Profesyonel Toplantı Çevirmenliği 1 Adımda Hazır!

Profesyonel Toplantı Çevirmenliğine 1 Adım Uzaktasınız.

Programınızı İletin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Toplantı Çevirmenliğine 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz toplantı hakkındaki detayları içeren programınızı iletin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Online Toplantı Çevirmenliği

Günümüzde küreselleşmeyle birlikte uluslararası şirketlerin, kurumların sayısı yaygınlaşmaya başladı. Global çapta büyümek isteyen kurumlar, çalışanları ile sürekli toplantı halindeler. Bu sayede organizasyonların başına atanan yöneticiler, iş hakkında genel bir durum değerlendirmesi yapabilmektedir. Ancak bu toplantılarda katılım, genel anlamda çok fazladır. Böylece toplantılarda dil farklılıkları da görülmektedir. Siz de uluslararası bir şirkette çalışıyorsanız toplantı çevirmenliği hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede dil farklılıkları, sorununuz olmaktan çıkar. Uzman çevirmenler, verimli bir iş akışı yaratmanıza yardımcı olur. Uzman bir tercüme firması ile anlaşarak toplantılarınızda çeviri işlerini yapacak bir çevirmenle çalışabilirsiniz. Toplantı esnasında ardıl çeviri yapan profesyonel çevirmenler, toplantı sırasında detaylı bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Profesyonel Toplantı Çevirmenliği

Profesyonellik, bir iş alanında çalışan kişinin, eğitimli ve deneyimli olduğunu göstermektedir. Çeviri hizmetinde de bu durum, çalışan çevirmenin almış olduğu eğitimdir. Aynı zamanda çeşitli pratiklerle kendini geliştirmesidir. Tüm bunlar sayesinde profesyonel çevirmenler, kendini geliştirmiş, eksiksiz ve hatasız çeviri hizmeti veren kişilerdir. Profesyonel toplantı çevirmenliğinde de istediğiniz kaliteli hizmet deneyimli, uzman tercümanlar sayesinde karşılanır. Toplantı yaptığınız esnada yapılan ardıl çeviriler ile sağlıklı bir iletişim kurulur. Çünkü profesyonel çevirmenler, toplantıdayken size net, akıcı ve dilinize en uygun şekilde çeviri hizmeti verir. Böylece iş hayatınız için önemli olan sizin ve karşı taraf arasındaki oluşan iletişimsizlik engeli tamamen ortadan kalkar.

Toplantı Çevirmenliği Süreciniz

Uzun yıllardan beri firmamız Alo Translate, size çeviri hizmeti vermektedir. Yaptığımız toplantı çevirmenliği hizmetleri ile profesyonelliğini ve başarısını kanıtlamıştır. Uzman çevirmen kadrosuyla metin çevirilerinizde olduğu gibi konuşma çevirilerinde de kaliteli bir yol izlemektedir. Bu yol sizinle birlikte yürütülmektedir. Çünkü biz, istediğiniz hizmet için sizinle birlikte bir yol haritası çiziyoruz. Müşteri odaklı çalışma tarzımızla diğer tercüme firmalarından ayrılıyoruz. Yine, şirketinizin, kurumunuzun veya uluslararası örgütünüzün gelişmesi için toplantı çevirmenlerimiz ile size destek vermekteyiz. Yapacağınız toplantılardan önce kurumumuzda bulunan çevirmenimizi, uzmanlık ve dil alanına göre görevlendiririz. Böylece toplantıya kadar olan süreçte çevirmenimizle ortak çalışma planı izlersiniz. Bu sayede toplantı konusuyla alakalı bilgi verebilirsiniz.

Toplantı Çevirmenliğinde Neden Biz?

Alo Translate, yetkinliği kanıtlayan çevirmenleriyle birlikte müşteri memnuniyetini önemseyen bir firmadır. Bizimle birlikte çalıştığınızda istediğiniz başarıyı ve kaliteyi hemen yakalarsınız. Toplantı çevirmenliği sürecinde de sizinle birlikte bir yol izleriz. Öncelikle toplantının ne üzerine olacağıyla alakalı bilgi verdiğinizde o alanda uzman çevirmenimiz, firmamız tarafından görevlendirilir. Bu aşamadan sonra çevirmenimizle birlikte toplantının nasıl gideceği konusunda konuşursunuz. Böylece çevirmenimize toplantıyla alakalı gerekli bilgiyi verirsiniz. Çalışanlarınızla ve ortaklarınızla yapacağınız toplantı günü geldiğinde çevirmenimiz toplantı saatinden önce orada olacaktır. Yaptığı çalışmalar ve konuyla alakalı bilgisi sayesinde toplantı esnasında çevirilerinizi yapar. Bu sayede dil farklılıklarından doğabilecek yanlış anlaşılmalar, iletişimsizlikler de ortadan kalkar.

 

Online Toplantı Çevirmenliği

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir toplantı çevirmenliği hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde toplantı çevirisi hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de toplantı çevirisi hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum