İtalyanca Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel İtalyanca Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve İtalyanca Tercümenizi Başlatın!

Kaliteli İtalyanca Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

İtalyanca tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak İtalyanca tercüme işlemini başlatın.

İtalyanca Tercüme Hizmeti

Bir Romen dili olan İtalyanca, dünya genelinde yaklaşık 67 milyon insan tarafından konuşulmaktadır. Bazı kaynaklardan “Modern Latince” olarak da anılan İtalyancanın kökleri, Roma imparatorluğunun resmi dili olan Latinceye dayanmaktadır. Latin kökenli dillerin birbirine benzerliği sayesinde İtalyanca, hem kolay öğrenebilen hem de kolay telaffuz edilebilen bir dildir. Ancak İtalyancanın kolay öğrenilebilir ve telaffuz edilebilir olması demek, kolay bir şekilde yazılıp başka dillere tercüme edilebileceği anlamına gelmez. Kendine has bir gramer yapısı olan İtalyanca, özellikle tercüme metinlerinde oldukça zor bir dildir. Bu nedenle de firmamız başta olmak üzere alanında profesyonel olan ve kaliteli İtalyanca tercüme hizmeti veren yerlerden yardım alınması gerekir.

İtalyanca Profesyonel Tercüme

Bir tercüme firmasının vaat ettiği profesyonel tercüme hizmeti, firmanın bünyesinde yer alan ve işinde uzman olan tercümanlar tarafından gerçekleştirilir. Firmamız bünyesinde hizmet veren profesyonel tercümanlar, firmamıza gönderdiğiniz metinleri ustalıkla tercüme ederek son derece akıcı ve anlaşılır tercüme metinleri ortaya koyarlar. Titiz bir tercüme sürecinden geçen metinler, İtalyanca dilinde uzmanlaşan kişiler tarafından tercüme edilerek tarafınıza gönderilir. Özellikle moda, yiyecek, edebiyat ya da akademi gibi sektörlerde sıklıkla ihtiyaç duyulan İtalyanca profesyonel tercüme hizmetleri, Alo Translate sayesinde bir tık uzağınızda. İtalyanca dilinde yetkinliğe sahip olan profesyonel ekibimizin verdiği tercüme hizmetlerinden bir an önce yararlanabilmek için siz de firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İtalyanca Tercüme Hizmeti

İtalyanca Tercüme Süreciniz

Sektörde uzun yıllardır tercüme hizmeti veren firmamız, müşterilerine zamanında teslim güvencesi veren sayılı tercüme firmalarından biridir. İnsanlara vermiş olduğu güven ile öne çıkan firmamız, kaliteli tercüme hizmetiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlar. En uygun fiyata alabileceğiniz İtalyanca tercüme hizmeti, en kısa sürede tarafınıza teslim edilen dosyalarla çok daha ilgi çekici bir hal alır. İtalyanca tercüme süreciniz, süreci adım adım izleyebileceğiniz ve her an müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz şekilde planlandığı için tercüme edilmesi gereken metinler hakkında endişe duymanıza gerek kalmaz. Alo Translate güvencesiyle, belirtilen süre içerisinde tercüme metinlerinizi teslim alabilir ve böylece profesyonel tercümanlarımızın verdiği kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.

İtalyanca Tercümede Neden Biz?

Oldukça özen gösterilmesi gereken bir iş olan tercüme, her firmanın kolaylıkla altından kalkabileceği bir iş değildir. Kaliteli ve en doğru tercümenin adresi olan Alo Translate, diğer dillerde olduğu gibi İtalyanca tercüme konusunda da en iyi hizmeti siz müşterilerine garanti eder. Profesyonel tercümanları ile öne çıkan firmamız, İtalyanca tercümede görüp görebileceğiniz iyi hizmeti verme konusunda da oldukça iddialıdır. 7 gün 24 saat İtalyanca tercüme hizmeti alabileceğiniz iletişim kanallarımız sayesinde tercüme ettirmek istediğiniz metinleri tarafımıza iletebilir ya da fiyat teklifi alabilirsiniz. Eğer siz de İtalyanca tercüme metinleriniz için en yüksek kalitede hizmet almak istiyorsanız, hemen firmamızla kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

İtalyanca Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir İtalyanca tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat İtalyanca tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede İtalyanca çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren İtalyanca tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde İtalyanca çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

İtalyanca dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da İtalyanca tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden İtalyanca tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü İtalyanca deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, İtalyanca serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre İtalyanca tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Online Müşteri Hizmetleri