Lehçe Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Lehçe Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Lehçe Tercümenizi Başlatın!

Kaliteli Lehçe Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Lehçe tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Lehçe tercüme işlemini başlatın.

Lehçe Tercüme Hizmeti

Lehçe Tercüme

Lehçe, Polonya’nın ve bazı Avrupa Birliği ülkelerinin resmi dilidir. Bunun yanında Ukrayna, Çek Cumhuriyeti, Romanya ve Slovakya tarafından azınlıklar için onaylanan bir dildir. Kullanım alanının yoğunluğundan dolayı, özellikle iş, eğitim ve edebiyat alanında sıkça karşımıza çıkar. Belirlenen alanlarda çalışma yapanlar için Lehçe tercüme hizmetleri, zorunluluk haline gelebilir. Tercüme yaptırmak isteyen kişiler, alanında uzman bir firmayla çalışmalıdır. Bu sayede istenilen tercüme hizmetine ulaşılabilir. Yapılan tercümeler ile raporlar, makaleler çok daha açık ve anlaşılır hale gelir. Lehçe dili konusunda uzmanlaşmamış biri, tercüme konusunda yetersiz olur. Ne kadar dili bilse de söz konusu tercümeler için tercümanın gerekli eğitimi almış olması önemlidir.

Lehçe Profesyonel Tercüme

Profesyonel tercüme hizmeti, ihtiyaç duyulan tercümenin uzman kişiler tarafından yapıldığını ifade eder. Tercümesi yapılacak olan kaynağın veya konuşmanın tercüme edilecek dile daha yakın ve anlaşılır olması gerekir. Bu durum, profesyonel bir tercüme hizmetiyle gerçekleşir. Özellikle iş veya eğitim hayatı için tercümesi yapılacak belgelerin dile daha uygun olmasına özen gösterilmelidir. Böylece daha anlaşılır ve net bir tercüme hizmeti yapılır. Profesyonel tercüme hizmeti alırken tercümesi yapılacak metnin anlık takibi gerçekleştirilir. Aynı zamanda teslim tarihi ve fiyat bilgisi önceden öğrenilebilir. Bu sayede müşteri, tercüme belgelerinin ne durumda olduğundan ve sürecin nasıl işlediğinden haberdar olabilir. Mümkün olan en kısa süre içinde tercümesi yapılan metinler, müşteriye iletilir.

 

Lehçe Tercüme Hizmeti

Lehçe Tercüme Süreci

Alo Translate, uzun yıllardan beri sektörde kalitesi ve profesyonelliğiyle tanınır. Bu sayede müşteriler, tercüme hizmetleri için firmayı güvenle tercih edebilir. Aynı zamanda tercüme konusunda tamamen müşteri odaklı çalışan bir firmadır. Müşterilerine, daha kaliteli bir tercüme hizmeti vermek adına sürekli kendini geliştirir. Çalıştığı uzman tercümanlar sayesinde konuşma, belge ve kaynak tercümelerinde profesyonel bir hizmet verir. Lehçe tercüme süreci boyunca müşterinin isteği doğrultusunda ilerler. Belgelerin veya dosyaların tercümeleri yapılır. Gerekli revize işlemleri de belirlenen tarihe kadar özenle gerçekleştirilir. Tercümenin teslim tarihi de müşterinin belirlediği tarihte gerçekleşir. Yapılan tercümeler, eksik olmadan ve hatasız bir şekilde müşteriye teslim edilir.

Lehçe Tercümede Neden Biz?

Tercüme hizmeti alınabilecek birçok firma vardır. Ancak Alo Translate, sektör içerisinde kendi farklılığını yaratmayı başarmıştır. Bunun en büyük nedeni de müşteri yönelik çalışma stilidir. Böylece müşteriyle birlikte bir yol çizilir. Bu yol sayesinde yapılan tercümeler, en kısa sürede yapılmaya başlanır. Mümkün olan en kısa süre içinde de tercümeler müşteriye teslim edilir. Lehçe tercüme için alanında eğitim almış kişiler ile birlikte çalışır. Aynı zamanda Alo Translate bünyesinde çalışan tercümanlar, birçok pratik yaparak tecrübe kazanmıştır. Böylece yapılan tercümeler, anlaşılır ve açıktır. Yine firmamız, tercüme konusunda bütün belge ve sertifikalara sahiptir. Bizi tercih ederek istediğiniz kalitede bir tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Lehçe Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Lehçe tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Lehçe tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Lehçe çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Lehçe tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Lehçe çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Lehçe dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Lehçe tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Lehçe tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Lehçe deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Lehçe serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Lehçe tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum