Kaliteli Tercümeniz 1 Adımda Hazır!

Kaliteli Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Çeviriye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak kaliteli tercüme işlemini başlatın.

Kaliteli Tercüme Hizmeti

Tercüme hizmeti ile ihtiyacınız olan yazı ve sözel tüm belgeler dilediğiniz dillere tercüme edilir. Çoğu markanın global boyuta taşınması için gerekli olan tercüme hizmeti her alanda sağlanabilmektedir. Kişisel olarak da resmi evrak ya da bireysel çalışmalarınızda farklı dillerde tercüme ihtiyacınız olabilmektedir. Kaliteli tercüme hizmeti almak sizlerin işlerinizin ve süreçlerinizin daha profesyonel tamamlanmasına imkan sunar. Uluslararası gerçekleştirdiğiniz her işlemde daha kaliteli ve bilir gözükebilmenizi sağlayan tercüme işlemi mevcut işlerinizi koruduğu gibi potansiyel iş olanaklarını da beraberinde getirir. Dünyada varım demek ve dünya dilleriyle kalite standardınızı yükseltebilmek için bu hizmetten mutlaka faydalanmalısınız. Farklı alanlarda tercüme işleri için talep ettiğiniz dil ve türde, güvenilir ve hızlı hizmete Alo Translate ile ulaşabilirsiniz.

Makale ve Resmi Evraklar için Kaliteli Tercüme

Tercüme farklı alanlarda ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Kariyerinize akademik olarak ilerlediğinizde makalelerinizin uluslararası dergilerde ve alanınızla ilgili platformlarda yayınlanması gerekir. Destek almak ve yüzde yüz doğru tercüme ile yayınlamak istediğiniz makaleleriniz için birçok dil seçeneği ile tercüme hizmeti önemlidir. Kaliteli tercüme hizmeti için bir diğer alanda resmi evraklar içindir. Yurt dışına dair işlemlerinizde başvuru belgeleri, başvuru şartları ve gereken evraklar gibi birçok belge doğru bilgiler ile düzenlenmelidir. Dil bilgisinin düzgün kullanımı ve tercümenin doğruluğu ile düzenlenen resmi evraklarınızda kaliteli tercüme hizmeti özenerek gerçekleştirilmelidir. Makale ve resmi evrak tercümesinin dikkatle yapılması sizlere zaman kazandırdığı gibi ödeyeceğiniz ücretin de karşılığını aldığınızı göstermektedir.

Online Platformlar için Kaliteli Tercüme

Web sitesi tercüme, blog içerikleri tercüme ve sosyal medya paylaşımlarının yurt dışına yansıtılması gibi markanızı bulunduğu konumdan ileriye taşıyacak tercüme hizmeti karlı bir yatırımdır. Uzun vadede yatırım olarak düşünülebilecek online platformlar için kaliteli tercüme hizmeti dilediğiniz sekmede gerçekleşebilir. Giyim markanızı ulusal bir kanala taşıyabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Makalelerinizi yayınladığınınız bloğunuz birçok kullanıcıya ulaşarak ilham ve içerik kaynağı olabilir. Yurt dışı bağlantılarınızı tek tıkla ve doğru tercüme ile kendiniz kurma imkanı yakalayabilirsiniz. Herhangi bir danışmanlık hizmeti satın almadan, güvenilirliğinden şüphe duyduğunuz iş bağlantıları kurmaya gerek kalmadan yurt dışı hedef kitlenize kendiniz ulaşabilirsiniz. Anlaşılır, sade ve yönlendirici cümleler ile bulunduğunuz platformlardaki ziyaretçilerinizi yakalayabilirsiniz.

Kaliteli Tercüme Hizmetinde Farklı Dil Seçenekleri

Tercüme hizmeti çok yönlü bir süreci kapsar. Bu yüzdendir ki hizmeti alacağınız firmayı doğru seçmelisiniz. Farklı dil seçeneklerinin olması, teslim sürelerine uygunluk ve talep edilen dilin tüm incelikleriyle yapılan tercümeler memnuniyeti arttıran noktalardır. Farklı dil seçenekleriyle hizmet veren firmalardan olan Alo Translate hizmet politikası gereği tercüme süreçlerinin hepsini aynı kalite standartları ile yönetir. Kaliteli tercüme hizmeti için kalite standartları oturmuş firmalar ile çalışmak markanıza profesyonel bir pencere açarak sizleri farklı alanlarla buluşturur. Ana dilden farklı bir dile ve farklı diller arasındaki tercümelere de ihtiyacınız olabilir. Güvenilir tercüme hizmeti için seçeceğiniz markayla her iş ve tercüme için rahatça görüşebilmeli ve ihtiyaçlarınızı dile getirebilmelisiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir kaliteli tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde kaliteli çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de kaliteli çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum