Ukraynaca İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Ukraynaca İngilizce Tercüme Hizmeti

Ukrayna’nın resmi dili olan Ukraynaca, tercümesi yapılırken hataya düşülebilecek olan dillerdendir. Kiril alfabesi ile yazıldığı için tercüme sırasında harflerin düzeni ve dil bilgisine daha fazla dikkat edilmesi gerekir. Bu nedenle tercüme işlemleri, uzman ve deneyimli tercümanlar tarafından yapılmalıdır. Özellikle tercümanların hem Ukraynacaya hem de tercüme edilen diğer dile hakim olması son derece önemlidir. Alo Translate tercüme firması olarak bu dile son derece hakim olan tercümanlar ile çalışmaktayız. Ukraynaca İngilizce tercüme konusunda müşteri memnuniyeti kazanmış olan firmamız ile adımızdan söz ettirmekteyiz. Alışık olunan Latin alfabesinin dışında bir alfabe ile çalışmak için gerekli yetkinliğe sahip ekibimiz ile en doğru tercümeler ile hizmet vermekteyiz. İnternet adresimiz üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.

Profesyonel Ukraynaca İngilizce Tercüme

Firmamız tercüman seçerken titizlik ile çalışmaktadır. Gerekli eğitimler, belgeler, sertifikalar kontrol edilmekte ve aralarından en doğru olanlar ile çalışılmaktadır. Ukraynaca gibi Latin alfabesi haricinde bir alfabeye sahip bir dil için de profesyonel tercüman kadromuz oluşturulmuştur. Çapraz tercüme konusunda farkını ortaya koyan Alo Translate tercüme firmamız gerek İngilizce gerekse Ukraynaca konusunda son derece başarılı tercümeler ortaya koymuştur. Profesyonellik ilkesi ile çalışan tercümanlarımız ile müşteriler arasında bilgi gizliliği de vardır. Yapılan işlemler konusunda güvenlik problemleri yaşanmamaktadır. Tercüme önemli yazışmalar ya da belgeler için de sıkça tercih edildiği için bu durum oldukça önemlidir.

En Uygun Sürede Ukraynaca İngilizce Tercüme Hizmeti

Tercüme gerek duyulan alana göre acil bir ihtiyaç haline gelebilmektedir. Acil cevaplanması gereken bir yazışma ya da hemen teslim edilmesi gereken bir belge… Bu gibi durumlarda en profesyonel ekiple çalışmak gerekir. İşte Alo Translate bu ekibe sahip en profesyonel tercüme firmalarından birisidir. Ukraynaca İngilizce tercüme farklı alfabelere sahip olmaları sebebi ile zaman alabilmektedir. Fakat ana dili düzeyinde dillere hakim olan çalışanlarımız sayesinde en uygun sürede tercüme hizmeti sunulmaktadır. İnternet adresimiz üzerinden bize gönderdiğiniz bilgileri inceleyen ekibimiz ne kadar sürede işlemi tamamlanacağı hakkında sizlere bilgi vermektedir. Ayrıca işleme başlandıktan sonra anlık bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bu sayede ekleme yapmak isteyen ya da değişiklik isteyen müşterilerimiz olursa sorun yaşanmamaktadır.

Ukraynaca İngilizce Tercüme Alanları

Herkesin hayatının bir noktasında tercüme hizmetine ihtiyacı olmuştur. Kendi çabalarımız ile ya da internetten deneyerek tercüme yapamayacağımız bazı durumlar yaşayabiliriz. Örneğin; vize belgeleri ya da doğum belgesi gibi resmi dil gerektiren belgeler için kişisel bilgiler ile tercüme yapmak pek doğru sonuçlar doğurmaz. Alo Translate tercüme firması olarak bunun bilincinde olan herkese yardım etmek için buradayız. Ukraynaca İngilizce tercüme alanları konusunda son derece geniş bir yelpazeye sahibiz. Medikal, hukuk, akademik ya da kişisel hiç fark etmeksizin her alanda gerekli dil bilgisine sahip tercümanlarımız ile en doğru ve başarılı tercüme hizmetini sizlere sunmaktayız.

Ukraynaca İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum