Reklam Çeviriniz 1 Adımda Hazır!

Profesyonel Reklam Çevirisine Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Reklam Çevirisine 1 Adım Uzaktasınız!

Reklam çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Reklam Çevirisi Hizmeti

Reklam hayatımızın her alanında maruz kaldığımız bir pazarlama aracıdır. Markaların kullandığı reklamlar bazen gizli olarak olduğu gibi çoğunlukla göze çarpıcı olarak düzenlenir. Markaya ait ürün ve hizmeti tanıtmak, kampanyalardan haberdar etmek ve ürünlerin satışını sürekli hale getirmek amacıyla her markanın uyguladığı bir planlamadır. Reklamların düzenlendikleri strateji ve konu kadar hangi alana yayıldığı da önemlidir. Bu noktada markaların yapması gerekenlerden biri de reklamlarına dair hedef kitlelerini iyi tanımalarıdır. Mevcut ve potansiyel hedef kitle analizini iyi yapan markalar iletişim ve reklam stratejilerini ona göre planlar. Reklam çevirisi ise reklama dair mutlaka atlanmaması gereken adımlardandır. Ürün ve hizmet fark etmeksizin sattığınız hangi birimde olursa olsun reklamlarınız farklı dillere hitap etmelidir.

Reklam Çevirisinin Avantajları

Reklam çevirisi bir markaya ait reklamların ve reklam kanallarındaki metinlerin farklı dillerde çevrilerek daha geniş kitlelerce fark edilmesini sağlar. Bu nokta büyük ya da küçük hiçbir marka tarafından atlanmamalıdır. Markanıza ait ana dilinden farklı bir sosyal medya içeriği sizlere beklemediğiniz coğrafyalardan kazançlar getirebilir. Reklam çevirisinin avantajlarını uzun vadede yatırımlar olarak düşünmelisiniz. Reklamlar sayesinde markanız kıtalararası bilinerek yeni ticaret kollarınızı genişletmenize imkan sunar. Aynı sektörde çalışan rakiplerinizden farklı olarak reklamlara ve reklam çevirisin bütçe ayırmanız sizleri ön planda tutar. Alo Translate gibi profesyonel kaliteli çeviri hizmeti sunan markalar ile görüşmeler yaparak firmanızı geliştirerek kazanmaya devam edebilirsiniz.

Reklam Çevirisi Süreci

Çeviri işlemleri için uzman desteği şarttır. Alanında yetkin kişilerce çalışarak alacağınız reklam çeviri hizmetleri sizlere global pazarda yer bulma olasılığı verir. Bu gelişim ve büyüme imkanlarını değerlendirmek ise tamamen sizlerin elindedir. Çok yönlü ve detaylı bir reklam ile markanızı büyütebilirsiniz. Sadece reklamın yeterli kalmadığı rekabet piyasasında ise reklam çevirisi mutlak bir ihtiyaçtır. Markanıza ait sosyal medya, web sitesi içeriği, kurumsal kimliğinize dair parçaların çevirisi ve reklam videolarının alt yazılarına kadar metin geçen tüm alanlarda çeviriye şans vermelisiniz. Vizyonunuzun ileriye dönük olduğunu, hedeflerinizin büyüklüğünü ve yapabildiklerinizin tümünü dünyaya tanıtmak işte bu kadar kolay.

Reklam Çevirisi Kullanımı

Reklam çevirisinin gereklilikleri ve avantajlarını hemen fark edemeseniz de hizmeti satın aldıktan sonra satış ve bilinirlik alanında yaşanan artış, sizleri mutlu edecektir. Bunun yanında reklam çevirisi birçok farklı alanda kullanılabilir. Bu noktada sizin markanızın kimliğini en iyi şekilde tanıması ve verilecek mesajı belirlemesi en kritik noktalardır. Televizyon kanallarına verilecek reklam ile görsel olarak billboardlarda sunulacak reklamlar arasında farklılıklar bulunur. Bu farklılıkların içerik olarak düzgün şekilde yansıtılması gerekmektedir. Vurgu, dil bilgisi, kısa ve öz anlatım ile müşteriyi harekete geçirme gibi birçok etkeni içinde bulunduran reklam metinlerinin çevirisi ve yansıtılması özenli ve dürüst gerçekleşmelidir. Alo Translate ise tüm reklam çevirisi süreci boyunca, sizin için en iyi hizmeti sunmanın yollarını aramaktadır.

 

Reklam Çevirisi Hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir reklam çevirisi hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede reklam çevirisi hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde reklam çevirisi hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de reklam çevirisi hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da reklam çevirisi için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden reklam çevirisi için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme reklam çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum