Sırpça İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Sırpça İngilizce Tercüme Hizmeti

Sırbistan ve Kosova’nın resmi dili olarak karşımıza çıkan Sırpça, Slav dillerinin güney grubuna ait dil gruplarındandır. Gramer açısından oldukça zorlu görülen Sırpça her ne kadar telaffuz olarak daha kolay kabul edilse de söz konusu Sırpça İngilizce tercüme olduğunda alanının en iyi tercümanlarından destek alınmalıdır. 7/24 dilediğiniz yerden kolayca ulaşabileceğiniz Alo Translate firmamız sayesinde birbirinden farklı gramer yapıları olan Sırpça İngilizce tercüme konusunda destek alabilirsiniz. Resmi yazışmalar, kurum belgeleri, okul, iş ya da eğitim evrakları gibi resmi dokümanlarda son derece dikkat edilmesi gereken Sırpça İngilizce tercüme her iki dil grubuna da iyi hâkim olan tercümanlar tarafından gerçekleştirilir. Alo Translate farkıyla tüm sürecini yakından izleyebileceğiniz tercüme proje detayları için bizlere ulaşabilirsiniz.

Tam Zamanlı Sırpça İngilizce Tercüme Hizmeti

Alanının en iyi tercüman kadrosuyla hizmet veren Alo Translate, 7/24 ulaşılabilir sistemiyle dilediğiniz her dil grubunda tercüme hizmeti sağlar. Özellikle de acillik seviyesi yüksek olan tercümeler için tam zamanlı Sırpça İngilizce tercüme hizmeti veren ekiplerimizden destek almak için hemen şimdi firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Her türlü tercüme hizmetine gerek duyulan dokümanın incelenmesiyle başlayan süreç en başta belirlenen teslim süresinde sizlere ulaştırılır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı ilerleyen bu tercüme sürecinde öncelikli olarak dikkat edilen kriterler her iki dil grubu içinde gramer bilgisi başta olmak üzere dilin her alanında uzmanlaşmış ekiplerce gerçekleştirilir. Tercüme sürecinin tamamlanmasından sonra gerçekleştirilen son kontroller sayesinde %100 hatasız Sırpça İngilizce tercüme hizmetinden faydalanılmış olur.

Sırpça İngilizce Tercüme Süreci

Her dil grubunda olduğu gibi Sırpça İngilizce tercüme süreci de tercüme isteyen tarafın firmamız Alo Translate’e ulaşmasıyla başlar. Bu sürecin başlama aşamasında merak edilen her türlü konuda 7/24 destek alabileceğiniz bir ekip bulunmaktadır. Bilgilendirme amaçlı merak edilen her detayın öğrenilmesinin ardından Alo Translate üzerinden tercüme sürecini takip edebileceğiniz bir sistem oluşturulur. Böylece anlık olarak tercüme sürecinin hangi aşamada olduğu kolayca görülebilir. Tercüme hizmetinin başlayabilmesi için gerekli olan tüm evraklar yine bu sistem üzerinden alanının en iyi tercüman ekiplerine iletilir. Tecrübeli ve işinin ehli bir ekibin elinden geçen Sırpça İngilizce tercüme hizmetinde dillerin gramer yapısından tutun da mesleki ifadelere kadar her detay dikkate alınır. Tamamlanan ve son kontrolleri dikkatlice hazırlanan tercüme planlanan teslim tarihi ve saatinde size iletilir.

Sırpça İngilizce Tercüme Hizmetinde Neden Alo Translate?

Dünyanın en çok konuşulan dilleri üzerine tecrübeli bir kadroyla hizmet veren Alo Translate firmamızdan anında Sırpça İngilizce tercüme hizmeti almak son derece kolay! Birbirinden farklı dil grupları arasında yapılacak tercümeleri en küçük ayrıntılarına kadar inceleyen ekiplerimiz sayesinde sorunsuz, hızlı, %100 doğru tercüme hizmeti alınabilir. Üstelik sadece Alo Translate firmamıza özgü olan anlık kontrol paneli sayesinde tüm süreci yakından izleme olanağı da sunuluyor. Böylece planlanan süreci birebir yakından takip etmek ve anında müdahale edebilmek gibi çeşitli olanaklara kavuşulabilir. İster kısa ister uzun dokümanlardan oluşan her türlü tercüme hizmeti ve fiyatları hakkında bilgi almak için hemen şimdi Alo Translate ekibimize ulaşabilirsiniz.

Sırpça İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Sırpça İngilizce tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Sırpça İngilizce hangi alanlarda çeviri hizmeti veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Sırpça İngilizce dışında hangi dillerde çeviri yapıyorsunuz?

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Sırpça İngilizce tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Sırpça İngilizce tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Sırpça İngilizce deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle Sırpça İngilizce serbest çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sırpça İngilizce tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın