Biz?

Her zaman profesyonelliği benimseyen firmamız Alo Translate, size istediğiniz tercüme hizmetini sunar. Müşteri odaklı çalışmasıyla sizin memnun olmanız yönünde hareket eder. Tercümeleriniz için gerekli bütün özen gösterilir. Çünkü biz, tercüme hizmetimiz konusunda kaliteye önem veren bir firmayız. Aynı zamanda tercümelerinize başlamadan önce size sunduğumuz fiyatlar, sizi düşünülerek belirlenir. Yani, bütçenize uygun olan fiyatlandırmalarla karşılaşırsınız. Kaliteli tercüme hizmetini düşük ücretlerle veren firmamız, her noktada memnun olmanızı sağlar. Katalanca İngilizce tercüme için istediğiniz disiplinli çalışma anlayışını bizimle birlikte bulabilirsiniz. Kısa süre içinde tercümeleriniz teslim edilir. Ayrıca biz profesyonel bir firma olarak her an kendimizi sizin için geliştirmeye devam etmekteyiz.

Katalanca İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum