Web Sitesi Tercümeniz 1 Adımda Hazır!

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Web Sitesi Projenizi İletin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Web Sitesi Çevirisine 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz web sitesi projenizi tarafımıza iletin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak web sitesi tercüme işleminizi başlatın.

Web Sitesi Tercümesi Hizmeti

Tercüme sektöründe doğru ve profesyonel tercüme yapmak, tercih edilebilir olmak için en önemli konulardan biridir. Web sitesi gibi özel ilgi gerektiren tercümeler için ise gramer bilgisi kadar günlük konuşma konusunda bilgi sahibi olmak da oldukça önemlidir. Alo Translate, web site tercümesi konusunda son derece profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Pek çok dilde tercüme seçeneği sunan firmamız memnuniyet konusunda oldukça yüksek geri dönüşler almaktadır. Web sitesini inceleyip bilgi toplayan ekibimiz en uygun sürede teslim için özel bir ilgi ile tercüme yapmaktadır. Müşterilerimize 7 gün 24 saat ulaşma seçeneği sunan firmamız anlık olarak bilgi almak isteyen herkese gerekli desteği sağlamaktadır.

Web Sitesi Tercümesi Süreci

Tercüme desteği almak isteyen insanlar için süre oldukça önemlidir. Fakat doğru ve hatasız bir tercüme için de sürenin önemi büyüktür. Alo Translate bu konuda uzman bir ekiple çalışan ender firmalardandır. En doğru web site tercüme hizmetini en uygun sürede sunmaktadır. Tercüme edilmesini istediğiniz metni internet sitemizden bizlere günün her saati iletebilirsiniz. İlettiğiniz metni inceleyen tercümanlarımız işlemin ne kadar süreceğine, ne gibi uygulamalar yapılacağına ve fiyatın ne olacağına yani web site tercüme süreci hakkında bilgiler vermektedirler. Ayrıca müşteri memnuniyetine önem veren firmamız tercüme işlemi sırasında anlık bilgiler ve eklemek yapmak isteyenlere de bu hizmeti sunmaktadır.

Profesyonel Web Sitesi Tercümesi

Tercüme pek çok şekilde yapılabilir. Kişisel bilgilerle, internet üzerinden ya da bir tercüman ile yapılabilir. Alo Translate firmamız aracılığı ile yapılan tercümeler ise son derece profesyoneldir. Öncelikle tercümanlar iş için seçilirken özenle seçilmektedir. Hangi tercüman hangi alanda uzman bunlara dikkat edilmektedir. Sonrasında yapılan tercüme için denetleme ve kontroller sıkça yapılmaktadır. Profesyonel web site tercümesi için özellikle gerekli düzenlemeler yapılmaktadır. Uzman ekibimiz hatalar yaşanmaması adına gerekli dikkati göstermektedir. Bu sayede ortaya çıkan sonuç son derece profesyonel olmaktadır. Bu da müşterilerin oldukça memnun kalmasını sağlamaktadır. Müşterilerin anlık kontroller yapabilmesi ve istedikleri değişiklikleri tercümanlara iletebilmeleri de Alo Translate tercüme firmamızın profesyonelce çalışmasını desteklemektedir.

Web Sitesi Tercümesi için Neden Alo Translate?

Günümüzde herkes her alanda tercümeye ihtiyaç duyabilmektedir. İnternet üzerinden yapılan tercümeler pek çok alanda yetersiz kalmaktadır. Web site tercümesi için neden Alo Translate tercih edilmeli sorusuna verilecek cevap da işte bu noktada önemlidir. Firmamız tercüman seçimi konusunda son derece titiz davranmaktadır. Alanında uzmanlık kazanmış, gramer bilgisinin yanında halk dili konusunda da deneyimli ve ayrıca yabancı dillerin terim karşılıklarına da hakim tercümanlar ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yapılan tercümeler sonucu her zaman olumlu geri dönüşler alan firmamız bu sayede büyümeye ve gelişmeye her geçen gün devam etmektedir. Ayrıca haftanın her günü saat fark etmeksizin hizmet alınabilecek nadir firmalardandır.

Web Site Tercümesi

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir web sitesi tercümesi hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Hangi alanlarda web sitesi çeviri hizmeti veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde web sitesi çevirisi hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Hangi dillerde web sitesi çevirisi yapıyorsunuz?

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de web sitesi çevirisi hizmeti veriyoruz.

Web sitesi çevirisi için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitesi çevirisi için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Web sitesi deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü web sitesi deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle serbest çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Web sitesi çevirisi hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın