Acil Tercümeniz 1 Adımda Hazır!

ACİL Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve ACİL Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Acil Çeviriye 1 Adım Uzaktasınız!

Acil çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Acil Tercüme

Tercüme yapmak, dil üstünden hakimiyet ve metne bağlı kalmak gibi zorunluluklar gerektirmektedir. Tercümanlar, üstüne çalıştıkları dillerin yalnızca gramer yapısını bilmezler. Aynı zamanda dillerin konuşuldukları coğrafyaya, sosyolojik yapılara ve elbette ki anlamlara odaklanırlar. Bir metnin tercüme edilmesinde, cümlelerin tamamı birbirini destekler nitelikte olmalıdır. Çünkü, metinde yer alan herhangi bir ifade, düşünce karışıklığına ve bazen de yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermektedir. Acil tercüme hizmeti, anlık olarak tercüme edilmesine ihtiyaç duyduğunuz metinlerin bekletilmeden işlenmesi ve tarafınıza teslim edilmesini içerir. Acil olanlar da dahil olmak üzere siteye gönderilen metinlerin tümü, müşteriler ile interaktif bir çalışma sistemi içerisinde tercüme edilmektedir.

Profesyonel Acil Tercüme

Sitemiz bünyesinde çalışan tercümanlar, gönderimini gerçekleştirdiğiniz metinlerin üzerinde çalışırken tercüme edilen cümlelerin net ve anlaşılır olmasına dikkat etmektedirler. Tercüme edilen metinde yer alan cümlelerin düzgün şekilde kurulmuş olması da önem taşımaktadır. Sitenin interaktif çalışma sistemi, gönderdiğiniz metinlerde bir hata bulunması, anlaşılmayan kısımlar ya da müdahale gerektiren durumlar konusunda tarafınıza derhal bilgilendirme sağlamaktadır. Alo Translate’in interaktif çalışma sistemi, müşteri ile birlikte tercümelerin gerçekleşmesini sağlarken tercümanların da gönderdiğiniz metinleri tam anlamıyla kavrayabilmelerine olanak tanır. Tamamen profesyonel tercümanlar ile çalışarak belge çevirilerini en doğru şekilde gerçekleştirmeye önem veririz. Ayrıca müşteri odaklı çalışma prensibimiz sayesinde, memnuniyetinizi garanti altına alırız.

 

Acil Tercüme

Minimum Sürede Teslim Garantili Acil Tercüme

Tercüme konusunda teslim süresinden ya da farklı sebeplerden ötürü aciliyet ihtiyacınız doğduğunda online acil tercüme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Müşteri öncelikli çalışarak tüm belgelerinizi zamanında teslim garantisi altına almaktayız. Mümkün olan en kısa sürede tercüme edilmiş belgelerinizi gönderirken acil durumlu tercüme ihtiyaçlarını öne alırız. Bu sayede, belgeleri en doğru şekilde tercüme edip minimum sürede teslim ederek aciliyetinizi gideririz. Alo Translate, izlediği müşteri odaklı hizmet politikası sebebi ile tercüme konusunda mükemmeliyetçi bir anlayışa sahiptir. Site bünyesinde çalışan tercümanlar da aynı ciddiyet ve çalışma anlayışı ile hizmet vermektedir. Yaptıkları metin tercüme işlerinde hata payını minimuma indirmek için çalışmakta ve metni okunması konusunda akıcı hale getirmektedirler.

Uygun Fiyatlı Acil Tercüme Hizmeti

Tercüme, profesyonellik gerektirmektedir. Bu sebeple tercümanlar, üstünde çalıştıkları diller konusunda grammar, sentaks, bağlam ve anlam açısından yeterli düzeyde bilgi sahibi olmalıdırlar. Tercüme konusunda önem teşkil eden durumlar arasında tecrübe de yer alır. Dil alanında ve tercüme konusunda tecrübe sahibi tercüman kadromuz, tüm metinleri ustalıkla işlemektedirler. Mümkün olan en iyi şekilde, yazım hatasından ve anlatım bozukluklarından muzdarip bir acil tercüme çalışması sağlayan ekibimizin desteği ile online tercümanlık hizmeti vermekteyiz. Online tercümanlık, uygun fiyatlı tercüme hizmetini de beraberinde getirir. Fiyatlandırmaları belge boyutuna göre gerçekleştirmekle birlikte müşterilerimizin çıkarlarını korumaya özen gösteririz. Bu sebeple, acil ve zamanında teslim garantili, ayrıca uygun fiyatlı çalışırız. Fiyatlandırma, belge gönderimi ile ilgili bilgi almak için iletişim adreslerimiz üstünden bize ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir acil tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede acil çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel acil çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de acil çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da acil tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden acil tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü acil deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum