Kırgızca İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Kırgızca İngilizce Tercüme!

Kırgızca İngilizce tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Kırgızca İngilizce Tercüme

Kırgızistan’ın resmi dili olan Kırgızca, tarih boyunca birçok milletten ve dilden etkilenerek meydana gelmiştir. Türkçe gibi Altay dil ailesine mensup dillerle oldukça benzerdir. 36 harften oluşan zengin alfabesi zaman içinde çok kez değişmiş, sırasıyla Arap, Latin ve son olarak Rusların kullandığı Kiril alfabesine evirilmiştir. Alfabesi başta olmak üzere cümle dizilimi, dilbilgisi ve söz varlıkları gibi birçok yönüyle İngilizceden ayrılır. Kırgızca’da bulunan tonsuz ünsüz gibi kavramlar İngilizce ’ye oldukça yabancıdır. İngilizce metinlerden Kırgızca’ya tercüme yaparken bu ünsüzlerde tonlulaşma adı verilen bir ses olayının gerçekleşebildiği görülmektedir. Ünlü ve ünsüz harflerin dahi kendi içinde alt kategorilere ayrıldığı Kırgızca’dan, yalnızca 26 harften oluşan Latin alfabesine sahip İngilizce ‘ye Kırgızca İngilizce tercüme yapmak yoğun dikkat, ciddi bir özen ve tecrübe gerektirir.

Profesyonel Kırgızca İngilizce Tercüme

Akademik, tıbbi ve teknik metin tercümesi başta olmak üzere birçok alanda ihtiyaç duyulan profesyonel Kırgızca İngilizce tercüme hizmeti, anlam kaymalarını ve yanlış anlaşılmaları önlemek adına mümkün olan en yüksek doğruluk oranına sahip olacak biçimde gerçekleştirilmelidir. Akıcı ve okunabilir tercüme metinler ancak deneyimli tercümanlar ile çalışıldığı takdirde elde edilebilir. Alo Translate İngilizce ile birçok dil arasında olduğu gibi Kırgızca İngilizce tercüme alanında da etkili ve çözüm odaklı hizmet sağlamaktadır. Kırgızca ve İngilizce dillerinde uzmanlığa sahip olan deneyimli kadromuz tercüme sürecini kültürel ögelerden ve değer yargılarından ayırmadan doğru ve anlaşılır şekilde gerçekleştirmektedir. Tüm metin ve belgelerinizin üstün kalitede ve mümkün olan en kısa zamanda tercüme edilmesini sağlamaktadır.

Kırgızca İngilizce Tercümede Çapraz Tercüme Metodu

İki yabancı dil arasında tercüme yapılırken en yaygın kullanılan tercüme yöntemleri arasında çapraz tercüme metodu yer alır. Çapraz tercüme yapmak için ilgili dillerle alakalı ses, kelime ve dilbilgisine hâkim olmak kadar diller arasında uyarlama yapmayı da bilmek gerekir. Tercüme metinlerin uyarlanması demek, yalnızca birebir tercümeye odaklanmayıp anlaşılırlığı arttırmak için üslubu düzenlemek demektir. Alo Translate çapraz tercüme yöntemini kullanarak hızlı, anlamlı ve okunaklı sonuçlar elde etmekte, bu sayede başarılı ve doğruluğu yüksek Kırgızca İngilizce tercüme metinler ortaya koymaktadır. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak ve müşteriler dahil edilerek gerçekleştirilen bu hizmet, zaman dilimi farklılıklarından etkilenmeksizin Dünya’nın her yerine sağlanabilmektedir.

Kırgızca İngilizce Tercümede Alo Translate Kalitesi

Alo Translate, Kırgızca İngilizce tercüme hizmeti verilirken teslim tarihi tercüme edilmesi gereken dosyaların büyüklüğüne göre belirlenir. Tercüme sürecinde müşteri notları ve kelime tercihleri baz alınır. Metin ve belgelerin depolanması online ortam üzerinden gerçekleştirilir. Bu sayede yüksek koruma sağlanır ve veri kaybı sıfıra indirgenir. Ayrıca belgelere her yerden ulaşım sağlanıp istenilen değişiklikler zaman ve mekândan bağımsız olarak gerçekleştirilebilir. Kırgızca İngilizce tercüme işlemleri gerçekleştirilen metinler birçok kez kontrolden geçirilmekte ve yanılma oranı minimum seviyeye düşürülmektedir. Kırgızca İngilizce tercüme hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için alotranslate.com adresini ziyaret edebilir, istediğiniz her alanda zahmetsizce ve uygun fiyat güvencesiyle tercümanlık hizmeti alabilirsiniz.

Kırgızca İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum