Kazakça Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Kazakça Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Kazakça Tercümenizi Başlatın!

Kaliteli Kazakça Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Kazakça tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Kazakça tercüme işlemini başlatın.

Kazakça Tercüme Hizmeti

Kazakça ya da diğer adı ile Kazak Türkçesi; Kıpçak öbeğine ait, Kazakistan’da konuşulan Türk dillerinden birisidir. Yapı ve konuşma tarzı olarak Nogayca ve Kırgızcaya yakındır. Dünyada ortalama 23 milyon kişi tarafından konuşulurken, Kazakistan’da 13 milyon kişi Kazakça konuşmaktadır. Ayrıca Kazakistan uzun seneler Rusya’ya bağlı olarak yaşadığı için Rusça da Kazakistan’ın belli bölgelerinde oldukça kullanılır. Bunun yanında Kazakça en çok edebiyat, pazarlama ve ticaret sektörlerinde kullanılır. Bu sektörde çalışan kişiler de genelde tercümelerini yaptırmak için profesyonel tercümanlarla çalışırlar. Alo Translate gibi Kazakça tercüme hizmeti veren firmalarla iletişime geçerek tercüme ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Hatta profesyonel tercüme hizmeti veren firmalarla birlikte çalıştığınızda, daha kaliteli ve sorunsuz hizmet alabilirsiniz.

Kazakça Profesyonel Tercüme

Profesyonel tercüme, konu hakkında yeterli bilgi birikimine sahip kişiler tarafından yapılan ve hazırlanan tercümeler için kullanılan bir ifadedir. Ticaret, pazarlama ve edebiyat alanlarında çokça kullanılan Kazakça tercümeler için profesyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Profesyonel tercüme hizmeti veren firmalarla anlaşarak metinlerinizi en kaliteli ve en hızlı şekilde tercüme ettirebilirsiniz. Ayrıca tercüme sürecinden de anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Alo Translate olarak böyle durumlar için uzun yıllardır müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem kapsamında, metinlerinin tercümesini yaptırmak isteyen pek çok kişi gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilir. Kazakça lisans mezunu olan uzman ekibimiz ile birlikte tercüme ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırda bekliyoruz.

Kazakça Tercüme Süreci

Alo Translate olarak, yıllarca tercüme sektöründe verdiğimiz kaliteli hizmetler ile adımızdan söz ettirmekteyiz. Bu kaliteli hizmetlerin sonucunda da köklü bir tercüme platformu haline gelebildik. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle birlikte de piyasada kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen firma olma özelliğimizi sürdürüyoruz. Kazakça tercüme süreci, en hızlı ve kaliteli ulaşabileceğiniz şekilde profesyonel ve deneyimli kadromuz tarafından yürütülmektedir. Süreçte sitemize giriş yaptıktan sonra, tercüme yapılmasını istediğiniz metinleri bize iletiyorsunuz. Ardından tercüme süreci hakkında sizleri daha detaylı şekilde bilgilendiriyoruz ve tercüme sürecini de hızlıca başlatıyoruz. Uzman kadromuz ile Kazakça tercüme işlemlerinizi isteğinize göre düzenliyoruz. Birlikte belirlediğimiz teslim etme süresine de uyarak en kısa sürede sizlere tercüme edilen metinleri gönderiyoruz.

Kazakça Tercümede Neden Biz?

Müşteri memnuniyetini temel prensip olarak edinmemiz sayesinde, Alo Translate olarak kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen tercüme firmalarından birisiyiz. Müşterilerimizin de bizi tercih etmelerinin belli başlı sebepleri bulunuyor. Online tercüme hizmeti, fiyat tekliflerini anlık olarak alma ve en kısa sürede tercümeleri teslim etme gibi özelliklerimiz bu sebeplerden birkaçıdır. Ayrıca firmamız profesyonel tercüme için gerekli tüm sertifikalara sahip olup, ekibimiz de Kazakça lisans öğrenimini tamamlamış kişilerden oluşmaktadır. Kazakça tercüme hizmeti almak isteyen kullanıcılar profesyonel kişilerle çalıştıklarından emin olmalıdırlar. Sunduğumuz Kazakça tercüme hizmetinden faydalanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kazakça Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Kazakça tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Kazakça tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Kazakça çeviri hizmeti vermektedir.

Kazakça tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Kazakça tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Hangi alanlarda Kazakça çeviri hizmeti veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Kazakça çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Kazakça dışında hangi dillerde çeviri yapıyorsunuz?

Kazakça dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Kazakça tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Kazakça tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Kazakça tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Kazakça tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Kazakça deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Kazakça deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle Kazakça serbest çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Kazakça serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Kazakça tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Kazakça tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın