Urduca İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Urduca İngilizce Tercüme Hizmeti

Urduca Pakistan’ın iki resmi dilinden biridir. Gramer bakımından Türkçe ile büyük benzerlikler taşısa da İngilizceden oldukça farklıdır. İngilizce ve Urduca özne yüklem sıralamasından alfabesine kadar birçok yerde birbirlerinden ayrılırlar. Urducada Arap alfabesi kullanılırken İngilizcede yazılar Latin alfabesi ile yazılmaktadır. Urducada hem canlı hem de cansız nesneler eril ve dişil olarak ayrılır ancak İngilizcede böyle bir ayrım yoktur. Yalnızca canlı varlıklarda cinsiyet vardır ve tüm cansız varlıklar için aynı zamir kullanılmaktadır. Kültürleri ve değer yargıları da birbirinden oldukça farklı olduğundan Urduca İngilizce tercüme yapmak ancak profesyonel tercümanlar ile çalışıldığında mümkündür. Öncesinde Urduca ve İngilizce dilleri arasında tercüme çalışması yapmış ve konu hakkında bilgi sahibi uzmanlarla anlaşılmalıdır.

Profesyonel Urduca İngilizce Tercüme

Finans, sanayi, tıp, yazılım ve hukuk alanları başta olmak üzere hemen her sektörde Urduca İngilizce tercüme hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyacın giderilmesi uzmanlık ve bilgi gerektiren bir süreçtir. Alo Translate ekibi olarak, birçok yabancı dilde olduğu gibi Urduca İngilizce tercüme alanında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazır durumdayız. Akıcı, kolaylıkla okunabilir ve hata payına yer bırakmayan tercüme metinleri dilediğiniz süre zarfında tarafımızdan teslim alabilir, üstün kalitedeki tercüme metinlerimiz sayesinde çalışmalarınızı kaldığınız yerden gönül rahatlığıyla sürdürebilirsiniz. Urduca İngilizce tercüme hizmetimiz ve metotlarımız hakkında detaylı bilgi almak için alotranslate.com adresi üzerinden bize ulaşabilir, dilerseniz tarafımıza belgelerinizin gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

Çapraz Tercüme Metoduyla Urduca İngilizce Tercüme

Globalleşen dünya yapısı hayatın birçok alanında yabancı dillerden yararlanmayı zorunlu kılmaktadır. Özellikle İngilizce herkes tarafından ortak dil olarak kabul edilmekte, bu durum İngilizce kaynak sayısının artmasında büyük rol oynamaktadır. Bu sebeplerden dolayı tercüme metotları da değişmeye ve yeni düzene ayak uydurmaya başlamıştır. Son dönemlerde kullanılmaya başlanan tercüme yöntemi alternatifleri arasında çapraz tercüme metoduna sıklıkla rastlanmaktadır. Çapraz tercüme adı verilen yöntem, kısaca iki yabancı dilin araya Türkçe katılmadan tercüme edilmesi olarak tanımlanabilir. Urduca İngilizce tercüme yaparken çapraz tercüme metodunu kullanmayı hedefleyenlerin bu konuda deneyimli ve bilgi sahibi olması büyük önem arz etmektedir. Tercüme doğru ekip tarafından yapıldığında anlam kayması, yanlış anlaşılmalar ve dil bilgisi hataları gerçekleşmeyecektir.

Alo Translate Farkıyla Urduca İngilizce Tercüme

Güvenilir ve tecrübe sahibi tercüman kadrosu ile zamanında iş teslimi garantisi veren Alo Translate ekibi olarak Urduca İngilizce tercüme hizmetinde %100 başarıyı hedeflemekteyiz. Tercüme edilmesi için tarafımıza ilettiğiniz tüm dosyalarınızı büyük hassasiyet ve özenle ele almakta, birçok kez kontrol etmekteyiz. Belge ve dosyalarınızın tamamını dijital ortamda muhafaza ederek veri kaybetme riskini sıfıra indirmekte ve dünyanın her yerinden erişime 7/24 açık olmalarını sağlamaktayız. Ayrıca kelime seçimleri ve müşteri notlarını her adımda dikkate alarak, Urduca İngilizce tercüme sürecini interaktif biçimde gerçekleştirmekteyiz. Alo Translate ekibi tarafından işinizin büyüklüğüne göre teslim tarihi belirlenen tercüme metinlere, siz değerli müşterilerimizin bütçesini düşünerek belirlenen fiyatlardan zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Urduca İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Online Müşteri Hizmetleri