Almanca İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Almanca İngilizce Tercüme Hizmeti

Bir dilin gramatik yapısı ve anlam bütünlüğüne uygun şekilde başka bir dile tercüme edilmesi, profesyonellik gerektiren bir süreçtir. Buradan hareketle en çok ihtiyaç duyulan alanlardan biri olan Almanca İngilizce tercüme, uzman tercümanlar aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Almanca, artikelli olması sebebi ile tercüme açısından dikkatli olunması gerekilen bir dildir. Kelimelerin artikelleri, anlamları ve gramatik yapıları açısından önem taşımaktadır. İngilizce ve Almanca dillerinin gramatik yapıları birbirinden genel anlamda farklıdır. Bu sebeple yapılan tercümelerin hatasız olması için her iki dilde de tecrübe sahibi kişiler tarafından tercüme yapılması gerekmektedir. Öyle ki her iki dil de; farklı bölgelerde, farklı aksan ve yazım şekilleri aracılığı ile konuşulmaktadır. Deneyimli tercüman kadromuzun kaliteli tercümeleri ve müşteri odaklı çalışma politikamız ile hizmet vermekteyiz.

Almanca İngilizce Profesyonel Tercüme

Anlam kaymaları ve metinden anlatılmak istenenin yanlış anlaşılmasını önlemek için çokdilli çevirilerde tercümanlara danışmak gerekmektedir. Özellikle, resmi belge ve yayınlanacak dokümanlarda uygulanan tercümelerin doğruluk oranı önem taşımaktadır. Almanca İngilizce tercüme hizmetimiz, dillerin farklı lehçe ve türleri üstünde çalışmalar yapan, dolayısı ile deneyimli tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Almanca ve İngilizce dillerinde uzman olan tercüman kadromuz, doğru ve anlaşılır tercüme için çalışmaktadır. Tercüme sürecinde ilk adım tercüme edilecek metnin anlaşılır olmasıdır. Böylelikle tercüme edilmiş versiyonunda herhangi bir anlaşılmazlık sorunu ortaya çıkmaz. Tercümenin bir diğer önemli noktası ise akıcı bir metin tercümesi oluşturmaktır. Alo Translate olarak, tüm belgelerinizin minimum sürede ve maksimum kalitede tercüme edilmesini sağlamaktayız.

Almanca İngilizce Tercüme Süreci

Hizmet politikalarımız doğrultusunda müşterilerimizin istek ve arzularına uyumlu şekilde tercüme sürecini yürütmekteyiz. Sizden gelen teslim tarihi beklentisi ve tercüme şekliyle orantılı olarak profesyonel Almanca İngilizce tercüme hizmeti vermekteyiz. Tercüme edilmesini istediğiniz Almanca ya da İngilizce belgelerin boyutuna göre tarafınıza teslim tarihi iletmekteyiz. Sağladığımız teslim tarihi bilgisi ve zamanında teslim avantajı, işlerinizin aksaması gibi istenmeyen sorunların önüne geçmektedir. Online Almanca İngilizce tercüme hizmetimiz, müşterilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz interaktif bir iletişim çerçevesinde şekillenmektedir. İstediğiniz şekilde gerçekleştirdiğimiz tercümelerde, daha net şekilde anlaşılması açısından değiştirmeyi planladığımız kelime seçimleri konusunda da tarafınıza danışırız. Böylelikle, tam olarak istediğiniz şekilde yapılan bir tercüme hizmetini, mümkün olan en kısa sürede tarafınıza sağlarız.

Almanca İngilizce Tercümede Neden Biz?

Müşteri odaklı çalışma prensibi, güvenilir bir iş anlayışı ve gecikmesiz iş teslimi, Alo Translate’in tercüme hizmetinde ön planda tutulmaktadır. Profesyonel tercüman kadromuzun yardımı ile diğer dil çiftleri arasında olduğu gibi Almanca İngilizce tercüme hizmetinde de %100 başarıyı hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini hep yukarıda tutmak amacıyla tüm tercüme işlemlerini ekstra hassasiyetle kontrollerden geçirerek gerçekleştiririz. Ayrıca tüm fiyatlandırmalarımızı müşterilerimizin çıkarlarını koruyacak şekilde belirleriz. Almanca İngilizce tercüme işlemlerinizin online olarak yapılması, belge kayıpları gibi olumsuz durumların önüne geçerken dilediğiniz an erişim olanağı da sunmaktadır. Üst düzey Almanca İngilizce tercüme ihtiyaçlarınızın için tarafımıza ulaşabilir, aklınıza takılan sorular ve teslim tarihi hakkında bilgi alabilir, belgelerinizin gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

Almanca İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum