Tacikçe İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Tacikçe İngilizce Tercüme Hizmeti

Tacikçe, çoğunlukla Tacikistan’da yaşayan Tacikler tarafından konuşulan bir dildir. Ancak Tacikistan’ın dışında; Afganistan, Türkmenistan ve İran gibi ülkelerde yaşamakta olan Taciklerin de dilidir. Farsça lehçelerinden birisidir. Şu an Kiril alfabesi ile yazılırken, geçmişte hem Latin hem de Arap alfabesiyle yazılmıştır. Tacikçe İngilizce tercüme hizmetimiz kullanıcılar tarafından sık tercih edilen hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Tacikçe, tercüme anlamında dikkat edilmesi gereken dillerdendir. Tacikçe ve İngilizce yapı bakımından incelendiğinde birbirlerinden çok farklı olan dillerdir. Aynı zamanda iki dilin kullanılmakta olduğu bölgeler coğrafi olarak birbirlerinden farklı oldukları için de dillerin arasında farklılıklar görülebilmektedir. Bu nedenle tercümeler, bir aksaklık yaşanılmaması için her iki dili de çok iyi bilen tercümanlar tarafından yapılmalıdır. Deneyimli tercüman ekibimizle birlikte müşterilerimizin memnuniyetine önem vermekteyiz.

Tacikçe İngilizce Profesyonel Tercüme

Çapraz tercümelerde profesyonel tercümanlara danışılması en doğrusudur. Çünkü çapraz tercümeler yapılırken anlam kayması ve metinde anlatılmak istenenlerin yanlış aktarılabilmesi gibi durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle resmî belgelerde tercümenin doğru olması çok fazla önem taşır. Tacikçe İngilizce tercüme hizmetimizde, lisans eğitimlerini tamamlamış ve tercüme alanında çalışmalar yapan tercümanlarla birlikte çalışmaktayız. Tacikçe İngilizce tercüme hizmetlerimizdeki tercümanlar, müşterilerimizi memnun etme adına en doğru tercümeleri yapmaktadırlar. Tercüme süreçlerinde metin akıcılığını sağlamak çok önemlidir. Alotranslate.com olarak bize gönderilen bütün metinleri akıcı bir dille tercüme edebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Aynı zamanda bu süreci çok kısa bir sürede tamamlamış oluyoruz.

Tacikçe İngilizce Tercüme Süreciniz

Hizmet politikalarımıza bakıldığında, tercüme süreçlerini müşterilerin isteklerine göre yürütmekteyiz. Beklediğiniz teslim tarihleri doğrultusunda profesyonel anlamda Tacikçe İngilizce tercüme hizmeti sunuyoruz. Tercüme etmemiz istenen Tacikçe veya İngilizce metinlerin uzunluklarına göre müşterilerimize bir teslim tarihi veriyoruz. Verdiğimiz son teslim tarihiyle birlikte yaşanılabilecek tüm sorunların önüne geçiyoruz. Online Tacikçe İngilizce tercümelerimizde, müşteri iletişimlerine oldukça önem veriyoruz. Bununla birlikte de müşteri isteklerine uygun bir şekilde tercümeleri iletiyoruz. Aynı zamanda müşterilerin istemiş olduğu tercümeleri en kısa zamanda onlara iletiyoruz. Tercüme süreçleri ve firmamızın hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz.

Tacikçe İngilizce Tercümede Neden Biz?

Müşterilerin memnuniyetine odaklı olan çalışma sistemi, yüksek güvenlik ve kısa zamanda yapılan tercüme hizmetleri sayesinde alotranslate.com, sektördeki diğer tercüme sitelerinden ayrılır. Profesyonel tercüman ekibimizle birlikte bütün çapraz tercüme hizmetlerimizdeki gibi Tacikçe İngilizce tercüme hizmetlerimizde de müşterilere en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyetlerine verdiğimiz önem nedeniyle tüm tercümelerin süreçlerini titiz bir şekilde yürütüyoruz. Aynı zamanda ücretlendirmelerimizi de müşterilerimizi mağdur etmeyecek şekilde belirliyoruz. Tercüme işlemlerimizin de online platformlar üzerinden yapılması birçok sorunun önüne geçmektedir. Profesyonel Tacikçe İngilizce hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilir ve aklınızdaki bütün soruları sorabilirsiniz. Bununla birlikte teslim tarihleri hakkında detaylıca bilgi edinebilirken, belgelerinizi de gönderebilirsiniz.

Tacikçe İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum