Kazakça İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Kazakça İngilizce Tercüme Hizmeti

Kazakça, Kazakistan’da konuşulan çağdaş Türk dillerinden biridir. Şaz Türkçesinin Kıpçak grubuna aittir ve dünya üzerinde yaklaşık 23 milyon kişi tarafından kullanılır. Alfabesi ise Kırgız, Moğol ve Rus alfabesi ile kardeştir. Arap, Latin ve Kiril alfabesiyle yıllar boyunca yazılmıştır. 2025 yılına kadar Kazakçanın Latin harfleriyle yazılması için çalışmalar yapılmaktadır. Günümüzde Arap alfabesiyle yazılan Kazakça, Çin, İran, Afganistan’da da kullanılmaya devam eder. Kazakça alfabesinin çeşitli olmasından ve karışık dil yapısından dolayı tercümelerde profesyonellik gerekir. Kazakça İngilizce tercüme de her iki dile de tamamen aşina olan tercümanlar tarafından yapılmalıdır. Çünkü bu sayede istediğiniz gibi akıcı, anlaşılır ve net bir tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Kazakça İngilizce Profesyonel Tercüme

Profesyonel tercüme anlayışı, tercümelerin eğitim almış ve deneyim kazanmış kişiler tarafından tercüme edilmesidir. Bizimle birlikte çalışan tercümanlarımız, alanlarında yüksek bir başarı yakalamış kişilerdir. Tercümanlarımız, çapraz tercümelerde önemli olan hususun, karmaşıklıktan uzak bir tercüme yapılması olduğunu bilir. Bu nedenle Kazakça İngilizce tercüme sürecinde tamamen disiplinli bir şekilde çalışılır. Hiçbir zaman bir anlaşmazlığa neden olmaz. Ayrıca tercüme sırasında iki dilinde gramer yapısından aksanlarına kadar birçok noktayı bilir. Böylece tercümeler, bu unsurlar göz önüne alınarak yapılmaya başlanır. İstediğiniz kaliteli tercümeler, sizinle birlikte belirlenen zamana kadar gerçekleşir. Çok fazla beklemenize ve vakit kaybetmenize gerek kalmadan tercüme metinleriniz hemen size ulaştırılır.

Kazakça İngilizce Tercüme Süreciniz

Alo Translate, tercüme sektöründe müşteri odaklı çalışmasıyla bilinen bir firmadır. Bu nedenle her zaman müşterilerinin isteğine uygun bir biçimde hareket eder. Kazakça İngilizce tercüme süreciniz, metinlerinizi bize yönlendirmenizle başlar. Ardından sorumlu tercümanımız metinlerinizi alır. Bu süreçte ne zaman teslim edileceğine dair bir tarih belirlenir. Aynı zamanda fiyat bilgisi size verilir. Teslim günü gelene kadar da tercümelerinizi takip edersiniz. Böylece tercümelerinizde eksik, hata veya yanlış giden bir durum olup olmadığını anlarsınız. Tercümanlarımız, tercümeleri kısa süre içinde bitirir. Ayrıca sürekli kontrolleri gerçekleştirerek gerekirse düzenlemeleri yapar. Böylece teslim günü geldiğinde hatasız, eksiksiz ve anlaşılır tercümeleriniz, teslim edilir.

Kazakça İngilizce Tercümede Neden Biz?

Tercüme hizmetimiz konusunda her zaman gerekli disiplini göstermemizle tanınan bir firmayız. Aynı zamanda müşteri odaklı çalışma prensibimizle ve uygun fiyatlarımız sizi memnun ederiz. Böylece hiçbir sorun yaşamadan tercümeleriniz size ulaşır. Peki, Kazakça İngilizce tercüme için neden mi bizi tercih etmelisiniz? Çünkü her şeyden önce her iki dili de çok iyi derecede bilen tercümanlarla çalışıyoruz. Tercümanlarımız bilginin yanında gerekli güveni ve disiplinini kanıtlamış kişilerdir. Bu nedenle tamamen titiz bir çalışma sergileriz. Sizinle birlikte çizdiğimiz yolda sürekli iletişim halindeyiz. Böylece çalışmayla alakalı istediğiniz bütün soruları sorabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti, kalite, profesyonellik ve disiplinli tercüme anlayışı, Alo Translate’i tercih etmeniz için yeterli sebeplerdir.

Kazakça İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Kazakça İngilizce tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Hangi alanlarda çeviri hizmet veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Hangi dillerde çeviri yapıyorsunuz?

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Kazakça İngilizce tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Kazakça İngilizce tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Kazakça İngilizce deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle Kazakça İngilizce serbest çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Kazakça İngilizce tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın