Tanıtım ve Reklam Metni Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Tanıtım ve Reklam Metni Tercümesine 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz tanıtım ve reklam metnini  sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Tanıtım ve Reklam Metni Tercümesi Hizmeti

Alo Translate, tercüme sektörü içerisinde hizmet veren, adını duyurmuş sayılı kurumlardandır. Firmamızın uzmanlık alanlarından birisi de tanıtım ve reklam metni tercümesi yapmaktır. Tanıtım metinlerini tercüme edebilmek için bilgi ve birikim sahibi tercümanlar gerekir. Çünkü bir dilin yalnızca gramerini bilmek tercüme edebilmek için yeterli değildir. O dilin konuşulduğu bölge hakkında ve dil yapısı hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Alo Translate olarak tanıtım metni tercümesi yapabilecek kapasiteye sahip deneyimli tercümanlar ile hizmet vermekteyiz. Tanıtımı ve reklamı yapılacak içerik ile ilgili araştırma yapıp en doğru tercüme ile sizlere sunmaktayız. Herkes için ulaşılabilir tercüme ilkesi ile ilerleyen firmamızın internet sitesinden 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Tanıtım ve Reklam Metni Tercümesi

Bir ürün ya da içerik hakkında tanıtım ve reklam yapabilmek için onunla ilgili yeterli donanıma sahip olmak gerekir. Aynı şekilde tanıtım ve reklam metni tercümesi için de bilgi sahibi olmak gerekir. Alo Translate olarak en profesyonel tanıtım ve reklam çevirisi hizmetini sunmaktayız. Alanında uzman tercümanlar ile kaliteli tercüme deneyimi yaşamak isteyen herkese istediğine ulaştırıyoruz. Tanıtım yapabilecek seviyede dil bilgisi ve kültüre sahip ekibimiz beklentilerin üstündedir. Profesyonelliğin birinci kuralı olan gizlilik ilkesi ise firmamız için olmazsa olmazdır. Tercümesini istediğiniz içerikler kişiye özel ve gizlilik ile yapılmaktadır. Güven konusunda kullanıcı memnuniyeti kazanmış bir firmayız. Profesyonel tanıtım ve reklam metni tercümesi ile bu alanda da memnuniyet kazanmaya devam ediyoruz.

En Uygun Sürede Tanıtım ve Reklam Metni Tercümesi

Konu reklam ve tanıtım yazıları olunca zaman çok önemli bir faktördür. Zamanında yetişmesi gereken tercümeler için Alo Translate ne doğru tercih olacaktır. Çünkü başarılı ve profesyonel ekibimiz sayesinde en kısa sürede en doğru tercümeler hazırlanmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden bize tercüme istediğiniz metni iletirken aciliyetiniz hakkında özellikle bilgi vermeniz durumunda elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız. Her gün her saat hizmet veren firmamız bu özelliği ile süre konusunda problem yaşamadan sonuç almanızı sağlamaktadır. Tercüme sürecinde anlık olarak bilgi alabilir, değişiklik istediğiniz yerleri belirterek anlık müdahalelerde bulunabilirsiniz. Sonuç size en uygun vakitte ulaştırılacak ve memnun kalmanız için gerekli destek sağlanacaktır.

Tanıtım ve Reklam Metni Tercümesi ile ilgili Fiyat Bilgileri

Tercüme sektörü geniş bir sektördür. Bu alanda hizmet veren sayısız firma vardır. Bu sebeple fiyat konusunda da net bir aralık söz konusu değildir. Fakat her firma Alo Translate gibi kaliteli ve profesyonel hizmet vermemektedir. En uygun fiyatlı ve en ulaşılabilir tercüme hizmeti vermeyi ilke edinen firmamız bu konuda çalışmalarını sürdürmektedir. İnternet sitemiz üzerinden tercümesini istediğiniz metin ile bize ulaşıp hem süreç hem de fiyatlar hakkında en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Yazıyla ilgili çeşitli faktörler tercüme ücretinde değişikliklere sebep olmaktadır o yüzden metnin kendisi ile bilgi almak en sağlıklı olandır.

 

Tanıtım Metni Tercümesi Hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tanıtım ve reklam metni tercümesi hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde tanıtım ve reklam metni çevirisi hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de tanıtım ve reklam metni çevirisi hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden tanıtım ve reklam metni çevirisi için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü tanıtım ve reklam metni deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Online Müşteri Hizmetleri