Farsça Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Farsça Profesyonel Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Farsça Tercümenizi Başlatın!

Kaliteli Farsça Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Farsça tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Farsça tercüme işlemini başlatın.

Farsça Tercüme Hizmeti

Farsça yüzyıllar boyunca Orta Asya, Güney Asya ve Orta Doğu’da kullanılan bir dil olarak karşımıza çıkmaktadır. İslam dünyasının ikinci dili olarak bilinen Farsça, özellikle tasavvufla ilgili olan kaynaklarda çok fazla kullanılmıştır. Bu alanda çalışmalar sürdüren insanlar Farsça olan kaynakları öğrenmek adına Farsça tercüme hizmetlerini kullanmak isteyebilirler. Tarihi aslında M.Ö. 550-330 yıllarına dayanan dil, günümüzde İran, Afganistan gibi ülkelerin ana dili olarak kullanılmaktadır. Buna rağmen dilin doğduğu yer olarak İran geçmektedir. Kaynakların tercüme edilmesi adına kaliteli tercüme firmaları tercih edilmelidir. Çünkü dilin antik, orta, klasik ve çağdaş dönemleri mevcuttur. Konuda uzman olmayan insanların yaptığı tercüme yanlış yönlendirme olabilmektedir.

Farsça Profesyonel Tercüme

Tercüme hizmetinin profesyonelliği, tercüme için gerekli özelliklere ve deneyime sahip uzmanlar tarafından yapılmasına bağlıdır. Tercüme edilecek belge, kaynak ya da konuşmalar tercüme edilecek dile daha uygun ve akıcı şekilde yapılmalıdır. Uzman bir tercüme hizmeti tam olarak bunu sağlamaktadır. Özellikle kaynak olarak kullanılacak materyallerin uygun bir tercüme süreci geçirmesi hem anlaşılır olması hem de etkili olması adına mühim bir konudur. Profesyonel tercüme hizmeti sürecinde, hizmeti aldığınız firmalar tarafından hazırlanan tercüme metnini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bu özellik size tercüme metninizin ne durumda olduğu ve sürecin doğru şekilde yapılıp yapılmadığı hakkında bilgiler verebilir.

Farsça Tercüme Süreci

Alo Translate firması geçmişten gelen profesyonelliği ve kaliteli tercüme yetkinliğine sahip çalışanları sayesinde tercümeye ihtiyacı olan müşterilerin güvenle tercih edebileceği bir firmadır. Müşterinin isteğine göre çalışma sürecini şekillendiren firma, müşteri odaklı olmayı sektöre göstermekte ve bu anlayış çerçevesinde işinde gün geçtikçe gelişim göstermektedir. Özellikle kaynak, belge ve konuşma tercümesinde kendisini kanıtlamış profesyonellerin çalıştığı firmada, herhangi bir tercüme işiniz özenle hazırlanmaktadır. Farsça tercüme süreci boyunca bütün isteklerinizi doğru bir şekilde hazırlamak adına, sizin belirlediğiniz bir yol izlenmektedir. Tercüme, size iş başında verilen süre sonunda özenli bir şekilde düzenlenip teslim edilir.

Farsça Tercümede Neden Biz?

Sektör içerisinde elbette birçok tercüme firması mevcuttur. Alo Translate’i sektörde diğer firmalardan ayıran en önemli etmen gerçekleştirdiği müşteri odaklı faaliyetleridir. Bu çalışma biçimi sayesinde, müşteriyle birlikte bir yol planı yapılmakta ve bu yol planı sayesinde en kısa süre içerisinde tercüme teslim edilmektedir. Farsça tercüme işlerinde alanında uzman kişiler ile çalışmak, akıcı bir şekilde tercüme yapmak ve tam olarak müşterinin istediği gibi bir metin ortaya çıkarmak firmanın öncelikleri arasında gelmektedir. Ek olarak Alo Translate, gerekli olan tercüme kalite ve yönetim lisanslarına sahiptir. Gerekli disipline ve dil becerileri yüksek olan tercümanların müşterinin istediği metni doğru ve akıcı çevirmesi, bizi tercih etmeniz için yeterli bir sebeptir.

Farsça Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Farsça tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Farsça tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Farsça çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Farsça tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Farsça çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Farsça dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Farsça tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Farsça tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Farsça deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Farsça serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Farsça tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum