Türkmence İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Türkmence İngilizce Tercüme Hizmeti

Türkmence bugün özellikle Türkmenistan’da ayrıca sınırı olan İran ve Afganistan’da konuşulan bir dildir. Türkmenlerin konuştuğu bu dil, Türk dillerinin Doğu Oğuz grubu içinde yer alır. Dünya üzerinde yaklaşık 7 milyon kişi tarafından kullanılır. Türkmenistan’ın resmi dili olarak iş, eğitim gibi alanlarda Türkmence İngilizce tercüme ihtiyacınız olabilir. İşte böyle bir durumda profesyonel bir tercüme firmasından yardım almak önem arz eder. Çünkü her iki dilin gramer yapısı birbirinden oldukça farklıdır. Bu yüzden yapılan tercümelerde iki dilin hem yapısını hem de aksanlarını bilen tercümanlar istediğiniz tercümeyi yapacaktır. Yani, metinleriniz, dili uygun bir şekilde tercüme edilecek aynı zamanda anlaşılır, akıcı olacaktır.

Türkmence İngilizce Profesyonel Tercüme

Çapraz tercümelerde önemli olan iki dili de uzman tercümanların tercümeleri gerçekleştirmesidir. Çünkü uzman bir tercüman, tercümeyle alakalı bütün eğitimleri almıştır. Yine, yıllar boyunca tercüme yaparak kendini geliştirmiş kişilerdir. Bizimle birlikte çalışan tercümanlarımız, tam da istediğiniz anlaşılır tercüme için size hizmet vermektedir. Türkmence İngilizce tercüme için hizmet aldığınız da iki dilin yapısını ve aksanlarını bilen tercümanlar tarafından hizmet alırsınız. Yine, tercümanlarımız, size hizmet vermeye başladığı anda gerekli özeni gösterir. Disiplinli çalışmayı ilke edinmiş kişiler olarak çok fazla beklemeden tercümeleriniz ulaşır. Ayrıca tercüme metinleriniz, size ulaştığında herhangi bir eksik, hata veya kayıp yaşanmaz. Anlaşılır, akıcı tercümeleriniz elinizde olur.

Türkmence İngilizce Tercüme Süreciniz

Tercüme süreciniz, firmamız Alo Translate’e ulaştıktan hemen sonra başlayacaktır. Bu süreçte ilk olarak sizinle konuşur, bir teslim tarihi belirleriz. Daha sonra tercümelerinizle ilgili fiyatlandırma konusunda size bilgi veririz. Böylece teslim günü geldiğinde bir aksaklıkla karşılaşmazsınız. Tercüme metinleriniz daha sonra profesyonel tercümanımıza iletilir. Profesyonel tercümanımız, metni anlayarak tercüme işlemine başlar. Ayrıca teslim günü gelmeden önce tercümeleriniz tam anlamıyla biter. Bu aşamadan sonra kontroller başlar ve gerekirse düzenlemeler yapılır. Yine, Türkmence İngilizce tercüme süreciniz boyunca dilediğiniz zaman bize ulaşarak tercümelerinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Böylece herhangi bir eksik veya hata olup olmadığını takip edersiniz. Belirlediğimiz teslim gününde de tercümeleriniz iletilir.

Türkmence İngilizce Tercümelerinizde Neden Biz?

Alo Translate olarak müşteri odaklı çalışma prensibiyle uzun zamandır hizmet veriyoruz. Böylece söz konusu tercümeleriniz olduğunda sizin istekleriniz her zaman önceliğimizdir. Aynı zamanda tarih belirlerken birlikte bir yol çizeriz. Böylece müsait olduğunuz güne kadar tercümeleriniz hazır olur. Peki, neden Türkmence İngilizce tercüme için bizi tercih etmelisiniz? Çünkü biz, gerekli eğitimi almış deneyimli tercüman arkadaşlarımızla size hizmet veriyoruz. Disiplinli çalışma anlayışımızla hiçbir gecikme olmadan tercümelerinizi yaparız. Ayrıca belirlediğimiz fiyatlarda da sizi düşünerek hareket ederiz. Bu nedenle çok yüksek rakamlar vermeden kaliteli hizmetimizi sunarız. Bizimle yaptıracağınız tercümelerinizde mutlaka isteğinize uygun anlaşılır tercümeye, fiyata, disipline ve hizmete ulaşacaksınız.

Türkmence İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum