Almanca Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Almanca Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Almanca Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Almanca Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Almanca çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Almanca tercüme işlemini başlatın.

Almanca Tercüme Hizmeti

Almanca, altı ülkenin ve Avrupa Birliği’nin resmi dilidir. Dünyada yaklaşık 120 milyon insanın Almanca konuştuğu bilinmekte, bu nedenle en yaygın dillerden biri olma özelliğini taşımaktadır. Almanya’nın birçok sektörde öncü çalışmalara imza atması da bu dilin önemini kanıtlamaktadır. Zira eğitim, siyaset, ticaret, otomotiv, turizm ve bilim konularında Almanya gelişmiş ülkelerin başında gelmektedir. Bu nedenle evrensel bir dil olarak kabul görmüştür. Farklı amaçlarla Almanca iletişime geçilmesi gerektiğinde ise profesyonel destek alınması gerekir. Çünkü akıcı bir konuşma dahi yazı dilinde başarılı olunacağı anlamına gelmez. Böyle bir durumda, gerekli yetkinliğe sahip tercümanların bulunduğu firmalardan Almanca tercüme hizmeti alınmalıdır. Belgeleriniz ancak yüksek kalitede tercüme edildiğinde dikkate alınacaktır.

Almanca Profesyonel Tercüme

Dünyanın en yaygın dillerinden biri olan Almancanın kullanıldığı alanlar saymakla bitmez. Bu nedenle ihtiyaç halinde dikkate değer, anlaşılır ve akıcı metinler veya konuşmalar için Almanca profesyonel tercüme hizmeti almanız gerekir. Almanca profesyonel tercüme, farklı nedenlerle tercüme ihtiyacı olan kişilere gerekli yetkinliğe ulaşmış tercümanlar tarafından verilen hizmettir. Kariyer olanaklarından eğitim hayatına, sanattan eğlenceye kadar pek çok sektörde yüksek kalitede tercümelere ihtiyaç vardır. Almanca profesyonel tercüme için başvurduğunuz firmalar; akademik, edebi, hukuki, ticari, tıbbi, reklam, teknik, online veya altyazı tercümeleri başta olmak üzere çeşitli sektörlerde sizlere yardımcı olacaktır. Uzman tercüman kadromuz, yüksek kalite hizmet garantisiyle tüm tercüme ihtiyaçlarınız için yanınızda!

 

Almanca Tercümede Neden Biz?

Alo Translate, uzun yıllardır profesyonel ve kaliteli tercüme hizmeti vermektedir. Almanca konusunda başarılı çalışmaları ve yetkin tercüman kadrosuyla dikkatleri çekmektedir. Yüksek kalitede tercüme yaptırmanız gerektiğinde Alo Translate gibi profesyonel firmalarla ve dil becerileri gelişmiş, eğitimli ve Almancada uzmanlaşmış tercümanlarla çalışmalısınız. Peki, Almanca tercümede neden biz? Alo Translate, tecrübeli bir firma olarak müşterilerinin ihtiyaçlarını bilmekte ve hizmetlerini buna göre düzenlemektedir. Süreç oldukça kolay işlemekte ve sizden yalnızca belgelerinizi bize iletmeniz istenmektedir. Ekibimizin belgelerinizi değerlendirmesinin ardından ise fiyat bilgisi ve teslim süreci paylaşılmaktadır. Her şey tamamen şeffaf bir şekilde ilerlemekte ve belgeleriniz tam vaktinde tarafınıza teslim edilmektedir.

Almanca Tercüme Hizmeti

Almanca Tercümede Kalite Garantisi

Almanca tercüme yapabilmek, sanılanın aksine hiç de kolay değildir. Bir dili akıcı konuşmak veya uzun yıllar o ülkede yaşamak, tercüme yetkinliği vermez. Tercüman olabilmek için dil becerilerinin geliştirilmesi, bolca pratik yapılması ve çalışma disiplinine sahip olunması gerekir. Alo Translate olarak, Almanca tercümede kalite garantisi sunuyor ve uzman tercüman kadromuzla sizlere destek oluyoruz. Bizi tercih ettiğinizde, tercüme sürecinizi anlık olarak takip etme imkanı sunuyor ve 7/24 hizmet verebiliyoruz. Tamamen güvenilir olan tercüme hizmetlerimizi, tercüme kalite ve yönetim sertifikalarıyla kanıtlıyor ve her ayrıntıyı paylaşmaya özen gösteriyoruz. Tamamı Almancada uzmanlaşmış ekibimizle çalışabilmek için Alo Translate ile iletişime geçebilir, yüksek kalitede tercüme yaptırabilirsiniz.

Almanca Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Almanca tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Almanca tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Almanca çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Almanca tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Almanca çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Almanca dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Almanca tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Almanca tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Almanca deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Almanca serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Almanca tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum