Siyasi Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Siyasi Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Siyasi Çeviriye 1 Adım Uzaktasınız!

Siyasi çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Siyasi Tercüme Hizmeti

Siyaset alanında yapılan sözlü veya yazılı kaynaklarda tercümelere sıklıkla ihtiyaç duyulur. Çünkü siyaset, söylemler üzerine kurulu bir alandır. Bu yüzden dili bugünü değil geleceği ele almaktadır. Siyaset söylemlerinde geleceğe yönelik söylemler, geçmişten ders çıkartılarak oluşmaktadır. Siz de siyaset alanında bulunuyorsanız yapılması gereken siyasi tercümeler için bir tercüme firmasıyla çalışmalısınız. Çünkü siyasi tercümeler, dil tercümelerine göre farklılık göstermektedir. Çünkü tercüme edilen dilin kültürüne de dikkat edilmelidir. Yine, siyasi tercüme için önemli olan noktalardan birini de etik unsurları oluşturmaktadır. Çünkü herkesin kendine göre bir görüşü vardır. Bu yüzden tercüman, metni veya konuşmayı kendi siyasi görüşünden bağımsız bir şekilde tercüme etmelidir.

 

Profesyonel Siyasi Tercüme

Bir tercüme hizmetinin uzman tercümanlar tarafından yapılması, işin profesyonel bir şekilde yapıldığını göstermektedir. Uzman tercümanlardan kastımız ise, gerekli eğitimleri almış ve pratiklerle kendini geliştirmiş, deneyim kazanmış kişilerdir. Ayrıca yapılan tercüme işlerinizde gerekli özenin gösterilmesi gerekir. Profesyonel tercümanlar, yetkinliğini kanıtlamış kişiler olarak disiplinli çalışmaya da özen göstermektedir. Böylece yapılan tercümeler, hazırlandıktan sonra gerekli revize işlemleri de yapılır. Bunun yanında profesyonel siyasi tercümeler de tercümanlar, etik değerlere göre hareket eder. Böylece sizinle aynı görüşte olmasa bile tercümeleri, tarafsız şekilde dile aktarır. Aynı zamanda gerekli kültürel araştırmaları da yapar. Ayrıca konuşma tercümelerinde de jest ve mimiklerine de dikkat eder.

Siyasi Tercüme Süreciniz

Alo Translate olarak, çok uzun yıllardan beri profesyonel tercüme hizmeti vermekteyiz. Uzman tercüman kadromuzla birlikte istediğiniz tercüme metinlerini hızlı bir şekilde yapmaktayız. Tercüme süreciniz boyunca sizinle ortak bir plan yaparak hareket ederiz. Bu aşamada fiyat bilgisi ve yazılı metinler için teslim tarihi belirlenir. Siyasi tercüme süreciniz için de yazılı belgelerinizi verdikten sonra süreci takip edebilirsiniz. Böylece teslim günü gelene kadar metinlerinizin ne durumda olduğuyla alakalı bilgi sahibi olursunuz. Konuşma için yapılan siyasi tercümelerde profesyonel tercümanlarımız ile gerekli görüşmeler gerçekleştirilir. Tercümanlarımız, yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde tarafsız, doğru ve akıcı bir tercüme yapar. Böylece anlaşılır bir tercüme hizmeti alırsınız.

Siyasi Tercümede Neden Biz?

Alo Translate’i diğer tercüme firmalarından ayıran en büyük özelliği, müşteri odaklı çalışma prensibidir. Yapılan tercüme hizmetleri için sizinle bir yol haritası çizilir. Böylece özellikle yazılı kaynaklarınız, istediğiniz tarihe kadar hazırlanır, düzenlenir ve teslim edilir. Peki, siyasi tercümede neden mi bizi tercih etmelisiniz? Çünkü firmamızda çalışan siyasi tercümanlarımız, işin nasıl ilerlemesi gerektiğini bilir. Bu yüzden hiçbir şekilde mağduriyet yaşamamanızı sağlar.  Yazılı tercümelerinizde dilin kültürüne uygun tercümeleri gerçekleştirir. Bunu, hatasız ve eksiksiz olarak tamamlamaktadır. Konuşma tercümelerinde ise gerekli aşamaları sizinle görüşür. Hazırlıklarını yaparak tamamen bağımsız ve profesyonel konuşma tercümesi yapar. Yani biz, siyasi tercüme için gerekli kaliteyi göstermekteyiz.

Siyasi Tercüme Hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir siyasi tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede siyasi çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde siyasi çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de siyasi çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da siyasi tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden siyasi tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü siyasi deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum