Online Simultane Tercümeniz 1 Adımda Hazır!

Online Simültane Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Simültane Gün Sayınızı İletin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Simültane Çeviriye 1 Adım Uzaktasınız!

Simültane çevirisine ihtiyaç duyduğunuz programı tarafımıza belirtin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Online Simultane Tercüme Hizmeti

Online simultane tercüme, konuşmacılarla eş zamanlı olarak tercüme yapılan süreci ifade eden bir hizmettir. Tercüme hizmetlerinde en çok rağbet gören ve ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer alır. Çok uluslu toplantılar, eğitim konferansları gibi birçok alanda simultane tercümanlara ihtiyaç vardır. Tercümeler anlık olarak yapıldığında anlam kaymalarının önüne geçilir. Tercümanlar, kulaklık takarak konuşmaları dinler ve sesli bir şekilde tercüme eder. Bu sayede çok uluslu toplantılara yabancı dil bilgisi olmadan da katılmak mümkündür. Sunumların sorunsuz ve kusursuz bir şekilde yapılmasına yardımcı olur. Alacağınız hizmetler, profesyonel ve gerekli yetkinliğe ulaşan tercümanlar tarafından verilmektedir. Hizmet sürelerine göre 2 veya daha fazla tercüman görev alır.

Profesyonel Online Simultane Tercüme

Online simultane tercüme, yazılı tercüme hizmetlerine göre çok daha zor ve yoğun bir süreçtir. Bu süreçte tercümanların odaklanması, konuşmayı kaçırmadan takip etmesi gerekir. Dil becerilerinin gelişmiş olması, ifade yeteneğinin olması önemlidir. Online simultane tercüme hizmeti, deneyimsiz ve iyi derecede dil bilgisi olmayan tercümanlardan alınmamalıdır. Daha ciddi bir süreç olması, profesyonel hizmet alınmasını gerekli kılmıştır. Tek tercümanın görev alması, ortalama yarım saat sonra dikkatinin dağılmasına neden olur. Profesyonel verilen hizmetlerde ise en az 2 tercüman görev alır. Dikkat dağınıklığı olmadan, tercümanların dinlenmesine müsaade edilerek hizmet verilir. Alo Translate, gerekli sertifikalara ve deneyime sahip olan bir ekiple çalışmaktadır.

Online Simultane Tercüme Süreci

Günümüzde birçok toplantı veya seminer, çok uluslu katılımcılardan oluşur. Farklı dillerin konuşulduğu tüm alanlar için Alo Translate, online simultane tercüme hizmeti vermektedir. Hizmet almak için sistem üzerinden katılım sağlayacağınız toplantı hakkında bilgileri vermelisiniz. Saati, süresi, yabancı diller hakkında bilgileri vermeniz halinde ekiplerimiz değerlendirme yapar. Kusursuz bir tercüme için birden çok tercümanımız görev alır. Mola vererek çalışırlar ve dikkat dağınıklığı gibi sorunlar söz konusu değildir. Ses geçirmeyen izole odalarda, kulaklıkla konuşmalar dinlenir. Doğaçlama yetenekleri olan ve konuşma becerileri gelişmiş bir ekipten hizmet alırsınız. Hedef dil için gerekli nüanslar enjekte edilir ve anlaşılır bir dille yorumlanır. Katılımcı, 30 saniyelik gecikmeyle tercümeyi dinlemeye başlar.

Online Simultane Tercümede Neden Alo Translate?

Online simultane tercüme sürecinde, konferans kulaklığı, ses geçirmez kabinler gibi özel ekipmanlar kullanılmalıdır. Ekipman yetersizliği, hizmetlerin kalitesini son derece düşürür. Aynı zamanda tek tercümandan hizmet almak, dikkat eksiliği sebebiyle yanlış tercümelere neden olabilir. Önemli toplantılarda iletişim kopukluğu yaşanması, telafisi mümkün olmayan bir durumdur. Alo Translate, sektördeki deneyimlerine dayanarak bu sürecin sorumluluklarının bilincindedir. Gerekli ciddiyeti sağlamak adına sadece dil bilgisi olan değil, yorum ve doğaçlama yeteneği olan bir ekiple çalışır. Tercüman ekibimiz, düzgün iletişim sağlamanız adına kusursuz hizmetler verir. Kendi dilinizde özgürce iletişim kurabilir ve simultane tercümenin avantajlarından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Online Simultane Tercüme Hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir online simultane tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede online simultane tercüme hizmeti vermektedir.

Tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Hangi alanlarda online simültane tercüme hizmeti veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde online simultane tercüme hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Hangi dillerde online simültane tercüme yapıyorsunuz?

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de online simultane tercüme hizmeti veriyoruz.

Online simultane tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da online simultane tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Online simültane tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden online simultane tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Online simültane deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle serbest simültane çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest simultane çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Online simültane tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın