Korece Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Korece Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Korece Tercümenizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Korece tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Korece tercüme işlemini başlatın.

Korece Tercüme Hizmeti

İzole dil olarak da sınıflandırılabilen Korece, Jeju lehçesi gibi diller ile birlikte Kore dilleri içinde yer almaktadır. Gramer kurallarına ve benzer kelimelere referans verilerek Japonca ile benzetilebilen Korece, daha ziyade eski Japon dili ile benzerlikler barındırmaktadır. Korece, Hangıl ya da Hanja alfabeleri ile yazılabilmektedir. Dilin çok sayıda kişi tarafından konuşulması, Korece tercüme hizmeti ihtiyacını arttıran bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Korece, hem Güney Kore hem de Kuzey Kore’nin resmi dili olmasının yanı sıra, dünyanın çeşitli bölgelerinde aktif olarak kullanılabilen bir dildir. Gerek Amerika Birleşik Devletleri gerek Rusya gibi çok kültürlü devletlerde bulunan Kore uyruklu kişi sayısı da dilin kullanım oranını arttırmaktadır.

Korece Profesyonel Tercüme

Kore’nin ticaret hacmi, baskın hale gelen kültürel ögeleri ve tarım gibi yerel ihracat kapasitesi; dünyanın geri kalanı ile bağını zorunlu hale getirmektedir. Bu durumun yanı sıra, çok sayıda uluslararası öğrenci de eğitim amaçlı Korece konuşulan ülkelere gitmektedir. Bu doğrultuda eğitim, ticaret gibi nedenler ile Korece profesyonel tercüme ihtiyacı sık sık ortaya çıkar. Öte yandan Korece, köklü ve kurallı bir dil olmasının neticesinde zorlu bir tercüme süreci gerektirebilmektedir. Bu noktada, tercüme ihtiyaçları için Alo Translate gibi güvenilir kurumlar vasıtası ile profesyonel yardım almak ciddi bir avantaj sağlar.

Korece Tercüme Süreci

Korece tercüme hizmetini tecrübesi sayesinde başarıyla yürüten Alo Translate, profesyonel tercüman ekipleri ile hizmet verir. Korece bilen ve konuşan kişiler bulunsa da gerek kültürel ögeler, gerek ise gramer kuralları nedeni ile tercümanlık mesleği farklı arka plan ve donanımlar gerektirmektedir. Bu noktada gerekli bilgi ve belgelerin tercüme edilmesi için kurumsal bir tercümanlık şirketi ile çalışmayı tercih etmek mantıklı olacaktır. Tercüme süreci, isteklerinizin ön plana koyulduğu bir şekilde ilerlemektedir. Bu sırada istediğiniz zaman aralıklarında, anlık şekilde sürece dair bilgi edinme fırsatınız bulunur. Belirttiğiniz teslim tarihine sadık hareket edilerek sorumluluk bilinci ile tercüme sonlandırılmaktadır. Ekibimiz, sahip olduğu yetkinleri sayesinde kaliteli bir tercüme hizmeti sunar.

Korece Tercümede Neden Biz?

Korece, farklı bir alfabe kullanımı gerektiren durumlarda ve dilsel alışkanlıkların ön plana çıktığı noktalarda tercümesi zor bir dil olabilmektedir. Bu noktada Alo Translate, güvenilir bir tercüme hizmeti sunar. Kore kültürünün yaygınlaşması sonrasında yaygınlaşan Korece tercüme talebi, çeşitli ciddi durumlarda da ortaya çıkabilmektedir. Eğitim başvuru formları, mesleki yazışmalar gibi hata kaldırmayan tercüme istekleri için profesyonel tercüme hizmeti almak zorunludur. Yüksek kaliteli bir içerikle sunulan hizmetlerimiz, aynı zamanda 7 gün 24 saat boyunca takip edilebilir. Online olarak firmamıza ulaşarak anında fiyat teklifi alma imkanınız vardır. Kalite ve denetim sertifikalarına sahip hizmet veren firmamız, bütçe dostu fiyatlandırmalar ile yüksek kalite hizmet vermektedir.

Korece Tercüme Hizmeti

Korece Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Korece tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Korece tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Korece çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Korece tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Korece çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Korece dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Korece tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Korece tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Korece deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Korece serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Korece tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum