Hintçe Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Hintçe Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Hintçe Tercümenizi Başlatın!

Kaliteli Hintçe Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Hintçe tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Hintçe tercüme işlemini başlatın.

Hintçe Tercüme Hizmeti

Hintçe, 260 milyondan fazla Hintli tarafından konuşulan bir dildir. Dünyanın en kalabalık ikinci ülkesi olan Hindistan’ın da resmi dilidir. Hintçe 1991 yılında resmi dil olarak kabul edilmiş ve o zamandan bu zamana oldukça yaygınlaşmış, her geçen gün bilinirliğini arttırmıştır. Hintçe de diğer diller gibi iletişim konusunda önemli diller arasındadır. Bir konuda rahat bir iletişim kurmak, eğitim ya da iş alanında en doğru şekilde anlaşabilmeyi sağlamak için doğru tercüme önemlidir. İş alanında Hindistan’ın büyük bir pazar payı bulunmaktadır. Maddi kayıplar ve yanlış anlamalar yaşanmaması için Hintçe tercüme konusunda iyi bir tercüme firması ile çalışılmalıdır. Doğru firma seçimi kazancı da beraberinde getirecektir.

Hintçe Tercüme

Hintçe Tercüme Süreci

Her dil kendine özgü özellikler içermektedir. Yazılma yönü, harflerin şekli ve anlam bütünlüğü olarak her dilin farklı özellikleri bulunmaktadır. Bir tercüme firmasının bu özelliklere hakim olup, süreci en iyi şekilde yönetmesi gerekmektedir. Alo Translate olarak bu sürece en hakim en güvenilir firmalar arasında bulunmaktayız. Oluşturduğumuz çalışma sistemi sayesinde, en doğru ve sorunsuz tercümeleri size ulaştırıyor, iletişimi kolaylaştırıyoruz. Üç aşamayı baz alan çalışma sistemimiz sorunsuz hizmetimizi garantilemektedir. Bu aşamalar; tercüme, düzenleme ve redaksiyondur. Hintçe tercüme yapılması, düzenlemelerin gerçekleştirilmesi ve tekrarlanan kontroller en iyi tercümenin elde edilmesi içindir. Biz bu aşamaları gerçekleştirirken siz de bu sürecin takibini anlık olarak yapabilirsiniz.

Hintçe Profesyonel Tercüme

Hintçe tercüme hizmetini profesyonelleştiren ihtiyacın doğru şekilde saptanması ve sonuçlandırmaya giden sürecin en iyi şekilde yönetilmesidir. Bu yönetme işinin iyi olabilmesi için de çalışan kişilerin iyi bir birikime ve konsantrasyona sahip olması gerekmektedir. Doğru saptanması gereken noktalardan birini anlatılan konunun alanı oluşturmaktadır. Finans mı, gıda mı? Sektörle alakalı anahtar kelimelerin tercümesi ve kullanım şekli nelerdir? Doğru sorular doğru çalışma biçimini getirir. Doğru çalışma biçimi ise profesyonelliğin değişmez kuralıdır. Alo Translate, profesyonelliğini gösterdiği büyük özen ve detaylara verdiği önemle ispatlamış firmalardandır. Detaylar bütünün minik parçalarını oluşturur. Firmamız, seçilen her doğru kelime ile metin bütünlüğünün tercümelerde üst düzeyde olmasını sağlamaktadır.

Hintçe Tercüme İçin Firma Seçiminin Önemi

Hintçe tercüme firmaları genellikle önem arz eden belge ya da dosyaların tercümesi için başvurulan firmalardır. O nedenle başvuracak kişiler oldukça seçici davranabilmektedir. Çünkü güvendikleri bir yere başvurmak ve hizmet almak istenmektedir. Alo Translate olarak verdiğimiz hizmet ile güvenilir, tercih edilebilecek firmalar arasında yer almaktayız. Çünkü çalışma ilkelerimizle firmanın her zaman kaliteli çalışmalar ortaya çıkarmasını ve tavsiye edilebilecek bir yer olmasını sağlamış bulunuyoruz. Bizimle çalışmayı tercih ettiğinizde elde ettiğiniz süreç, içerisinde detaylı analiz ve aktif iletişimi içermektedir. Tercüme sırasında istediğiniz zaman iletişim bilgilerinden süreç takibini yapabilirsiniz. Çalışmalarımız ve ücretler hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hintçe Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Hintçe tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Hintçe tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Hintçe çeviri hizmeti vermektedir.

Hintçe tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Hintçe tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Hangi alanlarda Hintçe çeviri hizmeti veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Hintçe çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Hintçe dışında hangi dillerde çeviri yapıyorsunuz?

Hintçe dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Hintçe tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Hintçe tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Hintçe tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Hintçe tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Hintçe deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Hintçe deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle Hintçe serbest çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Hintçe serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Hintçe tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Hintçe tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın