Çeviriniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel ve Kaliteli Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız. Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Biz Kimiz?

Alo Translate, tercüme ve dil hizmetleri sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübenin sonucunda geliştirilmiş ve tasarlanmış bir yeni nesil dil hizmetleri sağlayıcısıdır. Türkiye ve İngiltere ofisleri ile tercüme ve dil hizmetleri ekosisteminin tüm alanlarında faaliyet gösteren firmamız, çevrimiçi ödeme sistemi, kontrollü tercüme süreci ve her zaman ulaşılabilirlik gibi öne çıkan özellikleriyle küresel çapta hizmet vermekte ve müşterilerinin taleplerine özel çözümler üretmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ve operasyonlarını bu doğrultuda gerçekleştiren bir firma olarak, teknolojinin imkanlarını da kullanarak sunduğu hizmetleri her geçen gün iyileştirmektedir.

Neden Biz?

 

Alo Translate olarak, kaliteli ve kontrollü tercüme hizmeti, kolay teklif alma ve güvenilir ödeme sistemi ve 7/24 ulaşılabilirlik gibi özellikleriyle rakiplerinden ayrılan bir dil hizmetleri sağlayıcısı olma misyonuyla, tüm çeviri ihtiyaçlarınızda taleplerinize özel hizmetler sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine ve müşterilerimizin geri dönüşlerine her zaman öncelik veriyor ve sürekli öğrenen, değişime ve gelişmeye açık bir bakış açısıyla size siparişinizin durumunu takip etme imkanı sağlıyoruz. Alanında uzman ve deneyimli tercümanlarla çalışarak sunduğumuz çeviri hizmetlerinde hata riskini sıfıra indiriyoruz.


Çözüm Üretiyoruz

Alo Translate olarak, sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve birikimimiz sayesinde, müşterilerimizin tercüme ve dil hizmetleri alanındaki tüm taleplerine özel çözümler üretme kapasitemizle ve doğru çeviri süreci planlamasıyla sorunsuz bir hizmet sağlıyoruz. Bu doğrultuda, deneyimli ve uzman tercüman kadromuzla ve 7/24 iletişim kurabileceğiniz proje yönetimi ekibimizle, çeviri sürecinin tüm aşamalarında ihtiyaçlarınıza özel çözümler geliştiriyoruz.


Veri Gizliliğine Önem Veriyoruz


Alo Translate olarak, tüm çeviri süreçlerimizi uluslararası alanda kabul görmüş standartlara uygun bir şekilde yürütüp veri gizliliği ve güvenliği konusunda da müşterilerimize tam güvence veriyor ve tüm verilerinizi uluslararası ve yerel yasaların gerektirdiği şekilde saklıyoruz ve koruyoruz. İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında veri güvenliği ve gizliliğinin öneminin bilincinde olan bir firma olarak, hem kurumsal hem de kişisel verilerinize gereken özeni ve hassasiyeti gösteriyoruz.

Hakkımızda