Macarca İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Macarca İngilizce Tercüme Hizmeti

Macarca, bugün Macaristan ve çevresindeki ülkelerde konuşulur. Aynı zamanda Avrupa Birliği’nin de resmi dillerindedir. Dünyada yaklaşık olarak 14,5 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Ayrıca Ural dil ailesinin Ugor dilleri grubuna mensuptur. İş, eğitim hayatınızda Macarca İngilizce tercüme ihtiyacınız olabilir. Böyle bir durumda profesyonel tercüme firmalarından yardım almalısınız. Çünkü iki dilli tercümeler de tercümanın iki dili de tamamen bilmesi gerekir. İki dilde bölgesel olarak çeşitli aksanlara sahiptir. Aynı şekilde gramer yapıları da birbirinden farklıdır. Bu nedenle Macarca İngilizce tercümeler bir nebze zor olabilmektedir. Bizimle çalıştığınızda iki dili de iyi derecede bilen tercümanlarla çalışır ve istediğiniz metinlere erişirsiniz.

Macarca İngilizce Profesyonel Tercüme

Çapraz tercümelerde önemli olan nokta, yapılan tercümenin dile akıcı bir şekilde geçmesidir. Bunun için de alanında eğitim almış profesyonel tercümanlarla çalışılmalıdır. Çünkü uzman tercümanlar, eğitimli olmasının yanı sıra yıllar boyunca deneyimler kazanmış kişilerdir. Bizimle birlikte gerçekleştireceğiniz Macarca İngilizce tercüme işlemlerinde iki dilde de profesyonelliğini kanıtlamış kişiler tarafından hizmet alırsınız. Bu sayede tercümesi yapılacak olan metinleriniz, anlaşılır, akıcı ve net olur. Ayrıca tercümelerinizi attığınız andan itibaren tercümanlarımız gerekli disiplini gösterir. Böylece çok fazla beklemeden metinlerinizin tercümesi yapılır. Bu da değerli vaktinizden çok fazla kaybetmenizi engeller. Yine, metinleriniz de herhangi bir kayıp veya eksik yaşamadan tercümeleriniz size ulaşır.

Macarca İngilizce Tercüme Süreciniz

Bize internet sitemizden ulaştığınız andan itibaren tercüme süreciniz başlar. Alo Translate olarak tercümesinin yapılmasını istediğiniz metinlerinizi tercümanlarımıza ulaştırır. Bu aşamada ise sizinle birlikte bir yol haritası belirleriz. Teslim gününe birlikte karar vererek tercümelerinize hızla başlarız. Macarca İngilizce tercüme sürecinizde tercümanlarımız size istediğiniz özel veya dikkat edilmesi gereken bir husus olmadığını sorar. Yani, tercümelerinizin tamamen istediğiniz gibi yapılmasına olanak veririz. Ayrıca bu aşamada tercümanlarımız, oldukça hızlı davranır. Tercümeleriniz teslim tarihinden önce biter. Bu esnadan sonra teslim günü gelene kadar yapılan tercümeler kontrol edilir. Hata veya eksik varsa düzenlemeler yapıldıktan sonra tercümeleriniz, önceden belirlediğimiz tarihte size teslim edilir.

Macarca İngilizce Tercümede Neden Biz?

Alo Translate olarak, tercüme konusunda tecrübemiz ve uzmanlığımızla dikkat çeken bir firmayız. Ayrıca siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermek için sürekli kendimizi geliştiririz. Böylece istediğiniz gibi tercümelerin en kısa sürede size ulaşmasına olanak tanırız. Macarca İngilizce tercüme için de bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü biz, bütün tercüme hizmetlerinde olduğu gibi çapraz tercümelerde de disiplinli bir şekilde çalışırız. Böylece teslim gününde akıcı ve anlaşılır tercümeler elinize ulaşır. Tüm bunlara ek olarak fiyatlandırma konusunda da size uygun olarak hareket ederiz. Kaliteli hizmetimizi, uygun fiyatlarla sunarak maddi anlamda zorlanmanızı engelleriz. Disiplin, uygun fiyat, uzmanlık bizi tercih etmeniz için yeterli seçeneklerdir.

 

Macarca İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum