İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel İngilizce Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve İngilizce Tercümenizi Başlatın!

Kaliteli İngilizce Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

İngilizce tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak İngilizce tercüme işlemini başlatın.

İngilizce Tercüme Hizmeti

İngilizce, dünyanın en çok konuşulan ikinci dilidir ve uluslararası bir niteliğe sahiptir. Evrensel bir dil olma özelliği taşıyan İngilizce sayesinde farklı sektörlere yönelik çalışmalar yürütülebilir. Özellikle eğitim, pazarlama, satış ve iş hayatı gibi alanlarda İngilizce ile dünyaya açılmak mümkündür. Fakat bu noktada pek çok kişinin gözden kaçırdığı bir özellik vardır. Bir dili akıcı konuşabilmek demek, anlaşılır makaleler yazılacağı veya kaliteli tercümeler yapılacağı anlamına gelmez. Bunun için İngilizce tercüme hizmeti veren firmalarla ve yüksek kalitede tercüme yapma yetkinliği bulunan tercümanlarla çalışılması gerekir. Ancak profesyonel ve kaliteli bir tercüme, eğitim alanında yükselmenize veya kariyerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

İngilizce Profesyonel Tercüme

İngilizce profesyonel tercüme, sunulan tercüme hizmetlerinin gerekli yetkinliğe sahip kişiler tarafından yapıldığını belirtmek için kullanılan bir ifadedir. Profesyonel tercümanların tercümesini yaptığı belgeler ya da konuşmalar; daha anlaşılır, akıcı ve etkili olmaktadır. Üstelik sıklıkla tercüman ihtiyacı duyulan edebiyat, ticaret, hukuk veya akademi gibi sektörlerin yanında alt kategoriler için de tercüme hizmetleri bulunmaktadır. Profesyonel tercüme hizmeti veren firmalarla anlaştığınızda, İngilizce profesyonel tercüme sürecinizi anlık olarak takip edebilir ve en kısa sürede tercüman ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tercüman kadromuz, dil alanında lisans eğitimini tamamlamış ve İngilizcede uzmanlaşmıştır. Dil becerilerini geliştirmek üzere yaptıkları pratiklerle gerekli yetkinliğe ulaşan ekimiz, tüm tercüme ihtiyaçlarınız için sizlere yardımcı olacaktır.

İngilizce Tercüme Süreciniz

Alo Translate, güven ve kaliteye dayalı tercüme sektöründe, uzun yıllardır başarıyla hizmet veren firmalardandır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla sektöre yön vermeye ve her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. İngilizce tercüme süreciniz, yüksek kalitede tercüme hizmetlerine anında ulaşabileceğiniz şekilde düzenlenmiştir. Web sitemize giriş yaptığınızda, tarafımıza çevrilecek olan belgeleri iletmenizi isteyeceğiz. Böylece sizi konuya dair bilgilendirecek ve hızla tercüme yapmaya başlayacağız. Alo Translate olarak uzman tercüman kadromuzun desteğiyle İngilizce tercüme süreçlerini sizlerin istekleri doğrultusunda düzenliyor, tercümelerinizi belirttiğimiz süre içerisinde eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz.

İngilizce Tercüme Hizmeti

İngilizce Tercümede Neden Biz?

Alo Translate, İngilizce tercüme denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biridir. Alo Translate, profesyonel ve kaliteli tercüme hizmetleri sunmaktadır. Peki, İngilizce tercümede neden mi Alo Translate? Müşterilerimize yüksek kalitede tercüme garantisi, 7/24 hizmet alma imkanı, anında fiyat teklifi alma, online tercüme hizmetleri ve tercümeleri anlık olarak takip etme fırsatı sunuyoruz. Firmamız, gerekli tüm tercüme kalite ve yönetim sertifikalarına sahip olarak farklı sektörlere yönelik profesyonel tercüme hizmetleri vermekte. Ekibimizin tamamı İngilizcede uzmanlaşmış, dil becerileri yüksek ve çalışma disiplinine sahip yeminli tercümanlardan oluşmakta. İngilizce tercümede deneyimli ve profesyonel bir firma ile çalışmak istiyorsanız Alo Translate tam da size göre! Bizimle iletişime geçerek çevrilecek dosyanızı iletebilir, fiyat bilgisi ve teslim sürecini öğrenebilirsiniz.

 

İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir İngilizce tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat İngilizce tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede İngilizce çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren İngilizce tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde İngilizce çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

İngilizce dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da İngilizce tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden İngilizce tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü İngilizce deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, İngilizce serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre İngilizce tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

 

 

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage", "mainEntity": [{ "@type": "Question", "name": "What is the return policy?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "

Most unopened items in new condition and returned within 90 days will receive a refund or exchange. Some items have a modified return policy noted on the receipt or packing slip. Items that are opened or damaged or do not have a receipt may be denied a refund or exchange. Items purchased online or in-store may be returned to any store.

Online purchases may be returned via a major parcel carrier. Click here to initiate a return.

" } }, { "@type": "Question", "name": "How long does it take to process a refund?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "We will reimburse you for returned items in the same way you paid for them. For example, any amounts deducted from a gift card will be credited back to a gift card. For returns by mail, once we receive your return, we will process it within 4–5 business days. It may take up to 7 days after we process the return to reflect in your account, depending on your financial institution's processing time." } }, { "@type": "Question", "name": "What is the policy for late/non-delivery of items ordered online?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "

Our local teams work diligently to make sure that your order arrives on time, within our normaldelivery hours of 9AM to 8PM in the recipient's time zone. During busy holiday periods like Christmas, Valentine's and Mother's Day, we may extend our delivery hours before 9AM and after 8PM to ensure that all gifts are delivered on time. If for any reason your gift does not arrive on time, our dedicated Customer Service agents will do everything they can to help successfully resolve your issue.

Click here to complete the form with your order-related question(s).

" } }, { "@type": "Question", "name": "When will my credit card be charged?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "We'll attempt to securely charge your credit card at the point of purchase online. If there's a problem, you'll be notified on the spot and prompted to use another card. Once we receive verification of sufficient funds, your payment will be completed and transferred securely to us. Your account will be charged in 24 to 48 hours." } }, { "@type": "Question", "name": "Will I be charged sales tax for online orders?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text":"Local and State sales tax will be collected if your recipient's mailing address is in:

  • Arizona
  • California
  • Colorado

"} }] }

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum