Çekçe Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çekçe Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çekçe Tercümenizi Başlatın!

Kaliteli Çekçe Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çekçe tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Çekçe tercüme işlemini başlatın.

Çekçe Tercüme Hizmeti

Çek-Slovak dillerinin bir parçası olan Çekçe, Çek Cumhuriyeti’nde konuşulmaktadır. 10 milyonu aşkın nüfusa sahip olan Çek Cumhuriyeti’nin yanı sıra, dünyanın pek çok yerindeki ülke vatandaşları da bu dili konuşur. Öte yandan, resmi dil olarak kullanılan ülke sayısının az olması ve dilin yapısal özellikleri nedeni ile Çekçe öğrenmek zor olabilmektedir. Slav dillerinin Batı kolunda yer alan Çekçe, Hint Avrupa Dilleri’ne bağlıdır. Bu noktada Hint Avrupa dil ailesine yabancı ya da uzak ana dil sahibi kişiler için özellikle Çekçe öğrenmek zordur. Tam da bu noktada Alo Translate olarak sunduğumuz Çekçe tercüme hizmeti, ihtiyaç duyulan ve profesyonel yürütülmesi gereken bir süreç olarak size sağlanmaktadır.

Çekçe Profesyonel Tercüme

Çekçe dilinin dil bilgisi kurallarına ve günlük yaşamda kullanılan pratik haline aşina olan kişiler tarafından yapılan tercüme hizmeti profesyonel bir seviyededir. Uzman kişilerce sunulan bu hizmet, pek çok kişi için farklı alanlarda gerekli hale gelebilir. Eğitim, ticaret ve iş amaçlı ya da özel nedenler ile Çekçe’ye tercüme edilmesi gereken metinler söz konusu olabilir. Bu metinlerin yanı sıra, resmi belge ve yazışmalar için de Çekçe profesyonel tercüme gerekebilir. Örneğin, bir iş ya da okul başvurusu sırasında Çekçe tercüme istenebilmekte, bu noktada başvurular için tercüme hizmeti zorunlu hale gelmektedir.

Çekçe Tercüme Süreci

Çekçe tercüme süreci, profesyonel kişiler tarafından yürütülen ve istekleriniz doğrultusunda şekillenen bir süreçtir. Bu noktada Alo Translate gibi profesyonel tercüme hizmeti sunan bir kurum ile çalışmak tercüme edilen metnin güvenilir olmasını sağlayacaktır. Açık ve anlaşılır bir dille yazılan akıcı bir metnin tercümesi, gerek düz yazılar gerek ise konuşma tercümeleri gibi farklı türlerde daha kullanışlı olacaktır. Bu tercüme ilkelerini benimseyerek hizmet veren deneyimli tercümanlarımız, alanlarında uzmanlaşmış ve Çekçe eğitimlerini tamamlamış kişilerdir. Tercüman grubumuz, Çekçe’nin konuşulduğu ülkelerde bulunmuş, bu dilde okumalar yapan ve kültüre aşina tercümanlardır. Bu sayede belgelerin tercümesi, ana dile en yakın şekilde yapılmaktadır.

Çekçe Tercümede Neden Biz?

Alo Translate, Çekçe tercüme alanında akla gelen ilk firmalardan biridir. Sunduğu profesyonel tercüme hizmeti ile çok sayıda kişinin memnun kalmasını sağlamış olan firma, Çekçe üzerine eğitim görmüş kişilerle tercüme hizmeti sunmaktadır. Bu noktada güvenilir bir hizmet sunarak ayrıca tercüme sürecini de geliştirmiştir. 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz firma, talep ettiğiniz metnin tercümesi süresince sizler ile irtibatta kalmaktadır. Bu sayede istediğiniz anda tercüme edilen metnin ne seviyede ilerlediğinden haberdar olma fırsatınız bulunur. Dosya bilgilerini ileterek bütçe dostu fiyatlar üzerinde kolaylıkla anlaşabileceğiniz Alo Translate, kalite sertifikalarına sahip bir hizmet sağlamaktadır. Siz de daha fazla bilgi edinmek ve güvenilir bir hizmetten yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çekçe Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Çekçe tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Çekçe tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Çekçe çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Çekçe tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Çekçe çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Çekçe dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Çekçe tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Çekçe tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Çekçe deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Çekçe serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Çekçe tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum