Norveççe İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Norveççe İngilizce Tercüme

Dünya üzerinde en çok konuşulan diller arasında yer alan İngilizce, benzerliği ile bilinen birçok farklı dil bulunmaktadır. Bunlardan birisi olan Norveççe, Cermen dilleri ailesinin Kuzey Cermen veya İskandinav Dilleri olarak bilinen koluna aitken; İngilizce, Batı Cermen kolunda bulunan bir dildir. Bu iki dil arasındaki gramer yapısı ve kelime benzerliklerinin ne kadar fazla olsa da Norveççeye göre İngilizcenin grameri daha çok ve kelime sayısı daha fazladır. Bu nedenle de Norveççe İngilizce tercüme ihtiyacı doğduğunda iki dilin kurallarına hakim, işinde uzman bir tercümanın yardımı gerekmektedir. İşte bu noktada Alo Translate olarak uzman tercüman kadrosuyla Norveççe İngilizce tercüme hizmetini profesyonel bir şekilde vermekteyiz.

Norveççe İngilizce Profesyonel Tercüme

Diller kendi arasında kuralları bulunan, sürekli olarak gelişim ve değişim sürecinde olan canlı varlıklar olarak tanımlanır. Bu nedenle profesyonel bir tercümede, tercüme edilecek diller birbirine ne kadar benzese de gelişen bir canlı varlık için kendisini sürekli geliştiren profesyonel bir tercümana ihtiyaç duyulur. Özellikle resmi belgelerde oldukça önemli bir noktada bulunan tercüme hizmeti; hiçbir anlam kayması olmadan ifade edilen cümlelerin tam ve doğru olarak tercüme edilmesini, yani profesyonelliği gerektirir. Alo Translate olarak dil kuralları ve bilgisine tam anlamıyla hakim ekibimiz ile, Norveççe İngilizce profesyonel tercüme hizmetini müşterilerimize sunmaktayız. Siz de profesyonel bir tercüme için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Norveççe İngilizce Tercüme Süreci

Alo Translate olarak müşteri memnuniyetini öncelediğimiz çalışma prensibi ile, sizlerin istek ve arzularınız doğrultusunda hareket ederek kaliteli ve profesyonel bir tercüme süreci sunmaktayız. Norveççe İngilizce tercüme hizmeti için bizlere ilettiğiniz belgelerinize yönelik anında fiyat ve süre bilgisini sizlere iteceğiz ve böylelikle daha tercüme süreciniz başlamadan bu sürecin ne kadar süreceğini bileceksiniz. Tercüme sürecinde ise bu süreci ve tercümenizin durumunu Alo Translate sistemi sayesinde kolayca takip edebileceksiniz. Tercüme süreci boyunca bizimle iletişime geçerek tercümeniz hakkında detaylı bilgiyi tarafımızdan alabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve sorularınız için iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilir, kaliteli tercüme hizmetine bir tık ile ulaşabilirsiniz.

Norveççe İngilizce Tercümede Neden Biz?

Tercüme, kullanıldığı alan fark etmeksizin her anlamda kusursuz olması gereken ve son derece dikkat gerektiren bir hizmettir. Bu noktada bizler dilediğiniz tercüme hizmetini siz değerli müşterilerimize profesyonel bir şekilde sunmaktayız. Standart tercüme veya çapraz tercüme fark etmeksizin her türlü tercüme ihtiyacınızın doğru adresi Alo Translate olarak daha tercümeniz başlamadan sizlere fiyat ve süre bilgisi veriyoruz. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsiyor, tercüme sürecine sizleri dahil ederek tercümenizin durumunu izlemenize olanak sağlıyoruz. Sizler de Norveççe İngilizce tercüme hizmeti için sitemizde bulunan iletişim kanallarından bizlere başvurabilir, uzman ekibimizden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Norveççe İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum