Ardıl Tercümeniz 1 Adımda Hazır!

Profesyonel Ardıl Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Projenizi İletin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Ardıl Çeviriye 1 Adım Uzaktasınız!

Ardıl çevirisine ihtiyaç duyduğunuz projenizi iletin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Ardıl Tercüme

Diller arası tercüme söz konusu olduğunda tercih edilen seçenekler arasında ardıl tercüme üst sıralarda yer alır. Özellikle risk oranının çok az olması sebebiyle sık talep edilen ardıl tercüme, simültane tercümeyle benzer özellikle gösteriyor olsa da daha klasik bir tercüme olduğu söylenebilir. Hangi dil söz konusu olursa olsun ardıl tercüme yapılmaya karar verildiğinde söz konusu dil ya da dillere hakimiyetin yüksek olması beklenir. Bu sebeple tercih edilecek tercüme ekibinin profesyonelliği ve donanımının yeterli seviyelerde olması son derece önemlidir. Genellikle iş hayatı, resmi görüşmeler, akademik toplantılar, ülkeler arası görüşmeler gibi durumlarda tercih edilen bu tercüme hizmetleri için Alo Translate’ten destek alınabilir.

Profesyonel Ardıl Tercüme Hizmetleri

Dünya dilleri için tercih edilebilecek birbirinden farklı tercüme türü bulunuyor. Ancak bunlar arasında en çok tercih edilen ve daha risksiz bulunana odaklanıldığında profesyonel ardıl tercüme hizmeti üst sıralara yükseliyor. Alanının en iyi tercüman ekipleriyle verilen bu hizmet, hedef ve kaynak dilin kurallarına hakim olmayı gerektirir. Özellikle de kurumsal hayata hitap eden bu tercümelerde iş hayatına özel kalıp ve terimlerin mutlaka yerinde kullanılması gerekir. İş anlaşmaları, basın toplantısı, iş davetler gibi resmi ortamlar için bu tercüme türü tercih edildiği için tercüman ekibinin yeterlilikleri sorgulanmalıdır. 7/24 iletişim sağlayabildiğiniz ekibimiz sayesinde cümle odaklı, eksiksiz ve profesyonel bir ardıl tercüme hizmeti almak için hemen firmamıza ulaşabilirsiniz.

Ardıl Tercüme Süreci

Tercüme edilecek her iki dil için de son derece profesyonel olması gereken ekibimiz, Alo Translate firmamıza ulaşmanızla hemen işe başlar. Web sitemiz üzerinden kolayca iletişime geçebileceğiniz ve anında hizmet alabileceğiniz ardıl tercüme ekiplerimiz bu görüşme sonrasında talep edilen tercüme dillerine en hakim ekibin göreve getirilmesini sağlar. Resmi görüşmeler için tercih edildiği için söz konusu diller konusunda mesleki yeterliliğe dikkat edilmesi de önemlidir. Destek ekibimize ulaştığınız anda sizden tercümeye ilişkin bazı bilgiler talep edecektir. Ön hazırlık aşamasında kullanılacak olan bu bilgiler gizlilik politikası gereğiyle koruma altına alınır. Böylece risksiz bir şekilde tercüme sürecinin başlatılması sağlanır. Bu gizlilik tüm tercüme süreci boyunca dikkatle izlenir. Hizmet alınmak istenilen hizmet tarihi geldiğinde alanının en iyi tercümanları sizlere eşlik edecektir.

Alo Translate Farkıyla Ardıl Tercüme Hizmeti

Onlarca farklı dil tercümesiyle adından sıkça söz ettiren Alo Translate farkıyla ardıl tercüme hizmeti alabilirsiniz. 7/24 iletişime geçerek gerekli ön bilgiye ulaşabileceğiniz tercüme hizmetleri şeffaf ve gizlilik politikalarıyla ele alınır. Tercümesi talep edilen her iki dil içinde gerekli yeterlilik sağlayabilecek tercüman ekip kadrosu hazırlanır. Böylece sıfır hatayla ilerlemesi sağlanan ardıl tercüme sürecine hazırlık yapılır. Profesyonel, çözüm odaklı, sorunsuz ve hatasız bir süreci kapsayan bu hizmetlere öncelik her tercümenin doğru ve eksizsiz olarak yapılmasıdır. Hizmeti alınmak istediği iş ve tarih kararlaştırmasından sonra sürecin ilerleyişine bir adım daha yaklaşılır. Birbirinden başarılı tercüman ekiplerle yönetilen ardıl tercüme hizmetleri için hemen web sitemiz üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Ardıl Tercüme

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir ardıl tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede ardıl çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel ardıl çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de ardıl çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ardıl tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden ardıl tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest ardıl çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest ardıl çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum