Romence İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Romence İngilizce Tercüme Hizmeti

Avrupa’nın pek çok önemli ülkesi ile sınır komşusu Romanya’nın resmi dili olan Romence, tercüme ihtiyacı duyulan diller arasında yerini almıştır. Genellikle Romanya ve Moldova gibi ülkelerde sıklıkla konuşulan bu dil, Hint-Avrupa dil ailesine mensuptur. Çapraz tercüme için en çok kullanılan dil olan İngilizceye bu dilden tercümeler, Alo Translate tercüme firmamız tarafından yapılmaktadır. Romence İngilizce tercüme hizmeti sunan firmamız sayesinde hem iş hayatında hem özel hayatında bu dile ihtiyaç duyan herkese bir kolaylık sağlanmaktadır. Pek çok alanda ihtiyaç duyulan bu hizmete ulaşmak ise bir web sitesine girmek kadar kolaydır. 7 gün 24 saat hizmet veren tercüman ekibimiz sayesinde web sitemizden bize ulaşabilir ve süreç hakkında bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Romence İngilizce Tercüme

Alo Translate olarak, işini en iyi şekilde yapan tercümanlar ile birlikte çalışmaktayız. Profesyonel kadromuz sayesinde en doğru ve başarılı tercüme sonuçları ortaya çıkarmayı başarıyoruz. Ana dili Romence olan ya da bu dile tüm yönleriyle hakim olan tercümanlarımız, farklı alan ve konularda tercüme yapabilmektedir. Romence İngilizce tercüme gibi çapraz tercüme işlerinde ise her iki dile hakim olmak gerekir. Dolayısıyla Romence yanında, İngilizce bilgisi de son derece önemlidir. İngilizce konusunda oldukça derin bir bilgi ve birikime sahip olan çalışanlarımız sizlere en uygun sürede, en temiz tercümeleri çıkarmaktadır. Bunun yanında tercüme süreci boyunca ekibimiz, müşterilerimizle sorunsuz bir iletişim ağı oluşturur ve süreç tamamlanana kadar koordineli bir şekilde hareket ederler.

Romence İngilizce Tercüme Süreciniz

Müşteri memnuniyetine önem veren Alo Translate tercüme firmamız, mümkün olan en kolay şekilde tercüme hizmeti sunmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden bize dosya gönderebilirsiniz. İlettiğiniz dosya içerisinde bulunan ve tercümesini istediğiniz belge, yazı, metin her ne ise tercümanlarımızın incelemesinden geçmektedir. Firmamızda Romence İngilizce tercüme süreci konusunda anlık bilgiler almak isteyen müşterilerimiz için bilgi paylaşılmaktadır. Tercümenin gidişatını merak eden olursa ya da ekleme yapmak isteyen olursa bu sayede bilgilendirilebilmektedir. Firmamız mümkün olan sürede en başarılı sonuçlar çıkarmakta ve sonuçtan müşterilerimiz son derece memnun kalmaktadır.

Romence İngilizce Tercüme Alanları

Ülkemiz çok uluslu işlere her zaman açık olan bir ülkedir. Avrupa’da pek çok ülkede pek çok alanda bağlantılarımız mevcuttur. Romanya gibi Avrupa’nın çoğu bölgesi için kesişim niteliğinde olan bir ülkenin dili son derece önemlidir. İş, hukuk, medikal, akademik alanların yanı sıra kişisel alanlarda da tercümeler tercih edilmektedir. Romence İngilizce tercüme alanları konusunda Alo Translate firmamız, son derece geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. İngilizce gibi evrensel bir nitelikte olan dil için de aynı durum geçerlidir. Bilgi gizliliğine verdiğimiz önem ile de paylaştığınız belgeleriniz tercüman le müşteri arasında kalmakta, güvenlik konusunda problem yaşanmamaktadır.

Romence İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Online Müşteri Hizmetleri