Gürcüce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Gürcüce Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Gürcüce Tercümenizi Başlatın!

Kaliteli Gürcüce Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Gürcüce tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Gürcüce tercüme işlemini başlatın.

Gürcüce Tercüme Hizmeti

Gürcüce, Gürcistan’ın resmi dildir. Bu dili konuşan yaklaşık 5 milyon insanın hemen hemen hepsi Gürcistan’da yaşamaktadır. Gürcücenin konuşulduğu diğer ülkelerden bazıları Ermenistan, Yunanistan, Azerbaycan, Rusya, İran ve Türkiye’dir. Gürcüce sözcüklerde bazen ortaya çıkabilen çok karmaşık ünsüz kombinasyonları da bulunmaktadır. Bir kelimenin başında sekize kadar ünsüz harf bulunabilmektedir. Bu durum da Avrupa dillerini konuşan insanların Gürcüceyi telaffuz etmesini neredeyse imkânsız hale getirir. Gürcüce telaffuzunun ve dil yapısının farklı olmasının yanı sıra alfabe bağlamında da yaygın dillerden farklıdır. Kendine ait bir alfabesi olan Gürcüceyi tercüme etmek sanıldığından daha zordur. Alo Translate ailesi olarak bu kadar karmaşık bir dilde dahi tercüme hizmeti vermekteyiz. Sizlere Gürcüce tercüme konusunda aradığınız desteği sağlamaktayız.

Gürcüce Profesyonel Tercüme

Gürcüce tercümeye ihtiyacınız olduğunda, alfabeyi öğrenmek veya zor kelimelerin telaffuzuyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ya da dahi iyi bir seçenek olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alo Translate ailesi olarak ana dili Gürcüce olan ya da dile üst düzey derecede hâkim olan tercümanlar ile hizmet vermekteyiz. Tercümanlarımızdan hangisinin metninizi tercüme işleme alacağı, metnin türüne bağlı olarak kimin uygun tercüme deneyimine ve metniniz için gerekli uzmanlık bilgisine sahip olduğuna bağlıdır. Uluslararası ticaret ve projeler bağlamında, tercüme metinler her zaman oldukça önemli olmaktadır. Hem sözleşmeler hem de önemli teknik metinler için herhangi bir yanlış anlaşılmaya fırsat vermek istemiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Gürcüce Tercüme Süreci

Alo Translate, Gürcüce tercüme hususunda her durum ve işlem için doğru tercümeyi sunar. Örneğin: tıbbi teknoloji için prospektüsler veya kullanım talimatları gibi tıbbi metinler, yasal belgeler, sözleşmeler ve belgeler ya da el kitapları, kılavuzlar, kullanım kılavuzları… Her tercüme türünün kendine has özellikleri vardır. Bu nedenle çok sayıda tercümanla birlikte çalışmaktayız. Tercümanlarımızın her biri bir metin türünde veya belirli bir konuda uzmanlaşmıştır. Niteliklere göre her tercüme için en uygun tercümanı seçiyoruz. Dilerseniz her tercüme başka bir tercüman tarafından da kontrol edilebilir. Bu süreçle birlikte Gürcüce tercüme hizmetimiz tüm tercümelerde en yüksek kaliteyi sunabilmektedir. En iyi Gürcüce tercüme hizmetini alabilmek için bizimle iletişime geçin!

Gürcüce Tercümede Neden Biz?

Tercümanlarımızın hemen hemen hepsinin ana dili Gürcücedir ve uzun yıllardır kendi alanlarında uzmanlaşmışlardır. Gürcüceye tercüme edilmesini talep ettiğiniz bir metin veya belgeniz varsa, tercüme hizmetini ilgili konu alanında eğitimli bir tercüman verecektir. Gürcüce tercümanlarımız, bir yandan metinlerinizi özgün ve anlamlı bir şekilde, diğer yandan da uzman terminolojiye uygun bir biçimde tercüme etmek için gerekli uzmanlık bilgisine sahiptir. Tıp, teknoloji, hukuk ve finans alanlarındaki tercümelerde doğru uzmanlık terminolojisine bağlı kalmak özellikle önemlidir. Açık ve doğru tercümeler, hedef kitlenizle sorunsuz ve anlaşılır bir iletişim için çok önemlidir. Sorunsuz bir tercüme süreci için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Gürcüce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Gürcüce tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Gürcüce tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Gürcüce çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Gürcüce tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Gürcüce çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Gürcüce dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Gürcüce tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Gürcüce tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Gürcüce deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Gürcüce serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Gürcüce tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum