Estonca Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Estonca Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Estonca Tercümenizi Başlatın!

Kaliteli Estonca Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Estonce tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Estonca tercüme işlemini başlatın.

Estonca Tercüme Hizmeti

Dünyada en çok konuşulan diller arasında yer alan Estonca, sıklıkla tercüme ihtiyacı duyulan dillerden de biridir. Profesyonel tercüme hizmeti sunan firmamız, Estonca diline hâkim tercümanlarımız ile farklı sektörlere yönelik çalışmalar yapmaktadır. Tercüme alanında yaşanan son teknolojik gelişmeler ile desteklediğimiz tercüme programımız ve ekibimiz sayesinde, tercüme edilecek dosyalarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde en kısa sürede teslim ediyoruz. Tercümenin tüm aşamalarında nitelikli süreç yönetimine önem veren ekibimiz, talep edilen hizmeti en kaliteli noktaya taşır. Aynı zamanda teslim aşamasında kalite kontrol süreçlerini doğru yönetip kusursuz bir Estonca tercüme teslimine de öncelik vermektedir.

Estonca Profesyonel Tercüme

Alanında profesyonel tercümanlar tarafından tercüme hizmetlerinin gerçekleştiğini belirtmek için Estonca profesyonel tercüme ifadesi kullanılır. Alo Translate, edebiyat, hukuk ya da akademi gibi sektörlerin yanında alt kategoriler içinde tercüme hizmetini bünyesinde barındırır. Tercümesi yapılan belgeler ya da konuşmalar anlaşılır, akıcı ve etkili bir şekilde tercüme edilir. Estonca tercüme hizmeti veren firmamızda tercüme sürecini dilediğiniz an takip edebilir ya da en kısa zamanda tercüman ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tercüman kadromuz, dil alanında 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış, dil becerileri yüksek kimselerden oluşur. Tercüme süreçlerinin tüm alanlarında dünya standartlarında hizmet veren firmamız doğru tercüme hizmetini ilke edinen firmamıza bir tık ile ulaşabilirsiniz.

Estonca Tercüme Süreci

Alo Translate, uzun süredir farklı alanlara tercüme hizmeti veren firmalardandır. Ekip olarak Estonca dilinde en doğru tercümeyi sunarak müşteri memnuniyetini en üstte tutmayı hedefliyoruz. Firmamız sektöre yön vermeye, her geçen gün kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam etmektedir. Estonca tercüme süreciniz, yüksek kaliteye sahip, güvenilir ve alanında uzman tercümanlara anında ulaşabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Web sayfamıza giriş yaptığınızda, tarafımıza Estonca diline çevrilecek olan dosyaları sisteme yüklemenizi isteyeceğiz. Bu yüklemenin ardından sizleri konuya dair bilgilendirerek hızlı bir şekilde tercüme işlemlerine başlayacağız. Estonca diline sizin istekleriniz doğrultusunda düzenlemeler yaparak, eksiksiz bir şekilde teslim tarihinde tarafınıza iletiyoruz. Firmamızdan alacağınız uygun fiyat ile kaliteli bir tercümeye sahip olabilirsiniz.

Estonca Tercümede Neden Biz?

Estonca tercüme denildiğinde kalitesi ve güvenirliliği ile akıllarda yer edinen firmalardan biri olan Alo Translate, profesyonel ve titiz bir şekilde tercüme hizmeti sunar. Müşterilerimize yüksek kalitede doğru tercüme garantisi, 7/24 hizmet alma imkânı, fiyat tekliflerini anında öğrenme, çevrimiçi tercüme hizmetleri ve yapılan tercümeleri anlık olarak takip etme imkânı sunuyoruz. Farklı sektörler için profesyonel tercüme hizmeti veren tercümanlarımız Estonca dilinde uzmanlaşmış, yüksek dil becerisine sahip ve etik ilkelerini benimsemiş tercümanlardan oluşur. Sizde deneyim sahibi, etik ilkeleri benimsemiş, profesyonel ve işini profesyonel olarak yürüten kimseler ile çalışmak istiyorsanız, dosyanızı bize iletebilir, teslim süreci ve fiyat ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Estonca Tercüme

Estonca Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum