Portekizce İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Portekizce İngilizce Tercüme Hizmeti

İngilizce, dünya çapında etkin bir şekilde kullanılan ve 1 milyardan fazla kişi tarafından konuşulduğu bilinen bir dildir. Neredeyse hayatınızın her alanında küresel ortak dil olma özelliği taşıyan İngilizce ile karşılaşmanız mümkündür. Bu nedenle günümüzde, dünyanın farklı bölgelerinden milyonlarca insanın bu dili öğrenmek için çaba gösterdikleri bilinmektedir. Özellikle kariyer planlaması, eğitim ve iş fırsatları açısından İngilizcenin etkileri göz ardı edilemeyecek kadar fazladır.  Birçok insanın bu ve benzeri nedenlerle İngilizce çapraz tercüme hizmetlerine başvurdukları görülmektedir. Kategorinin en fazla aratılan konu başlıklarından biri ise Portekizce İngilizce tercüme hizmetidir. Temelde birbirilerinden farklı olan bu iki dilin tercüme süreci, ancak uzman tercümanlarla çalışıldığında başarıyla sonuçlanacaktır.

Portekizce İngilizce Profesyonel Tercüme

Hint-Avrupa dil ailesinin Romen dilleri koluna mensup olan Portekizce, dünyanın en yaygın kullanılan altıncı dilidir. Portekiz’in küçük bir ülke olmasına aldanan kişiler, Portekizcenin ne kadar yaygın olduğunu fark edememektedir. Oysaki tam dokuz ülkenin resmi dili olarak kayıtlara geçtiği ve güncelde 250 milyondan fazla kişi tarafından konuşulduğu bilinmektedir. Bu nedenle Portekizceden İngilizceye tercüme yaptırıldığı durumlarla sıklıkla karşılaşılmaktadır. Fakat bilinmelidir ki bu iki dil, alfabeleri ve yaygınlaştıkları bölgeleriyle benzer özelliklere sahip olsalar da belirli açılardan birbirlerinden ayrışmaktadır. Özellikle Portekizcenin zengin kelime haznesi, uzun cümle yapıları ve gramerindeki zaman ifadeleri İngilizceden farklıdır. Yüksek kalitede, akıcı ve anlaşılır tercümeye ihtiyacınız olduğunda Portekizce İngilizce profesyonel tercüme için bize ulaşabilirsiniz.

Portekizce İngilizce Tercüme Süreciniz

Portekizce ve İngilizce, dünyanın çeşitli bölgelerinde aktif olarak konuşulan dillerdir. Yaygın kullanımları, konuşulan bölge özelinde farklılaşmalarına neden olmaktadır. Dolayısıyla kaliteli ve dikkat çekici çapraz tercüme hizmetleri için profesyonel ve güvenilir firmalarla çalışılması gerekir. Alo Translate olarak uzun yıllardır çeşitli tercüme hizmetlerinde aktif olarak rol oynamakta ve müşterilerimizden olumlu geri dönüşler almaktayız. Portekizce İngilizce tercüme süreciniz hakkında bilgi edinmek istediğinizde, web sitemiz üzerinden tercüme edilecek belgelerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Böylece hem yüksek kalitede tercümelere hem de anlık fiyat bilgisi ve teslimat süreci gibi önemli detaylara ulaşacaksınız. Tamamı uzman ve deneyimli isimlerden oluşan tercüman kadromuz, süreç boyunca sizlere destek olacak ve son kontrollerinin ardından siparişlerinizi tam zamanında tarafınıza iletecektir.

Portekizce İngilizce Tercümede Neden Biz?

Alo Translate, bir tercüman firmasından beklenilen tüm hizmetleri yüksek kalite garantisiyle müşterilerine sunmaktadır. Sipariş talebi oluşturma aşamasından teslim gününe kadar tüm süreç, özenle ve dikkatle yürütülmektedir. Özellikle tercüman kadrosunun dil alanına lisans yapmasının ardından ilgili olduğu dilde uzman seviyesine erişen kişilerden oluşması, sunduğu hizmetlerin kalitesini kanıtlamaktadır. Üstelik Portekizce İngilizce çapraz tercüme yapmaya başlanıldığı anda sürecin anlık olarak takip edilmesi de mümkün hale gelmektedir. Bu, Alo Translate’in güvenilirliği ve profesyonelliğinin bir göstergesidir. Tercüme hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz anda 7/24 ekibimizle iletişime geçebilir, sizlere yardımcı olmamız için belgelerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Tercümesi tamamlanan metinlerinizi tam zamanında size teslim etmemizin ardından dilediğiniz alanda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Portekizce İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum